Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Na kineskoj verziji jezik na telefonu mora da bude engleski, a na global verziji moze bilo koji, jer je na globalu engleski podrazumevani jezik.
 
Како онда код Руса, они користе ћирилицу и телефони су им сигурно на ћирилици, а band има енглески, руски, шпански....?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Jel skidate narukvicu kada se kupate?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kineska podrzava engleski, ruski i spanski. Ako je jezik telefona na jednom od ta tri jezika, onda ce i displej na narukvici biti na istom jeziku. Bilo koji drugi jezik na telefonu, ukljucujuci srpski, vratice podrazumevani kineski.
 
Realno možemo lagano da napravimo srpski za narukvicu, iako ga neću koristiti što da ne [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Dvoumim se izmedju Mi Band 3 ili Honor Band 4 , dilema dilema. Moze li neko da posavetuje, navede razlike, mane, vrline?


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Fin review, odlicno bas! Hvala puno.
Kakvo je stanje da imam poruke na srpskom na njima ako koristim eng. na telefonu? I da li traziti global verziju ili svejedno?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Svejedno.
 
Fin review, odlicno bas! Hvala puno.
Kakvo je stanje da imam poruke na srpskom na njima ako koristim eng. na telefonu? I da li traziti global verziju ili svejedno?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ovo smo vec rezimirali. Sto se Band 3 tice, ako je tel na engleskom, CN verzija je dovoljna.
 
Чему служи NFC верзија и како се она конкретно користи?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Zamisljeno je da sluzi za placanje i mozda jos neke sitnice gde bi mogla da se koristi umesto kartice. Koliko sam video, nije nešto zaživelo ni u Kini, a ni Rusi nisu našli neku svrhu postojanja NFC verzije, tako da mislim da su da tim malo promašili.

Nego, da li nekome radi notifikacija za propušten poziv na Mi Bandage? Znaci, hoću da isključim vibraciju za dolazni poziv, ali da mi stigne notifikacija da imam propušten poziv.
Moze da se podesi, ali ne radi.

Radi mi za Viber, ali za obicne pozive ne.
 
Да ли то значи да наруквица може да замени HFC у телефону који га нема? Тренутно имам телефон са тим чипом, можда будем куповао нови телефон, а телефон који ми је запао за око га немам. Добише користио сам га пар пута да видим како ради, два пута за Бус плус и пар пута као картицу.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Zamisljeno je da sluzi za placanje i mozda jos neke sitnice gde bi mogla da se koristi umesto kartice. Koliko sam video, nije nešto zaživelo ni u Kini, a ni Rusi nisu našli neku svrhu postojanja NFC verzije, tako da mislim da su da tim malo promašili.

Nego, da li nekome radi notifikacija za propušten poziv na Mi Bandage? Znaci, hoću da isključim vibraciju za dolazni poziv, ali da mi stigne notifikacija da imam propušten poziv.
Moze da se podesi, ali ne radi.

Radi mi za Viber, ali za obicne pozive ne.
Kod mene radi, doduše ja koristim Mi Bandage.
@faca, kod nas(u Srbiji) ti svakako neće služiti ničemu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Na Mi Bandage sam i mislio. Uredno odcekirano za pozive, a cekirano za propusten poziv i nece. Ja imam Amazfit Bip i Samsung A8.
 
Malo cu da bupnem ovako ...
Ima li smisla uzimati Mi Band 3 ako nemas "njihov" mobilni?
Tj. da li on ima punu funkcionalnost samo sa "svojim" telefonom?
 
Naravno da ima smisla. Sve funkcije dobijaju se preko Mi Band aplikacije. Nije neophodan Xiaomi telefon.
 
Nema veze narukvica sa Xiaomi telefonom.. Narukvica dobija komande sa aplikacije a ne sa telefona tako da uopšte nije bitno.. Samo lepo ispodešavaš aplikacije i pičiš..
Mi Bandage je baš dobra i bukvalno neophodna aplikacija pored Mi Fit..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sto bi bila neophodna? Sasvim je dovoljna Mi fit
Nema veze narukvica sa Xiaomi telefonom.. Narukvica dobija komande sa aplikacije a ne sa telefona tako da uopšte nije bitno.. Samo lepo ispodešavaš aplikacije i pičiš..
Mi Bandage je baš dobra i bukvalno neophodna aplikacija pored Mi Fit..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Sto bi bila neophodna? Sasvim je dovoljna Mi fit

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Rekao sam to jer mi je mnogo dobra, tipa za šišanje kovačica i ćirilicu, sasvim dobro prenese teskt na narukvicu bez znakova itd kad ne može nešto da pročita..
Onda mnogo detaljniji grafici, mnogo više opcija i za vreme current, ne today.. Znači u realnom vremenu prikazuje prognozu a ne uopšteno za ceo dan..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koliko otprilike popije baterije telefona ako je povezana da tipa S8+? Za dan.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zanemarljivo malo, jer BT radi u tom 'low energy' modu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
За колико на КП може да се нађе наруквкца глобал верзија са додатном наруквицом?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
За колико на КП може да се нађе наруквкца глобал верзија са додатном наруквицом?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
I ja bih na KP potrazio da se ne cimam sa Alija, cekacu mesec dana -.-

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam poručio na Aliju 10.11. i juče mi stiglo(27$)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa da, na Aliju za 26-7 dolara, jos ako uletis u neki popust ili imas coine ili vaucere. Mnogo je jeftinije. Kod nas na KP gledam sve po 3500 minimalno

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo ovaj za 27$, uz dodatnu narukvicu i 2 one zaštite za ekran(folija neka) i zadovoljan sam.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
То му и са порезом дође мање него на КП, а можеш да прођеш и без тога.
Каква је ситуација по питању пореза ако бих поручивао на неког у Словенију?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
То му и са порезом дође мање него на КП, а можеш да прођеш и без тога.
Каква је ситуација по питању пореза ако бих поручивао на неког у Словенију?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
U EU ,samo ako je proizvod iz Eu ,ne placa se ništa. Posto ovo stize iz Kine, bolje se raspitaj koliko još placas namete.
 
Sa pdv-om u Srbiji izadje cca 3500

$ je 104rsd , 20% pdv i 145 otvaranje i uplatnica
 
Nazad
Vrh Dno