Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Како се користи Мi Bandage? Не успевам ништа на њему да подесим.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Обавештења, ко зове, поруке. Као са Mi tools. Још увек имам Mi Band 2. Ћему уопште служи та апликација и да ли мора да се купи као Mi tools?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Кева ми је прије 10ак дана изгубила mi band 2, олабавила се наруквица временом и испао јој уређај. Пазите се, чим видите да олабави имало мијењајте је :)

Елем, узео бих јој опет, али шта ми се сада највише исплати, узети овај mi band 3, или можда honor band 4?
Не постоји уопште тема о honor band 4 а волио бих да ако било ко познаје оба уређаја каже нешто?
fkloznica јеси ти на крају пазарио honor?

По садашњим цијенама на Алију што сам видио mi band 2 + резервна наруквица 18е, mi band 3 са резервном је 24е, а honor band 4 је неких 29е али за њега слабо виђам резервну наруквицу. Шта се исплати ту највише узети?
 
Ja sam isto pisao pre pola godine kako matorom isto ispala kapsula iz narukvice na mb2 i izgubio je. Kod mb3 je to bolje reseno, izgleda da su uvideli problem, pa se sad dosta teze kapsula vadi i vraca u narukvicu. Za honor nemam informaciju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ма од сада ћемо бити паметнији... ионако сам и ја крив јер ми је кева причала да је наруквица мало попустила а ја био у фазону само ти ти носи док ја не поручим другу... и наравно нисам је стигао поручити =)

Поред тог квалитета саме наруквице, питам и овако за глобални квалитет уређаја, издржљивост, дисплеј, видљивост на сунцу.. значи 6еур није много доплате за mi band 3 наспрам mi band-a 2 ?
Ајде fkloznica укључи се, реши дилему и да ли вриједи давати 30е за honor band 4, или да већ данас поручујем mi band 3 :d
 
vidljivost na suncu je kod svih manje više katastrofa, gledaj neke druge kriterijume...
 
Dobili smo novu opciju exercise iz same narukvice, instalirate poslednju verziju mi fit i update-ovace se firmware I to je to :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Trening :)
18039c192f0b338c25a49455e4e57d23.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ма од сада ћемо бити паметнији... ионако сам и ја крив јер ми је кева причала да је наруквица мало попустила а ја био у фазону само ти ти носи док ја не поручим другу... и наравно нисам је стигао поручити =)

Поред тог квалитета саме наруквице, питам и овако за глобални квалитет уређаја, издржљивост, дисплеј, видљивост на сунцу.. значи 6еур није много доплате за mi band 3 наспрам mi band-a 2 ?
Ајде fkloznica укључи се, реши дилему и да ли вриједи давати 30е за honor band 4, или да већ данас поручујем mi band 3 :d
U odnosu na mb2 svakako vredi doplatu za mb3. Jedino ne znam za h4. Jos ga niko nije ovde nabavio.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Онда поручујем сутра mb3. Надам се још да није много буџастији на руци од двојке и екстра.
 
Онда поручујем сутра mb3. Надам се још да није много буџастији на руци од двојке и екстра.
Nije, taman je. Nego bilo bi lepo da brže reaguje kad se podigne da se pogleda koliko je sati, kao da ima delay :/

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Aj neka me neko doda u friends da vidim kako to funkcioniše ;)
ID: 7004546741

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kad pomenu delay, mene jedino nervira ocajan odziv na touch. Po pet puta svajpujem da mi jednom odreaguje. Ne znam da li i kod vas tako ili je moj falican? I ne znam zasto su izbacili onu opciju sa mb2 da se izmedju opcija moze saltati i rotacijim zgloba, to bi mi bas leglo zbog ovog ocajnog toucha.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kad pomenu delay, mene jedino nervira ocajan odziv na touch. Po pet puta svajpujem da mi jednom odreaguje. Ne znam da li i kod vas tako ili je moj falican? I ne znam zasto su izbacili onu opciju sa mb2 da se izmedju opcija moze saltati i rotacijim zgloba, to bi mi bas leglo zbog ovog ocajnog toucha.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nadam se da ce to ubaciti meni isto to fali. Inace touch solidno samo to kretanje kroz menije je malo nezgodno za brzo hendlovanje.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Dajte link gde najjeftinije pazariti global verziju naravno ? Ili se ne isplati razlika u ceni u cekanje i odmah kupiti sa KP ?
 
Ja bolje da sam uzeo sa KP, platio sam carinu 700 kinti i cekao 3 nedelje..da sam dodao jos 200din mogao sam odmah da uzmem sa KP [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nista onda dajte proverenog prodavca sa KP koji prodaje global verziju , moze i na PM .
 
Ja bolje da sam uzeo sa KP, platio sam carinu 700 kinti i cekao 3 nedelje..da sam dodao jos 200din mogao sam odmah da uzmem sa KP [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Из ког си града?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Ja bolje da sam uzeo sa KP, platio sam carinu 700 kinti i cekao 3 nedelje..da sam dodao jos 200din mogao sam odmah da uzmem sa KP [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Dobrodošao u klub isto sam i ja prosao. Užas

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Navrzli se nesto carinici na mb3. Meni dve dvojke prosle bez dazbina. Za mb3 uzese 650 dinara.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A нешто слабо и на Алију има понуда јуче и данас, ових дана се даје за 27е.
Ако купујем продајем не лаже тамо се може наћи већ од 31-32е, није страшно.
 
Ako uzimate zamenske narukvice ni slucajno ne uzimajte ove sto imaju belu traku okolu i uopste ako nisu original ne uzimajte jer nisu ni za ***. Nemoguce je skinuti da se ne uništi. Vec sam dve uništio za 3 nedelje.
4e7371cd3e710e12775e730b7970dfd7.jpg
549efc357f93f661da12e049aa050448.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zato sam ja odmah iz kine naručio 3 originalne narukvice uzete tamo direkt u njihovom shopu :) bukvalno su džabe tamo.

Ne znam da li na Aliju ima orginala

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ja sam narucio ovu jednu narukvicu za probu i istina je da se teze skidaju ali traje vec mesec dana... Ima beli prsten unutra
3e0bf16fb5e16962e030ec538e56c502.jpg
 
Poslednja izmena:
Stavi link za tu original radnju, čisto da imamo na topiku.
 
Vidite i sami plava jos nekako ali ova zelena se bukvalno spekla i zalepila nema sanse da se izvadi, iskidao sam je jer sam morao da punim. Samo cu crnu da nosim i to je to. Imam jos jednu crvenu od ove vrste ali kontam da je ne stavljaam oce neko za 200 din? [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ima neko da je na custom romu i na kombinaciji mi fit + mi bandage? Kakva vam je baterija u odnosu na period bez banda?

Meni na LOS 15.1 mnogo slabija, gledam do čega je.. dal da brišem obe i prelazim na nešto treće? Jel neko možda primetio neka poboljšanja koristeći druge app?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno