Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Ne može sad da se otkaže kad je poslato..

Na sam baš čuo drugačije, pozitivno sve.. Plus jako dugo želim ovako nešto da uzmem, sad sam prelomio i jedva čekam da stigne [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Cuo i ja,citao hvalospeve i gledao review-e . Delovalo fantastično dok nisam kupio. Sve je teška laz, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* vanserijsko. Hteo sam i ja to ,deluje interesantno , zanimljivo, futuristički ali jednostavno ne radi nikako.

Ne znam kako rade premium uredjaji ali ovaj je promašaj. Videces, nemoj da te skenkavam pre vremena [emoji6]
 
Al npr meni drug sa foruma hvali na sva usta, koristi već neko vreme i baš radi ono što želi..
Videćemo već [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni je super stvarcica, preporucio drugarima i jos 4 kom sam nabavio drugima i svi imaju pozitivno misljenje...
 
Meni je super stvarcica, preporucio drugarima i jos 4 kom sam nabavio drugima i svi imaju pozitivno misljenje...
Aj,leba ti,reci mi sta precizno radi? Sem notifikacija,kod mene ništa. Doduše i uzeo sam ga najviše zbog notifikacija,da ne moram uzimati telefon da vidim ko zove ili piše. Taj deo mi radi odlično , naravno ako je jako oblačno i mračno [emoji23]
 
Aj,leba ti,reci mi sta precizno radi? Sem notifikacija,kod mene ništa. Doduše i uzeo sam ga najviše zbog notifikacija,da ne moram uzimati telefon da vidim ko zove ili piše. Taj deo mi radi odlično , naravno ako je jako oblačno i mračno [emoji23]
A sta ti ocekujes od smart narukvice, da ti menja pelene detetu? Leba ti
 
I radi ono što treba da radi. Veoma sam zadovoljan MB3 modelom.
 
Onda sam ja dobio falican jer, između ostalog, meri korake i dok vozim auto a ruka miruje na volanu.[emoji23][emoji23]
 
Kod mene nema tih problema. Broji korake prilično precizno.
 
Sto se koraka tice tu je perfektan, cak je i hr poceo da mi broji bas precizno tokom aktivnosti samo treba stegnuti narukvicu malo jace.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sto se koraka tice tu je perfektan, cak je i hr poceo da mi broji bas precizno tokom aktivnosti samo treba stegnuti narukvicu malo jace.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nemam pojma onda sta je. Neki dan sam ga nosio dok sam vozio auto,za pola sata vožnje ,on je pokazao da sam presao 1,7km i imao oko 2000+ koraka
 
Da si vozio na auto puto ne bi mnogo koraka napravio medjutim krivine su cudo :):):)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da si vozio na auto puto ne bi mnogo koraka napravio medjutim krivine su cudo :):):)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
Nasim autoputem bi oborio rekord,eksplodirali bi serveri u sedištu Xiaomi-a[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ne znam sto pises nesto sto nije istina. Imao sam MB2 i sad MB3 i nijedan nije merio korake dok vozim. Ovo je super stvarcica stim sto je meni bio bolji MB2 samo zbog nesto jace vibracije. Za 20€ ovo je jako dobar gedzet. Mozda si dobio neki sa greskom.
 
Ne znam sto pises nesto sto nije istina. Imao sam MB2 i sad MB3 i nijedan nije merio korake dok vozim. Ovo je super stvarcica stim sto je meni bio bolji MB2 samo zbog nesto jace vibracije. Za 20€ ovo je jako dobar gedzet. Mozda si dobio neki sa greskom.
To sto si rekao na kraju je u redu ali ovo da pišem nešto što nije istina nema smisla. Nemam pametnijeg posla nego da lazem po forumima.
 
Nisam rekao da lazes, nego da pises nesto sto nije tacno iz razloga jer si mozda dobio felerican primerak. Ja bih isto pre uzeo Garmin Forerunner 235, ali MB3 mi radi ono sto treba za 15x manje novca.
 
Као што је већ неко писао, и у сну је мерио кораке, и то увек између 30 и 50 рецимо. Не смета наравно, али последња два три јутра устанем са нулом, могуће да су решили то.

Највише сам узео ово због сна, и због мерења корака. Ово друго поредим са гугл фит апликацијом, која на потпуно други начин мери, и резултати су ту негде, када одузмем рецимо тренинг и ситна кретања по фирми без фона, дође на исто чини ми се.
Сан, шта знам. Чини ми се да погађа, није то нека велика наука, али пошто сам имао пре неке фрке са тим, знам тачно ујутру кад устанем како сам усрано или не спавао. А то сад поредим са наравно дужином сна, минутима колико сам будан, и најбитније, дубоким сном. Уклапа се.

То је то, 20 евра, ако ништа друго, цена супер за сат који мени предобро изгледа. Ствари због којих сам купуо раде задовољавајуће. И да, батерија је супер, капирам да ће изгурати недељу дана, видећемо.

И да, осветљеност преко дана је стварно криминал, немогуће је видети по сунцу.
 
Baterija kod mene traje oko 30 dana, ali retko merim otkucaje srca.

Nema "koraka" tokom spavanja. Mada je to odlično radilo i na MB1.

Vidljivost na suncu je okej. Ali je odlična u poređenju sa MB2. Primetno bolji ekran ima MB3.
 
Evo baš sam proverio, jutros sam ustao sa 0 koraka, ništa mi ne broji tokom noći kad spavam

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Na koju foru meri san i duboki san?
To će mi biti omiljena opcija, jer stvarno imam problema sa snom, ne spavam često noću itd..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I ja se to pitam. Verovatno na osnovu otkucaja srca.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Колики ја знам, по покретима, спојеним са осветљењем у просторији (због тога ваљда не мери дремања преко дана и предвече у оссветљеној просторији). Има на нету ако се добро сећам о томе свашта, те две фазе сна се јасно одвајају на тај начин, а уколико су покрети учестали, онда се већ рачуна као да си будан. Поред тога има и рецимо она РЕМ фаза, која се не може мерити (брзина трептаја ока итд). Пулс јесте логичан, али мислим да се преко њега не може раздвајати сан од неких других мирних активности. А и да ради преко пулса, бунило би га спавање током дана.

Наравно, могуће да нисам у праву, и мене доста ово занима.
 
Meri preko akcelerometra. Nije preko otkucaja srca. Mi Band 1 nije imao merač otkucaja, a ipak merio mek i tvrd san.

Narukvica nema merač jačine svetla. Rekao bih da spavanje određuje samo na osnovu sata i akcelerometra. Nije baš tako jednostavno, ali je to to u suštini. :)
 
Zanimljivo totalno.. Svakako dosta će mi pomoći da ispratim šta se dešava..
Koliko mu treba vremenski da se napuni?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Puni se za oko 2-3h.
 
Ja sam stavio za puls da mi bude 'Sleep assistant', tako da koristi i to za praćenje sna.
I opet mi baterija traje 20 dana.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam stavio za puls da mi bude 'Sleep assistant', tako da koristi i to za praćenje sna.
I opet mi baterija traje 20 dana.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Sta ti je jos ukljuceno, imas li mi bandage povezan?
Ja imam sleep assistent, viber, messanger,... I sastavim 10 dana...
 
Da, Mi Bandage, i sve moguće app za notifikacije
Plus kad trčim onda je HR upaljen non stop, pokrenem workout na band-u samo.
Baš dosta drži baterija.
ff31a2bdac6e44dac5e2af20bc3737b4.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Isto nam je ukljuceno, a ja 5 dana koristim bateriju i imam 44%... Ne znam u cemu je fora... Ima li jos nesto da se podesi?
492069b888678577bf15448d5e1c583d.jpg
 
Nazad
Vrh Dno