Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Evo nekih prvih utisaka.

- Mi Band 3 je mnogo lepša od dvojke.
- Meni je savršeno legla na ruku,taman veće koliko treba da bude od dvojke.
- Vibracija je za nijansu jača,takav mi je osećaj,ajde da kažemo da je ista ko na dvojci radi objektivnosti.
- Vidljivost na suncu je bolja.
- Notifikacije su sad cele(tekst poruke na viberu i Sms)

Prvi utisci su jako pozitivni!!!!!

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stigao moj band u Srbiju [emoji16]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Uzeo ga danas ;)
Vibracija dobra što se mene tiče, nisam nikad imao mb2, pa ne znam kako je tamo bilo doduše.
Vidljivost na suncu je loša, očekivano, mada nije mi ni bitno toliko to.
Moram uzeti neku drugu narukvicu, crna mi nije nešto ;)
Je l' držite stalno upaljen bt na telefonu povezan sa mb-om?
Da li troši mnogo bateriju?

Edit: Koliko dugo se puni baterija na njemu?


40899a196312278b925d0df96014312a.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto mislis da ce da ga carine? Mislim da ne idu narukvice na carinu
9ead63aab4a56fc55944f0ff1968339b.jpg
 
Poslednja izmena:
Neće carinu ali pdv hoće, pratim sad na sajtu naše pošte, piše za carinu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Neće carinu ali pdv hoće, pratim sad na sajtu naše pošte, piše za carinu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Ne mora da znači ...
Nema pravila, to je u Srbiji jednačina sa dosta nepoznatih, ali kada su mali paketi u pitanju (manji dimenzijama & ne vredniji od 50€) kod BG carine u ogromnom broju slučajeva prođe bez dodatnih troškova.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni nisu ni pdv ni carinu naplatili.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne bi trebalo nista da nam naplate, jednom sam zvao Carinu da se raspitam nesto i ona zena mi rece da smart narukvice ne idu na carinu, direktno u Postu i onda nama na isporuku.... Videmo u ponedeljak, utorak[emoji16]
 
pretvoriste ovu temu u carina na posiljke, sa sve kacenjima statusa kad je kome stiglo i kad ce kome da stigne...

neko je pitao za bt, on ne mora da se ukljucuje ako hoces samo sat i merenje koraka...ali naravno trazi bt na telefonu za notifikacije...postrosnja bt zavisi od telefona, ali ne vuce mnogo...
 
A ako nekom naplate onda više niko neće da naručuje?
 
Jel se isplati ovaj bundle sa dve narukvice i folijom za 30$? Ili ima jeftinije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel se isplati ovaj bundle sa dve narukvice i folijom za 30$? Ili ima jeftinije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
27 evra to je najeftinije što možeš trenutno da nadješ.
Imaš Šumandičev link svi smo po toj ceni naručili taj paket sa bandom 2 narukvice i zaštitom za ekran.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja reko da malo ispratim temu o ovoj narukvici, ženu zanima da uzme, kad ono 90% poruka o pošiljci, statusu pošiljke, ko je gde poručio, koliko putuje, carini i porezu, screenshot-ovi tracking-a...

Postoji tema o poručivanju i isporukama iz Kine, jer "problemi" su jednaki šta god da poručujete. Tamo bi trebalo o tome, a ovde o samoj narukvici, radu i ponašanju. Ovde se konkretna pitanja o samoj narukvici preskaču i jedva nalaze odgovori.

Mene zanima, vidim da Honor narukvica ima ovakav problem, jezik na narukvici može biti engleski, samo ako je default jezik na telefonu engleski. Čim je neki drugi, srpski npr, UI same narukvice se switch-uje na Kineski. Da li je tako i na MB3?
 
Poslednja izmena:
Ja reko da malo ispratim temu o ovoj narukvici, ženu zanima da uzme, kad ono 90% poruka o pošiljci, statusu pošiljke, ko je gde poručio, koliko putuje, carini i porezu, screenshot-ovi tracking-a...

