Šta je novo?

Problem sa HP laser Jet 1018

banexbanex

Slavan
Učlanjen(a)
09.11.2012
Poruke
1,237
Poena
305
Hoću ja da prištedim firmu pa sam stavio dva korišćena lista da mi nešto odštampa sa druge strane, ali štampač je povukao oba lista i zaglavili se. Uspeo sam ručno da ih izvadim i koliko mogu da vidim nema ostataka od papirića, ali štampač ne reaguje (svetli zelena lampica, ali nikakvog zvuka nema). Kad idem na opciju za štampu izađe mi 'Paper jam' poruka... Da li mora na servis?
 
99% je ostalo nesto sitno od papira sto stampac detektuje, ukoliko restart stampaca i racunara ne pomaze a nisi vican rastavljanju istog, da morace do servisa da uklone delic koj pravi gimnastiku.
 
Izvuci toner za stampac pa pogledaj ima li sta, nije nista komplikovano iako mozda izgleda za one koji nemaju iskustva sa tim.
 
Izvadio toner, vizuelno ustanovio da nema ništa, ali neće... Ipak ću da ga odnesem na servis, da ga sad ne čačkam kad ne znam. Hvala u svakom slučaju drugari.
 
Zanima me, da li je neko imao prilike da štampa kovrte kao i naloge za uplatu i prenos na ovom štampaču?
 
Koverte mozes stampati, ima rucni ulagac. Nalog za prenos na NCR papiru zaboravi, za to se koriste igličasti printeri.
 
Na win-u racun mi se odštampa uredno ali na linuxu mi pr.radi, racun za infostan onaj deo skroz u vrhu gde stoje generalije i qr kod ne odstampa kao i dva reda teksta
Screenshot_2020-02-04_18-51-36.png, kako da mi se odstampa ceo racun?
 
Nazad
Vrh Dno