Šta je novo?

CM Sentinel II

Alexva

Slavan
Učlanjen(a)
27.09.2008
Poruke
345
Poena
330
Pozz.Imam COOLER MASTER Sentinel Advance II (SGM-6010-KLLW1) star oko 3 godine i bio sam prezadovoljan još uvek mi se ne rastaje od njega ali javio mu se dupli klik kada pritisnem točkić odnosno recimo kada sam u pretraživaču pritisnem točkić od umesto jedne otvori po 4-5 stranica.Ima li leka?Mislim da sam negde na forumu pročitao da je to neko i popravljao ali ne mogu da se setim gde.
 
Ja sam koristio taj miš do skora. "Malko" sam ga izlupao igrajući PUBG, pa sam udubio tastere za promenu DPI-a i sada više ne radi pola miša.

Pregledao sam mu unutrašnjost nakon što sam ga pokvario i zavisi šta se kod tebe dogodilo. Direktno ispod klikova se nalazi pločica koji stoji na dva stubića. Ta poločica drži sve dugmiće u sredini, i za menjanje DPI i middle mouse click. Ako ti je polomljen ili se iskrivio jedan od ta dva stubića koji drže tu pločicu moguće da je do toga problem. Ja moj nisam uspeo da popravim.
 
nije se polomio ako je dupli klik. normalno je to za mikro tastere. to su obicni 6x6. ne secam se kako je kod mene bilo kada sam sredjivao, ali ja sam zamenio taster za promenu profila sa onim za scroll.
isti su tasteri za back, forward, dpi+, dpi-, profile. izaberes jedan koji ne koristis i prelemis na scroll. jednostavna popravka kada se otvori mis, sto takodje nije tesko.
meni je veci problem bio sto sam morao da skinem glidere nego popravka. dobio sam jedan rezrvni set, ali sam ga vec bio iskoristio i po popravci sam ostao bez istih.
 
User koji je mis majstor - imarkovic. Njega kontaktirati, popravlja sve to.
Ko je sentimentalno vezan za svoje parce hardvera bolje da ga sredi nego da ga baca kad vec moze.

Pozdrav.
 
Ne znam da li smem ali ću ipak maksimalno pohvaliti imarkovica čovek je vrhunski popravio miša:)
 
Nazad
Vrh Dno