Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Normalno. Bice i mi band na engleskom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel zna neko sta bi mogao da uradim po ovom pitanju sa slika, samo mi je odjednom izbacili ovo na bandu i kad udjem u mi fit vrti samo connecting i ne moze da poveze.. a na njoj ne mogu nista da uradim, samo da odem i info predostavljam i to je ovo na 2 i 3 slici.
185f1c2cef3684d4bccd394d311c3f7c.jpg
e161089daa3f224643dc02fc03131aa7.jpg
1f1f08a4d6254c10751740b93df29854.jpg


Edit
Uspeo sam nekako da povezem opet, unpair preko mi fit pa ponovo dodao band ispočetka, pa se sad vratio u normalu

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tek danas sam shvatio da Mi Band 3 ne može da meri puls kad je isti ispod 47. Već duže vreme gledam noću do koliko se spušta i nikad ne ide ispod 47. Mislio sam da mi puls onda ni ne ide ispod, mada mi beše čudno jer mi je svojevremeno holter pokazivao i ispod 40. Međutim, danas slučajno na netu naletim na komentare ostalih da su isto izvalili. Glupost..
 
Данас ми је стигао Ми Бенд 3, али је кутија потпуно другачија. Јел сад то неко ново паковање?
233fd4efcb466434bea94ef5104d48f4.jpg
e828d159de3819a8a2c77ffc3d1e1cf6.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Da, to je novo pakovanje. U istom pakovanju mi je stigla narukvica (CN) pre mesec dana.
 
Само да додам да сам прошао без дажбина.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Како да подесим Mi babdage да ми исписује наша слова?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Podesi za koje aplikacije hoces notifikacije i iskljuci notifikacije u Mi fit-u

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel je normalno da laser za hr konstantno sija kada sam aktivan? Uključio sam automatic heart rate detection & Sleep assistant i stavio na 30 minuta.
 
Ako se dobro sećam,nije normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neka proveri još neko ko trenutno koristi. Čim se krećem i pogledam ispod narukvice uvek sija hr.
 
Meni je to isto bilo kad sam uzeo i isključio sam automatsko mjerenje. Vidi ima li opcija da mjeri kada primjeti aktivnost, ako ima isključi.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Instaliraš Mi Bandage aplikaciju i staviš da notifikacije idu preko nje(isključiš u Mi Fit).
Uključiš opciju transliteration u Mi Bandage aplikaciji i pokazuje ti s umesto š, c umesto č itd

Gde se nalazi ova opcija, transliteration. Kopam pola sata i ne mogu da je pronađem. Jel je to plaćena verzija ili ima i u free?
 
Сад сам ја чачкао и пронашао.
Три тачке/settings/text display.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ja to nemam. [emoji28] Ovo je zadnja verzija, 3.7.0, vrv je zbog toga.
Tražim sat vremena.Screenshot_20190419-020251_Mi Bandage.jpg
 
Poslednja izmena:
3.4.3.
92f5c0285697ccf21cad584eda2de102.jpg
cea0115bd6d9733a9e894da5a20216c8.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Hahaha, sad nemam ni ja, isto kao Joca.
Mada je meni to uključeno i radi, ali nema opcije iz nekog razloga. Ne znam koja fora.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ubacio staru verziju, uključio isključio bluetooth i proradilo. Što može prosto kada može komplikovano. Odradio update app i dalje radi.
Samo me nervira još hr senzor što non stop skenira i ako sam stavio na 30 minuta. Opasna glupost.
 
Шта се добија више куповином Ми Бандаге апликацијом, које функције?
Још увек ми не излазе наша слова, да ли треба избрисати скроз Ми Фит? Али онда нема колико сам укупно прешао километара од кад сам купио први Банд пре четири године.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne treba, možeš da koristiš paralelno obe aplikacije. Treba da isključiš notifikace u Mi Fit, a da uključiš u Mi Bandage. I da čekiraš tamo onaj transliteration

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne radi jos taj "transliteration" bas najbolje.
Kod mene umesto "slaba kisa" ispise "slaba kisitza" i sl.
Kupio sam premium ponajvise zbog "trenutne temperature", ali izvori za vreme su im dosta losi. Open weather omasi za stepen-dva, ali zato dark sky zna i za 5 stepeni da omane.
 
Да ли се исплати платити апликацију?


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ne radi jos taj "transliteration" bas najbolje.
Kod mene umesto "slaba kisa" ispise "slaba kisitza" i sl.
Kupio sam premium ponajvise zbog "trenutne temperature", ali izvori za vreme su im dosta losi. Open weather omasi za stepen-dva, ali zato dark sky zna i za 5 stepeni da omane.
Nikad nisam video tako nešto, kod mene radi kako treba.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mi fit je žešće smeće, dok mi bandage podiže funkcionalnost same narukvice na drugi nivo. Uspeo sam sa njom da namestim da mi na 20 minuta meri otkucaje i da se ne aktivira hr senzor čim krenem da hodam. I ova opcija za prevod poruka odlično radi.
 
Обична верзија има три нотификације, да ли плаћена има више, код обичне има и реклама?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Mi fit je žešće smeće, dok mi bandage podiže funkcionalnost same narukvice na drugi nivo. Uspeo sam sa njom da namestim da mi na 20 minuta meri otkucaje i da se ne aktivira hr senzor čim krenem da hodam. I ova opcija za prevod poruka odlično radi.
Apsolutno se slažem.. Bez Bandage ništa..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Колико нотификација памти Ми Бенд 3?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
5 maksimalno čini mi se.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Јел неко лепио заштиту преко дисплеја?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno