Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Je l da saljem poruku prodavcu ili da otvorim dispute? Nikad mi se nije desilo da imam neki feler na bilo cemu sa Ali-ja, nadam se da ce prihvatiti reklamaciju. Nisam jos kliknuo da je stigla posiljka.

Izvinjavam se ako smetaju ovakva pitanja. [emoji854]
Vidim da si pisao prodavcu,koji će najverovatnije vrdati.
Pokreni odmah dispute,da budeš pod zaštitom Alija,pa koliko dobiješ para nazad dobiješ!!!

^^ pa kako 18k već sunce mu j3bem [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Ustajanje svakog dana u 05:20 zbog posla,a i na poslu se dosta pešači,tako da uvek do 16-17h imam oko 20000 koraka.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moj stigao jutros sa sve dažbinama, 600 dinara pdv i 150 dinara poštarina. Za sada sam zadovoljan. Malo je veći nego band 2 što mi se sviđa, lepše izgleda na ruci. Imam utisak da je vibracija slabija nego na dvojci, možda je samo do mene jer ne nosim stegnutu narukvicu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
I meni je stigao, isto sa dažbinama od 760din. Pre njega sam imao Mi Band 1, tako da je osetan skok u funkcionalnosti i izgledu. Za sada sam zadovoljan.

Stavio sam mu zaštitnu foliju i izgleda odlično.
 
Ispade da se ne isplati poručivati sa Alija ( 30$ + carina i porez ), kod domaćih smuglera sam video za 4200 a dobiješ je odmah .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ne znam kako sad odjednom krenuse da naplacuju dazbine kad se nisu nesto cimali oko toga do sad. Jedino ako idete preko Nisa i NS? Meni dve mb2 dosle bez dazbina.
Kako god ja uzeo jednu sa onim kuponom od 4$ pa me izaslo 22$. Tako da me boli uvo i da naplate opet bolje nego ovde. Jedino ne znam sto kinez jos ne salje. :/

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Postovani, pozdrav...
uporedjujem xaomi i honor band 3, zanemarljiva razlika u ceni...
konkretno me najvise zanima ponasanje HR tokom trcanja, da li konstantno meri i da je to posle sve prikazano u nekoj fitnes aplikaciji...takodje, da li je neko korstio sa sport-tracker-om...
hvala unapred
 
Meri konstantno, kačio sam ja par postova iznad screenshot, ja koristim MapMyRun aplikaciju. Ništa ne treba da se podešava, samo povežeš band sa aplikacijom i on sam meri kad počne trening


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
A moze li da prikazuje broj otkucaja i da vibrira na zadati limit, bez telefona u blizini? (npr. trening napolju, a telefon ostavljen u kuci)
 
Pa ne znam kako sad odjednom krenuse da naplacuju dazbine kad se nisu nesto cimali oko toga do sad. Jedino ako idete preko Nisa i NS? Meni dve mb2 dosle bez dazbina.
Kako god ja uzeo jednu sa onim kuponom od 4$ pa me izaslo 22$. Tako da me boli uvo i da naplate opet bolje nego ovde. Jedino ne znam sto kinez jos ne salje. :/

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
Pa ne vredi više pričati...toliko se ovde insistira na pitanjima tipa koliko si platio carinu/pdv a sad se ponovo pokazalo da su takve priče kontraproduktivne i da samo odmažu svima... Evo, recimo da je nekoliko prošlo free a nekoliko platilo dažbine, i šta sad to znači nekome ko hoće da naruči...ako hoće da zna hoće li da plati nešto može da baca glava pismo, isti mu je procenat verovatnoće... A ima i onih koji su zvali carinu pa im neka teta rekla kako ne naplaćuju dažbine na bandove...:)
 
^^ To već ne znam, ali sumnjam da može bez telefona.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa ne vredi više pričati...toliko se ovde insistira na pitanjima tipa koliko si platio carinu/pdv a sad se ponovo pokazalo da su takve priče kontraproduktivne i da samo odmažu svima... Evo, recimo da je nekoliko prošlo free a nekoliko platilo dažbine, i šta sad to znači nekome ko hoće da naruči...ako hoće da zna hoće li da plati nešto može da baca glava pismo, isti mu je procenat verovatnoće... A ima i onih koji su zvali carinu pa im neka teta rekla kako ne naplaćuju dažbine na bandove...:)
Pa dobro jeste, ali ipak nije 50-50. Koliko ja iskustva imam, a i drugi članovi sa foruma ipak je neki odnos 80-20 da za band neće da naplate carinu. Tako da se ipak može neko pravilo izvući. Ali, da, nikad se ne zna, uvek možeš da zapadnes medju onih 20%.
Naravno pricam za Bg carinu.
Da ne idemo dalje u off. Javljam i ja utiske kad stigne (ako stigne) kako sam zadovoljan.

Sent from my Passport using Tapatalk
 
Došao mi mi band 3 iz kine .. na prvu loptu osetno je deblji od 2. Displej na mom primerku je primetno svetliji nego na band2.
Dobra stvar je ta što je displej premazan oleo premazom , loša što će užasno izgledati kada se on istroši :)
 
Poslednja izmena:
Je l moze nekako da se skine ova ikona od Mifit-a iz notification bar-a?
 
Mi fit > profile > settings > show status in notification shade

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Može, zabraniš notifikacije od te aplikacije skroz.
Ne izbacuje ona ništa drugo generalno, tako da slobodno možeš da zabraniš skroz.
Elem, da li neko koristi Mi Band Tools ili Notify & Fitness for Mi Band?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Мени наруквица стигла та две и по недеље. Нисам тренутно у Србији па не могу да је видим и потврдим пријем. Моју су је примили. А и нисам је узео себи него комшији, ја чекам NFC верзију.
Да ли постоји проблем ако се касније потврди пријем праћене пошиљке. Стигла је у понедељак а стижем кући у суботу?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
I meni stigao mi band 3. 500din sam morao platiti poštaru.
E sad nekako mi ukrivo stoji na ruci, tj narukvica je nekako ukrivo. Da li je to tako i kod vas?
ef31df96edc6c88c24531eaba0815e11.jpg
cfd42302b9ab24d7f386250590ae903d.jpg


Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Ne, ne stoji ukrivo. Proveri jesi li lepo namestio modul u narukvicu, možda je u tome problem?
 
Možeš sam da ga nakrivis kako hoćeš . Malo je narukvica mekša nego na band2.
 
Baš ću proveriti
Edit: nije bio dobro namešten modul u narukvici. Sad je ok. Hvala

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I meni stigao mi band 3. 500din sam morao platiti poštaru.
E sad nekako mi ukrivo stoji na ruci, tj narukvica je nekako ukrivo. Da li je to tako i kod vas?
ef31df96edc6c88c24531eaba0815e11.jpg
cfd42302b9ab24d7f386250590ae903d.jpg


Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Одакле си?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Čekaj, platio si dažbine 3500 rsd?
 
Pojavile se kod nas za 3500 [emoji14]
Ne pada mi na pamet da poručujem sa Alija ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
2018 Original Xiaomi mi band 3 Fitness Tracker Smart Bracelet 0.78" OLED TouchScreen 50MWaterproof Xiomi miband 3 Xiaomi band 3
http://s.aliexpress.com/eyaI3mQz?fromSns=Copy to Clipboard

Odavde sam ja poručio s tim da sam dobio neki kupon od 4$

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Izvinjavam se, nije dolara već evra

Al evo na linku je sad i jeftinije kako mi se čini

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno