Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Колико је прошло времена од поруђбине до слања пакета? И ја сам поручио са Шумадинчевог линка.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene je "potrajalo", 3 i nešto skoro 4 dana

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Jel ima nekome da je stiglo? Kako lezi na ruci?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Dobro lezi, udobna je, delom i zato sto je jako mali.. Deblji je od dvojke.
Zastitnu folijicu nisam nikako uspeo da nalepim kako treba, vidim da ce morati bez toga pa koliko izgura.
 
Kakva je vibracija i vidljivost na suncevoj svetlosti?
 
Poslednja izmena:
Moj stigao u Srb, očekujem ga za dan-dva na vratima ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Na mi band 2 je vidljivost na suncu bedna i jadna... Za band 3 kažu da je navodno bolja, ali mislim da je to i dalje bedno i jadno :)
 
Koliko je glomaznija na ruci u odnosu na mi 2

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja naručio amazefit bip, sa Amazona za 63e. Koristio mi band 1pa 2, trojka me nije toliko oduševila pa rekoh da probam ovo. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Tema je mi band 3
 
Vibracija, pa kilava, sta uopste i ocekivati od ovakvog uredjaja koji povrh svega ide u gumeni "dzep". Nesto i nema sunca ovih dana kako bi i to testirao :d
Ocigledno se islo na dosta kompromisa na relaciji upotrebljivost-trajanje baterije-cena.
 
@method Kad kazes kilava jel to znaci da je ista kao na b2 ili je jaca/slabija?
 
Nisam imao b2, to ce ti reci neko ko poseduje oba.
 
Meni takođe danas stigao u Srbiju.Očekujem ga za 2-3 dana na ruci [emoji3][emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^^
f60408811365b310d506d4fb78458189.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni isto, ja cenim da sutra stiže ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Moja je na carini. Kakve sam ja sreće...
 
Izgleda da odjendom stigne 50 narukvica i onda moraju neku da carine..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni juce stigla, bez ikakvih "dodatnih troskova".

Evo ih na ruci, jedna pored druge koga zanima.

mi band 3.jpg
 
Боље изгледа тројка, већи су бројеви. Лепше се види и бољи је преглед.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
@gfx Aj ako ti nije tesko isprobaj vibracije na oba modela pa javi na kom je jaca. Interesuje me zbog alarma. Nije ni na MB2 losa nego rekoh ako je malo jaca da uzmem MB3.
 
@Bobajakuda

Da bi koliko-toliko mogao objektivno da ti odgovorim, sinoc sam stavio oba MiB na ruku pre spavanja. Problem je sto ja imam lak san, i BUKVALNO na prvu vibraciju sam bio skroz budan. Onda sam namenski oba ostavio na snooze, i kada su posle deset minuta poceli zajednicki da vibriraju, ucinilo mi se da i nema neke (osetnije) razlike. Eventualno mozda deluje da MiB3 malo jace vibrira, ali je to mozda zato sto mu je (uslovno receno) i veca povrsina kojom naleze na ruku, pa to daje drugaciji osecaj prilikom vibriranja u odnosu na MB2.

@Blackeyed

Ja sam relativno povisok (201cm), i imam dosta krupne/jake ekstremitete, pa mi MiB3 vise pristaje velicinom, u odnosu na MiB2, koji sam dao zeni, i koji njoj lepse lezi na ruci nego meni. Ne znam kako bi to drugacije objasnio, ali sad kada sam stavio MiB3, nekako se vise ne bih vracao na MiB2, ako me razumes. Jeste veci, jeste budzastiji, ali ne toliko da bi mi to predstavljalo bilo kakvu smetnju, i meni kao takav vise "prija".
 
Poslednja izmena:
Hvala ti puno!

Desi mi se nekad da ceo dan budem na nogama (posao+trening+put) i onda legnem premoren pa me vibracija teze (jedva) probudi. Mislio sam da su malo poboljsali vibraciju na MB3, ali izgleda nista od toga.
 
Stigla i meni Mi band 3 danas [emoji3][emoji3]
Sutra detaljno o utiscima,za sad mi se mnogo više svidja nego Mi band 2.
2962ef7e3376d7c0c3848afebeed7cbe.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^^ Lepo izgleda sa ovom plavom narukvicom, napisi iskustvo neko da znamo sta nas ceka, ako mi stigne uopste kakav sam maler, jos nije dosao u Srbiju [emoji30]
 
Meni od trenutka ulaska u zemlju do trenutka dolaska na vrata samo jedan dan ;)
Sutra idem da ga uzmem u poštu, nisam stigao juče i danas.
f4f24fbf1629c3758ab5fda299148a83.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno