Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Kad sam tek uzeo dobio sam plastičnu zaštitu uz njega i dokupio još 5. Sve sam ih odmah potrošio, svaki put bi ili ostao balončić ili se ivice ne bi zalijepile. Od tada nosim bez zaštite. Mislim da je nemoguće nalijepiti zaštitu na njega a da fino izgleda.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Јел неко лепио заштиту преко дисплеја?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Ja sam ih narucio skoro, treba ubrzo da stignu.
Ekran se baš lako grebe, pa sat mora stalno da se skida kada se nešto radi.
 
Ja ga nosim ~6meseci, non stop bukvalno, i kada spavam. Nikakva zaštita, nema na njemu ni najmanje ogrebotine. Zakačio sam par puta malo jače od ivicu vrata, nije ništa ostalo.
A i ako ostane, kupiću novi. Ionako je džabe, a da lepim zaštitu stvarno ne bih. Ne vidim kako to može da izgleda lepo.
Ne lepim ništa ni na mnogo skuplji sat :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li neko može da mi preporuči pouzadog prodavca za MiBand3 na KP, nemam vremena da cekam sa Alija.

Hvala

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ја сам чекао месец дана (био некакав застој), прошао сам без дажбина. 25 еура са резервном наруквицом.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
^ Ovo toliko nema veze sa ovim što sam ja pitao, ali dobro...

Znam da je tako,ali nisam u prilici da čekam 20-30 dana, lepo sam napisao.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Знам, ја сам већ имао ми банд 2, тако да сам мога чекати. Мада сам се надао да ће стићи много брже.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
^ Ovo toliko nema veze sa ovim što sam ja pitao, ali dobro...

Znam da je tako,ali nisam u prilici da čekam 20-30 dana, lepo sam napisao.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Poslao sam ti pm.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ми Бенд ми се гаси, батерија празна, а ја сам на одмору у бањи. Нисам понео пуњач. Има ли могућност да ми фит мери само пређено растојање без наруквице? Можда преко ГПС.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Za Mi nisam siguran, al Google Fit bi trebalo da moze tako, pa probaj da povezes app jednu sa drugom ako mozes mozda tako

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Imam Amazfit bip verz. firmvera V1.1.5.24 uparen sa aplikacijom Mi Fit verzija 4.0.0
Problem je što mi na satu ne pokazuje obaveštenje kad mi dođe poruka preko Vibera, normalne SMS, pozivi, e-mail i ostalo redovno stiže. Problem mi se pojavio od pre neki dan kad sam reinstalirao sistem na telefonu, a pre toga sam dobijao notifikacije i od Vibera.
Da li neko zna šta može biti problem?
99cef151efed6c8a3c6c9ea83a920f5c.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
I meni ne stiže WhatsApp, nešto su zeznuli, ipraviće verovatno neka nova verzija fw...
 
Evo pronašao sam stariju verziju Mi fit 3.6.0 instalirao i radi OK. Znači do ove nove 4.0.0 aplikacije je.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Meni ne stizu SMS-ovi :) Znaci, kako kome je zakacilo. Ja cak ne mogu da vidim Textru u spisku aplikaciju sa kojih hocu notifikacije u MiFitu, valjda ce uskoro ispravka...
 
Sms je večni problem, malo radi malo ne radi :)

Ali notifikacije za chat programe su uvek radile dobro, to je novi problem...
 
Ne znam, meni je uvek sve radilo regularno, imao sam samo problem da npr vreme nije htelo da se prikaze ali se to resilo resetom i jedna verzija mi fit mi je pravila problem pre nekoliko nedelja, svako malo nije htela da mi se poveze sa bandom ako odem daleko od tel pa se prekine konekcija, al to je update app resio i to je to

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@nidzesi trebalo bi da je original, a gde si nabavio kupon?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Svako malo mi se desi da mi uređaj spadne sa narukvice , jednostavno se skotrlja . Dešava li se još nekom i ima li neko iskustva sa metalnim narukvicama ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Band ispadne iz narukvice sam od sebe? Kako je to moguće uopšte?
Ekstremno čvrsto stoji unutra, stvarno ne vidim kako može da ispadne.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ni ja , ali ispadne . Zadnja dva puta sam stojao na autobuskom stajalištu i neko primeti u fazonu "jel Vama nešto ispalo ?"


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Можда ако ти није оригинал па је слаба наруквица или ако је ниси лепо убацио. Мени нема шансе да испадне шта год да радим, чак и кад треба да је пуним, "помучим" се да је извадим.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nemoguće je da ispada iz original narukvice.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
E pa ispada , namučim se i ja dok vadim i stavljam zbog punjenja, ali sam je danas opet jedva spasao . Crna narukvica je 100% original. Kupio u Vip-u , uz nju dobio narandžastu od koje mi izašli pečati po ruci posle dva meseca se još vide- od crne ništa . Sem što ispada [emoji2959]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da nisi na nekoj vrucini? Vrućina da + znojenje i mozda klizne. Ne pada mi na pamet zašto ispada a tesko se skida i stavlja kad ga punis.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Stara boljka sa mb2. Ujak tako izgubio dve koje sam mu kupio. Sa trecom sam mu kupio i metalnu narukvicu.
Onaj silikon razmeksa posle nekog vremena i ispada iz njega lagano.
To su malo popravili sa mb3, ali očigledno da moze da se desi opet.
Ja imam mb3, jos uvek je sve čvrsto, ali ga i ne nosim nesto puno...samo kad treniram. Svakako cu da potrazim i za mene neku sa metalnim okvirom u skorije vreme.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
U kancelariji pakleno vruće , ja band skidam sa ruke samo kad ga punim . Ima li neko ideju koja bi metalna mogla da dođe u obzir za čoveka od 2m i 130 kg , a da ne izgledam kao da nosim ženinu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam za mb2 trazio da od metala bude samo onaj deo gde se stavlja kapsula, a kaisi da budu silikonski. To mi je nekako najudobnija kombinacija...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Predstavljanje Mi Band 4 za 6 dana, 11og juna.
Biće kolor ekran.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno