Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Ja koristim, samo nisam na custom ROMu. Sve kao i pre, nisu čak ni prikazani u potrošačima baterije..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li se jos nekom desava da band3 ne moze da se napuni? Prikljucim ga na punjac, nista. Probao sam da ocistim kontakte kao sto nam nasao info na par mesta, ali dzaba. Deluje da je mrtav... Mozda je do kabla, mada ne verujem.
 
Primetih da ako imam poziv na FB Messenger narukvica ne prestane s vibracijom sve dok je ne pipnem, iako sam se javio ili prekinuo.
 
Da li se jos nekom desava da band3 ne moze da se napuni? Prikljucim ga na punjac, nista. Probao sam da ocistim kontakte kao sto nam nasao info na par mesta, ali dzaba. Deluje da je mrtav... Mozda je do kabla, mada ne verujem.
Meni se dešava, ali pomeranjem onog kablica na onoj strani gde je band počne da se puni. Mislim da je problem kod mene baš u kablicu i sve zaboravim da naučim novi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pozdrav
Kako da vratim da mi aplikacija Mi fit bude na Srpskom jeziku

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Стави језик телефона на српски. Само да знаш, тада ће ти наруквица бити на кинеском.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jedno glupo pitanje...kako MiBand3 meri korake?

Pitam jer kada spavam ne skidam MiBand3 sa ruke,ujutru kada se probudim on mi pokazuje 15-20 napravljenih koraka?
Jel narukvica meri koliko sam se puta okrenuo u snu? :laugh:
Nebitno mi ali eto upalo mi u oči to.
 
Možda hodaš u snu(mesečarenje)?[emoji16]
Na Mi band 2 nikada nisam imao tih problema.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moguce je da registruje korak ako se cesto vrtis po krevetu. Probaj kad ne spavas :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Probaću da je skinem prvo pa da je ostavim sa strane da vidim da li će registrovati nešto
 
Mislim da registruje pokret. Uzmi narukvicu stavi na ruku i drmaj gore dole...brojace korake. Tako da nije nista cudno sto ti izbroji neki korak i u snu, pogotovu ako nemirno spavas.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Je l moguce zaustaviti da narukvica ne vibrira nocu, dok spavam?
 
Roni MB3 po moru, ništa se ne buni [emoji23]
Operem ga samo uveče sapunom i vodom sa česme i to je to ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Potpuno ista kao i na suvom... Stigne ti poziv, poruka, notifikacija, alarm... a ti vidis o cemu se radi. Ili jednostavno da znas koliko je sati.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ah da, a kada zavibrira ti mahneš Adriani Limi da ti doda rn4 sa palube Azimuta. I ja pitam gluposti.
 
Ja sam dvojku posejao na bazenu u Nemačkoj...skočio sa skakaonice od 4 metra i posle 10 min skontao da ga nema. Srećom pa je isplivao i neki klinci odneli do čuvara koji je ujedno i "lost and found", a ja po bazenu trčim okolo sa telefonom i gledam gde je najjača veza (gde najbrže sinhroniše) i ustanovim da je kod ovih u kancelariji :D

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Zanimljivo znaci ispliva kad se izgubi u bazenu? O tome sam toliko razmisljao, posto se i meni desilo isto samo na gradskom bazenu gde je guzva, ispao mi samo središnji glavni deo. Mislio sam da je potonuo. Naravno isao da prijavim da mi je nestalo cak imao i nekog poznatog tamo ali dzaba nikad nije nadjena...
MB3 nematih problema toliko se tesko skida da je pravi problem i kad hoces da je skines jedva skines [emoji23]

Sent from my budget Pixel A2
 
Screenshot_20181008-073432~2.png

Видим сад да је 20ак евра са овим купоном. Интернационална верзија, јел то то?
 
Svejedno je koja je verzija

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Probao da spavam bez narukvice.

Ujutru opet stoji 18 koraka.
Izgleda da je narukvica šetala sama po kući tokom noći :d

Nego sam primetio da mi u ponoć umesto na 0 resetuje korake na 18.
Nemam pojma zašto.

Ranije je normalno pokazivalo 0 a sad par puta već umesto na 0 koraka resetuje na 18 i odatle onda tih 18-20 koraka ujutru
 
Ahahaha, zanimljivo. :D
Moram pogledati i ja, ali gotovo sam siguran da sam više puta video 0 posle 12h.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Video sam i ja kada mi je tek stigla...
Meni je počela da brljavi sa ovim tek posle ~nedelju dana
 
Ne upevam naci po forumima,prosto neverovatno.
Da li je moguće odgovoriti na poziv ili samo silent i odbijanje ?
 
Samo silent i odbijanje. Nema svrhe ni da ima opciju za javljanje kad nema mikrofon za razgovor.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno