Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Jel imaš možda i MiBand 2? Ako može fotka gde su ti na ruci oba Banda, jedan pored drugog, radi poređenja veličine?

Inače, kakav ti je utisak naspram MiBand 2, i što se veličine tiče i korišćenja?
 
Ima na YouTube par klipova gde stavljaju oba na ruku...
 
Xiaomi prodao 1 milion komada Mi band 3 za 17 dana, a sada ima najava za Mi band 3 explorer edition (koja ce biti providna verovatno cela ili samo narukvica) :)
 
Jos kada pozuti :) :) :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Nemam kod sebe mi band 2 da bih ti uporedio, ali sto kaze Altru, ima na "YouTube" poredjenje jedan pored drugog.
 
Band 2 ima sa razlicitim osvetljenjem. Baš ću videti da slikam dva jedan do drugog.
 
Vidljivost na suncu nije baš najsretnija ni na puno skupljem Smartwatch Amazefit Pace ( ima drugar , video uživo )tako da mene to ne brine...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Na pace? Ja ga imam sigurno 6 meseci, ako nešto za njega mogu da kažem to je da se vidi ekran perfektno na suncu, baš zbog transflective ekrana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odakle najbrže putuje? Nije bitna razlika od par evra.
 
Odakle najbrže putuje? Nije bitna razlika od par evra.

sve ti je lutrija.
Meni su poslali preko holandije i onda promenily na MY, što je valjda neka malezija ili šta god. Na njihovoj carini nisu pustili paket.
 
bilo je i za 28 na par mesta...ustaliće mu se cena na nekih 25-26 dolara za par meseci kome nije žurba...kad malo smanje proizvodnju ili nestanu zalihe mi band 2 ide i on na 20 dolara...meni lično ovo nije neki preveliki napredak u odnosu na mb2, ali dobro ja imam i lenovo g02 koji već ima veći ekran i prikazuje cele poruke, što su mi bile glavne zamerke na mi band 2...ko nema ništa a neće veliki smart sat band 3 je super rešenje...
 
China Post Registered Air Mail, stiglo za 9 dana
 
Ne, čim sam ga upario, prvi fw update, i ostao je na kineskom. Ovo je bio novi fw update, i pojavio se engleski
Edit: nekoliko postova gore, postavio sam link sa koga sam kupio
 
Poslednja izmena:
Sta ste update-ovali, MiFit aplikaciju, ili FW? Ako je odradjen FW update, moze li samo u par reci konkretnije kako ste to odradili?
 
aplikacija te obavesti da imas update fw, sve se radi dok je band povezan sa telefonom...automatski uradi i restartuje band kad zavrsi..
 
Dakle, samo pusti MiFit aplikaciju da radi automatski update, ona skida novi fw kada ga ima, i automatski ga flešuje u band. Isto kao na Mi Band 2.
 
l0LEgYrt_o.png


https://www.aliexpress.com/item/In-...xiomi-instant-message-caller/32882707005.html

3000 din
Uzeću 2, mada mislim da će biti cimanje oko carine :)
 
Uzmi dve odvojeno. Ista ti je cena i ne mogu da te cimaju na carini
 
Nazad
Vrh Dno