Postoji tema o poručivanju i isporukama iz Kine, jer "problemi" su jednaki šta god da poručujete. Tamo bi trebalo o tome, a ovde o samoj narukvici, radu i ponašanju. Ovde se konkretna pitanja o samoj narukvici preskaču i jedva nalaze odgovori.

Mene zanima, vidim da Honor narukvica ima ovakav problem, jezik na narukvici može biti engleski, samo ako je default jezik na telefonu engleski. Čim je neki drugi, srpski npr, UI same narukvice se switch-uje na Kineski. Da li je tako i na MB3?
Po recenzijama na youtube tako je kako kazes. Ako telefon nije na eng onda se menja na kineski.

Zanima me da li ako se stavi na telefoni silent mode, da li i narukvica ide u silent, jer je to onda neverovatno glupo, a video sam takodje da se i to desava.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ako telefon nije na eng onda se menja na kineski.

Zanima me da li ako se stavi na telefoni silent mode, da li i narukvica ide u silent, jer je to onda neverovatno glupo, a video sam takodje da se i to desava.

E cvrc onda.
Oba ova feature-a deluju glupo. :(
 
Povezao sam ga sa MapMyRun aplikacijom koju koristim za trčanje, i meri non stop izgleda dok trčim, u realnom vremenu je menjao vrednosti kad sam gledao u telefon.
Na kraju može da se vidi prosek na grafu
bd0a995c639afbcd3e100f4c224e4c43.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Stigla mi je narukvica danas i primetio sam odmah da kao da fali jedna linija teksta udonjem delu displeja. Kod onog brojaca koraka. Da li je tako i kod vas ili je neki feler u pitanju? I kad u meniju nesto bude u tom delu ima te linije
958a70d7e6fda4929d642426767f6a2f.jpg
 
Kod mene je takođe sve normalno.
Vidi ti to reklamiraj da ti vrate pare.
106fb9279544da28378f3c26f7804543.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za početak neka proveri da li postoje neki apdejti aplikacije i fw, i neka restartuje band i telefon... Ako je već sve na najnovijim verzijama i ako opet bude isto onda izgleda reklamacija ne gine...
 
^^ pa kako 18k već sunce mu j3bem [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^^ pa kako 18k već sunce mu j3bem [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

narukvica meri vibracije, u principu cimanje gore dole. Može da izmeri i neke stvari koje nisu koraci pa se javlja greška.
 
^ To takođe zavisi i od godina i ruke na kojoj se narukvica nosi. :D

Moja stiže u sredu, zajedno sa pozdravima sa carine.
 
Ma znam, ali ja kad trčim nekih 7km, plus ceo dan što šetam, izađe nekih 11k koraka ;)
Tačan je prilično merač inače.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kod mene je takođe sve normalno.
Vidi ti to reklamiraj da ti vrate pare.
106fb9279544da28378f3c26f7804543.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Je l da saljem poruku prodavcu ili da otvorim dispute? Nikad mi se nije desilo da imam neki feler na bilo cemu sa Ali-ja, nadam se da ce prihvatiti reklamaciju. Nisam jos kliknuo da je stigla posiljka.

Izvinjavam se ako smetaju ovakva pitanja. [emoji854]
 
Ako je posiljka imala pracenje, mislim da je besmisleno pisati prodavcu, jer prodavac jedino moze da ponudi da posalje drugi primerak. Kada imas pracenje, mislim da ne mozes cekati da istekne onih 40ak dana od prvog slanja, pa da tada pokreces dispute ako je slagao. Znaci, bespotreban rizik, po mom misljenju. Ali zna kada je stigla originalna posiljka automatski.
A i mislim da je ovo preskupo da bi prodavac stvarno hteo da salje drugi, tim pre sto ga preprodaje, a ne proizvodi..

Inace, ne verujem da ces dobiti full refund za ovo, ali to te ne sprecava da trazis pun iznos, i da pustis da Ali odluci koliko para dobijas nazad.
Ja sam bas danas dobio refund oko 90% za predmet sa ostecenom farbom, sto je bolje nego sto sam ocekivao, jer nije neupotrebljiv. Mozda ima veze i sa tim sto se retko zalim.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno