Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Koliko para ? Ajde baci neki link ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bice skuplji sigurno,kako raste brend i proizvod,raste i cena.
 
Od mene 50 $ mogu da dobiju , ali da sednem na du.e kako je dobra .
E sad , kome nije skupo - neka izvoli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako bude imala GPS moze da ide na 50$

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
E ovo se čeka,uzimam je odmah

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
70 dolara nfc verzija,znaci 50 bez nfc. Za te pare preskok.
 
@bongec

zato sam i rekao, cenom su se opasno približili a ne mogu da se uporede...eno neki dan je bip bio 60 dolara...
 
Xiaomi Mi band 4 u prodaji, 50 $
US $49.99 | Presale Original 2019 Newest Xiaomi Mi Band 4 Smart Miband 4 Bracelet Heart Rate Fitness 135mAh Color Screen Bluetooth 5.0
https://s.click.aliexpress.com/e/cOHZqcv6

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Da li će odmah da bude global verzija????

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Nema šanse da bi za ovo dao 50$.. Ko ima mb3 kao ja nema potrebe samo za kolor ekran da daje pare..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja čekam zvanično predstavljanje i cenu, pa ću da vidim. Imam MB3 i najverovatnije ću sačekati MB5, pogotovu ako cena bude $50 ili više.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Msm sa ovim samo dobijaš da ne moraš da vadiš iz narukvice mb kad puniš i boje, bezveze totalno..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam za mb2 trazio da od metala bude samo onaj deo gde se stavlja kapsula, a kaisi da budu silikonski. To mi je nekako najudobnija kombinacija...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ajde mi baci neki link na te narukvice , baš mi se dopala ideja a nisam ih našao . Danas sam opet našao ceo band u rukavu , otkopčao se [emoji2959]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se MB3 skroz izgrebala,vreme je za zamenu,već sam mislio da drugu MB3 uzmem.Stalno je nosim a nisam lepio zaštitu.Taman ću sačekam malo da cena MB4 malo padne pa ću je pazariti.

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam moj lepo ranio, a nisam ni primetio kad tačno.. Al ne smeta tako da [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Једно време 5 - 6 дана ми наруквица била искључена (испразнила се батерија а нисам понео пуњач) а пре тога сам искључио нотификације. Сад кад сам је поново упалио и одобрио нотификације не приказује ми поруке. Само ми се на енглеском језику појави нотификација да је стигла порука и да је прочитам на телефону "A new message is recived, view it on the phone." . Не знам како да наместим, користим Ми Бандаге.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Пробај да је линкујеш поново у Бандажу.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako sam dobro primetio u novoj verziji mi fit aplikacije nema više zbirnih minuta iz šetnje ili šta već? Ne mogu da verujem da su tako nešto izbacili...postoji samo minutaža po segmentima, koliko si zbirno minuta šetao više nema...imam i notify & fitness app pored nje i ni ona nema taj podatak...najprostiju stvar ne umeju da stave u ovakve aplikacije...
 
Како то мислош, покушавао сам али неће.
Пробај да је линкујеш поново у Бандажу.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Evo ti drugi link, to je akcija i ima određeno vreme kad počinje i kad se završava. I sad piše da završava za jedan sat od ovog trenutka 12:30h

https://m.gearbest.com/promotion-VERY-BEST-OF-XIAOMI-special-1635.html

Ako neće tako probaj sa ovim linkom
https://m.gearbest.com/smart-watches/pp_009928044572.html?wid=1433363
Pa unesi ovaj kod: GBPA3TLFMS

Meni otvori ovako:

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
0e3251a983b265163e5ee2a88ac3bf9c.jpg
 
Poslednja izmena:
U pravu si, sad sam baš probao isto i meni izbaci. Ne znam u čemu je fora.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko preporuku za foliju za trojku? Prva folija koju sam uzeo je bila odlična, međutim odradila je ono za šta je namenjena, pa je bilo vreme za zamenu. E sad, zamene su tanje, a i ne drže. Posle nekoliko sati se počinju odlepljivljati po pojedinim delovima ivice, pa su već pri kraju dana odlepljenje gore i dole.

Ima li možda kakav lepak da se to sredi?
 
Izašao MB4, biće ipak ista cena kao i ranije, oko $25 za osnovnu verziju(bez nfc-a).

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno