Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Biće još manja cena.

c912c050d96f929c6d4be1525e90c700.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
podržavam veći ekran i čitanje poruka...meni su to bile i glavne zamerke na mi band 2...ali sad i ja počeh da razmišljam o onom amazfit bandu sa ekranom u boji...to je već veliki napredak u odnosu na 2 i 3 band...

mada, tu je onda negde i onaj amazfit bip sat...
 
Imam mogucnost da uzmem mb3 za 35eur, ali se sad i ja razmisljam da predjem na amazfit cor. Fora je sto mi cor izgleda kao najgori kineski sat sto klinci nose okolo, dok mi band ipak izgleda donekle modernije.
Mozda se strpim sa svime time i predjem na stratos nekog lepog dana.
 
Gledam i ja Amazafit cor,mala je razlika u ceni a znatno je bolji od Mi band 3

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Taj cor sam ja gledao pre par meseci , ali sam na kraju odlučio da ga ne uzmem jer je gotovo isključivo vezan za kina tržište. Verujem da će mi band 3 kao global uređaj imati dosta bolju podršku i da će vremenom kroz sw updejte dobijati još neke dodatne funkcije
 
Ovo će da sačeka božićna/prednovogodišnja sniženja, nema šanse da dam više od 25$ za MiB3. Sada je hype i normalno da je cena otišla gore, tako je bilo i sa MiB2 kada je pušten...
 
Ima i za 28.99$ na aliexpress. To je OK cena.
 
Poslednja izmena:
^ jel može link do te prodavnice?
Ima li svrhe čekati evropski model? Šta mu je prednost u odnosu na kinesku verziju?
 
Verovatno ništa . NFC verzija tek u septembru ali pitanje je da li će raditi za Google pay , što je za nas opet nebitno.

Za sada na AliExpressu idu za oko 33$
 
Да ли ће та NFC верзија моћи да замени NFC чип на телефону који га не поседује?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Kada gledam poređenje 2 i 3, nešto mi ova trojka deluje glomazno, 2 mi savršeno leži na ruci...

 
Jeste glomazniji od 2 ali ima veći displej i bateriju. Da je bio tanak kao band2 verujem da bi baterija trajala 6,7dana po punjenju
 
Jel naručio neko Mi band 3 ili svi čekamo da padne ispod 30 evra???

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mislim da svi čekaju pad cene i da ga neko prvi kupi , pa da javi utiske ....



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
cekamo verziju sa engleskim jezikom...a do tada ce valjda i cena malo da padne...
 
Ja ću ga uskoro naručiti . Videćemo da li nešto valja :)
 
To loki , ti si čo’ek iz naroda , ako tebi bude valjala , ja kupujem i jednu za nogu [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedina zamerka koju imam je da je slaba vidljivost ekrana van zatvorenog prostora. Kineski mi ne smeta, zato sto ilistracije olaksavaju baratanje, ali ako za 2-3 meseca ne izbace update s drugim jezicima, prebacicu ga sam. Za taj novac, sasvim zadovoljan. Ako neko ima pitanja, slobodno.
 
Vidljivost je slaba ali bolja nego na band2 ? Toliko sam uspeo da izvalim preko par YouTube reviewa.

Ma cenim da će za 30ak dana da sve bude prevedeno na eng.
 
Poslednja izmena:
Jedina zamerka koju imam je da je slaba vidljivost ekrana van zatvorenog prostora. Kineski mi ne smeta, zato sto ilistracije olaksavaju baratanje, ali ako za 2-3 meseca ne izbace update s drugim jezicima, prebacicu ga sam. Za taj novac, sasvim zadovoljan. Ako neko ima pitanja, slobodno.

Kako ti je tako brzo stigao i koliko si ga platio?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima na netu kako da se prebaci na engleski.
Najverovatnije ću ja naručivati sredinom jula.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne očekujem da je vidljivost mnogo bolja nego na band 2...jako loše kad je uopšte vedar dan, ne samo na suncu...na suncu se baš ništa ne vidi...
 
Ima na netu kako da se prebaci na engleski.
Najverovatnije ću ja naručivati sredinom jula.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ima, ali da bi kasnije dobijao updates moraš uz pomoć nekog softvera da ga vratiš na fabrički pa tek onda da preuzimaš nove verzije... I ne radi caller ID nakon tog prebacivanja na engleski...
 
Vidljivost na suncu nije baš najsretnija ni na puno skupljem Smartwatch Amazefit Pace ( ima drugar , video uživo )tako da mene to ne brine...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidljivost je bolja od mi band 2. Doneo mi burazer iz Dubaija i platio oko 32$. Posto sam danas prvi put punio mi band, trebalo je nekih sat vremena do 100%, ali sam bas tesko izvukao pilulu iz punjaca. Ko bude narucio, voleo bih da mi da povratnu informaciju u vezi toga. Mozda je samo kod mene tako zapelo.
 
Nazad
Vrh Dno