Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

2.0.0.4 mi je sada.. Ne znam kako je bilo tako da ne znam šta ima novo [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
2.0.0.4 mi je sada.. Ne znam kako je bilo tako da ne znam šta ima novo [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ne znam ni ja ali nema veze [emoji23][emoji23]. Čini mi se da imas na mi forumu sta je novo.
 
Meni je bilo na 20tak dana sad su sredili, trenutna verzija je 3.5.4.1, imate na apkmirror uvek najnovije verzije [emoji4]

Sent from my budget Pixel A2
 
Poslednja izmena:
Meni je bilo na 20tak dana sad su sredili, trenutna verzija je 3.5.4.1, imate na apkmirror uvek najnovije verzije [emoji4]

Sent from my budget Pixel A2
Pa zar nije najnovija ta koju aplikacija sama ubaci?

Edit:
Ti pričaš o mi fit aplikaciji, ja pričam o verziji sistema na band-u.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja pricam o aplikaciji Mi fit, ne znam o cemu ti pricas?

Sent from my budget Pixel A2
 
Mi smo pričali o verziji softvera na band-u.. A ti se uključio sa verzijom aplikacije..
Nego, zašto na apk mirror ima novija verzija od Google play-a? o_O

Jel ispravljen bug sa weather-om?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa uvek se prvo pojave app na apk mirror, to sa GP bas zna da kasni. Ja nisam ni primetio taj bug.

Sent from my budget Pixel A2
 
Weather samo sa Mi Bandage i nema problema ;)
8d19d279fd16b96f3cd6180778d181e6.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sredjen je weather proslim update-om. A i posle ovog novog od pre par dana nema problema sa tim
 
Upravo apdejtovao mi bandage, dodali su opciju da mozemo da se javimo na poziv na narukvici i da odmah pricamo preko spikerfona, sjajna opcija
 
Jel zajedno mi fit i mi Bandage ili može samo ta druga?
 
Zajedno rade, mi bandage ima jos gomilu podesavanja i funkcija... Vredi i pazariti premium
 
Šta ste korisno našli u mi bandage?

Gde beše za kvačice?
 
Može da se namesti i za slikanje(otvori kamera app i slika), treba root doduše.
Napravi se pattern samo, započne se HR merenje, i posle jedne sekunde se prekine

Glavno zbog čega ja koristim jeste transliteration, odnosno šišanje kvačica.
Weather takođe može da se namesti provajder i da pokazuje current temp, kao što se vidi na slici koju sam kačio gore

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uključiš transliteration u settings, i staviš da ti notifikacije idu preko Bandage, a ne preko Mi fit.
Tj isključiš app notifikacije u Mi Fit, a u Bandage dodaš sve aplikacije koje hoćeš tamo u notification.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Evo da se i ja prijavim na temu. Uzeh upravo 3-ku preko KP. Ko da čeka dostavu sa Alija kad krene ova guzva i popusti 11.11...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Ali + carina = skuplje nego na kp koliko mi se čini.

Sve češće i za takve gluposti i stinice naplacuju pdv + otvaranje.
 
Da li i dalje važi da ako uzmem kinesku verziju mogu da joj updatujem global firmware?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li i dalje važi da ako uzmem kinesku verziju mogu da joj updatujem global firmware?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Razlika je jedino u jeziku, firmware isti.
 
Može znači da se prebaci na engleski?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nemoguća je kombinacija da band bude na engleskom a telefon na srpskom?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nemoguća je kombinacija da band bude na engleskom a telefon na srpskom?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Sa kineskom verzijom ne, koliko ja znam i koliko sam čitao. Video sam da ima nekih nezvanicnih firmware-a ali nisam ulazio dublje u problematiku.
 
A sa global? Izvinjavam se zbog ovoliko pitanja.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Može valjda uz 3rd party aplikaciju, Mi Bandage ima opciju da podesiš jezik na Band-u, nezavisno od jezika na telefonu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno