Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

.

Kakva su iskustva sa isporukom ovakvih stvarcica sa Alija, tj. za koliko (dana) se realno moze ocekivati da stigne na kucnu adresu?
 
Poslednja izmena:
To se nikada ne zna ali su Kinezi ozbiljno ubrzali. Za oko 10dana bi trebalo da stigne ako ga prodavac brzo pošalje
 
.

Kakva su iskustva sa isporukom ovakvih stvarcica sa Alija, tj. za koliko (dana) se realno moze ocekivati da stigne na kucnu adresu?
Ako je ozbiljna prodavnica sa Alija,stiže za oko 2 nedelje.
Meni je Mi band 2 stizao za 2-3 nedelje,kad sam naručivao kolegama.


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Pa od 14 do 40 dana :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poručio ja danas sa Šunadičevog sajta,sad čekamo da dodje.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Xiaomi Mi Band 3 update brings phone mute & world cup match reminder features

0071Gwkjly1fsy10og3zzg30dc074u0x.gif


https://www.gizmochina.com/2018/07/...phone-mute-world-cup-match-reminder-features/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poručio i ja sa Šumadinčevog linka.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poručio i ja sa Šumadinčevog sajta [emoji16], neka traži procenat [emoji3]
 
Ih da mi je 0.1% sa tog sajta, ne mora 1% :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jel poslao Kinez nekome ko je naručio sa Šumadinčevog linka?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Mi Band 3 vs Honor Band 3?
Cena ista! Deluje da Honor ima za nijansu vise opcija, i na kraju krajeva lepse mi izgleda.
 
Ja s 6og porucio, mozda nas je uhvatio vilend [emoji16], ako oni to imaju
 
Poručio i ja pre par dana Mi Band 3, da najzad zamenim moju Mi Band 1. Poslata mi je.
 
Meni još nisu poslali a naručeno 6.7.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Jel vibracija ista kao na B2 ili je jaca/slabija? Uzeo bih B3 pa me to zanima.Ako neko ima oba modela da uporedi bilo bi super.
 
Poslao i meni malopre, juče sam mu poslao poruku.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Na joybuy je 28$, kineska verzija. Jel samo do firmwarea i treba da stigne update sa eng jezikom ili je skroz do uredjaja? Planiram da uzimam samo me ovo zanima. Takodje da li se vise isplati uzeti Amazfit Bip od mi band 3?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Na joybuy je 28$, kineska verzija. Jel samo do firmwarea i treba da stigne update sa eng jezikom ili je skroz do uredjaja? Planiram da uzimam samo me ovo zanima. Takodje da li se vise isplati uzeti Amazfit Bip od mi band 3?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Do Firmwarea
Već je izašao update na engleskom

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Do Firmwarea
Već je izašao update na engleskom

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Da ali zasto negde navode da je verzija iskljucivo na kineskom i ta normalno kosta dosta jeftinije.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
nema veze, kad ga ukljucis stici ce update fw i imaces engleski, nista ti vise ni ne treba...mora da napise kineski jer je serija ocito napravljena pre nego sto je xiaomi izbacio fw sa engleskim...a kinez nece da otvara sve te bandove i sam ih apdejtuje, nema druga posla :)
 
Poslednja izmena:
Ovo ce ici verovatno jos dole..

Da li vec neko ima mi band 3? Po meni iskreno deluje mnogo glomaznije i laksi za grebanje nego mi band 2..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Да ли је изашла верзија са NFC?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno