Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Pazarim je čim bude mogla da se naruči global version.

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Definitivno sam zainteresovan za Mi Band 4 s obzirom na cenu od 25$.
Nego jel ima neko iskustva sa uparivanjem narukvice (tipa Mi Band 3) sa iPhone? Da li ima sve funkcije kao na Androidu ili se nesto razlikuje? Zbog ovoga sam batalio Galaxy Watch koji mi se na prvu loptu jako svideo.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Не могу више да наместим да читам поруке? Стално ми се појављује оватав текст. Свашта сам покушао, чак сам и поново инсталирао апликацију. Шта да радим?
a6fec98d376de6a0923e5e55c9dda20b.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Imam ja , radi ok . Nemaš Bandage za iPhone nego samo osnovnu aplikaciju . Merenja se uglavnom razlikuju na Health i na mi Band - mislim da Xiaomi lupeta jer iphone ipak ima i GPS . Odstupanja su oko 10% u korist mi banda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Не могу више да наместим да читам поруке? Стално ми се појављује оватав текст. Свашта сам покушао, чак сам и поново инсталирао апликацију. Шта да радим?
a6fec98d376de6a0923e5e55c9dda20b.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
To je verovatno zbog verzije Mi fit, probaj deinstaliraj pa skini neku stariju verziju.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Vidi tamo da li si dao sve dozvole aplikaciji

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I bandage користим, плаћену верзију.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Mi Bandage može da radi samostalno, bez MiFit aplikacije, dal od poslednjeg ili nekog prethodnog apdejta.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imam problem sa narukvicom ili telefonom, ko bi ga znao.
Kad su povezani, kad koristim narukvicu telefon mi se reatartuje vise puta dnevno.
Imao sam mi A2 koji sam prodao misleci da je do njega, kasnije sam kupio redmi note 7 i opet isto, kad nisam slogirao, otkacim narukvicu od fona i nema restarta, sve je ok.
Moze li da se uradi nesto da to sve radi?


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Јел може неко да постави слику како је он наместио Bandage? Мени више не стижу Смс, као ни ко ме зове, само Вибер поруке. А и не излазе и наша слова, (ш, ж, њ, ч, ф, љ, џ, ц,) ова слова претвара у латиницу а и исписује(ts, ch...).
То ми је радило, после гашења наруквице више не ради како треба.
Овако је код мене намештено.
e64a1740b14164f34fac889269122955.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Jedan info,mozda nekog zanima... Band 3 je preziveo zaron od preko 40min na dubini 18--24m. Zaboravio da ga skinem pre zarona, ali eto, ipak radi i dalje :)
 
Jedan info,mozda nekog zanima... Band 3 je preziveo zaron od preko 40min na dubini 18--24m. Zaboravio da ga skinem pre zarona, ali eto, ipak radi i dalje :)
Ja redovno plivam sa njim u bazenu,i nikakvih komplikacija nije bilo...e sad ne znam za slanu vodu,da li je neko koristio na moru u vodi?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pa to je bilo na moru.
Inace plivao na njim non stop, kao i free diving na oko 15m dubine, svaki dan... Greskom je otisao na zaron od 40-50min. Steta sto ga nisam sutra dan testirao na 40m dubine :)
 
Pa to je bilo na moru.
Inace plivao na njim non stop, kao i free diving na oko 15m dubine, svaki dan... Greskom je otisao na zaron od 40-50min. Steta sto ga nisam sutra dan testirao na 40m dubine :)
Super...znaci da ga ne skidam

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja sam se prebacio na stand alone mi bandage, znači sve ide preko njega mi fit sam izbrisao.. Super sve radi..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Amzfit Bip 6 dana u Grckoj nije skidan sa ruke..bez posledica (a jelte, plivao sam).
 
Уби ме Ми фит, не дај Боже да остане укључена у позадини, батерија пред очима опада. Дао сам јој и рестрикције убио све што могу, али ништа. Видим да сте прелазили на друге апликације, има ли ту помака неког?
 
Narukvica se iskljucila sama od sebe. Nisam je nosio neko vreme. Pretpostavio sam da je baterija prazna. Evo je na punjaču par sati, ne daje nikakve znakove zivota.
Znaci nista kvasena, nista padala...nije ni nosena poslednjih mesec dana sigurno.
Ima neko neki predlog sta bih mogao da probam?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja koristim samo bandage, e sad nznm dal preko toga mogu da dobijam apdejte..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Promenio punjac i krenuo da puni. Evo sve radi super.
Ne znam sta mu je bilo, uvek sam ga punio tim punjacem i nikad problema i evo sad nece odjednom. Punjac naravno ispravan.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Како да на Mi Bandage наместим да ми приказује ко ме зове. Не успева ми никако да то подесим, раније је радило? Једино што ми показује је пропуштен позив. Смс, Вибер и Месинџер ми нормално показују поруке.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
61bb14aa58368f405486e1f8e36cf69b.jpg
68992dfc9d4372386766812ec4e29b38.jpg
 
Poslednja izmena:
Vidi da li si dozvolio programu u podešavanjima samog androida pristup pozivima i to.. Meni je to pravilo problem..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I pozivimai kontaktima, inace bez kontakata izlazi samo broj.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Da, da na to sam mislio.. Idi u podešavanja samog sistema pa aplikacije pa bandage I u permission mu daj šta ti traži

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Неће.
78fafb675f643414612735294283d50f.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ne tako. Idi na aplikacije, pa prava, pa telefon, pa odobri Mi App, pa na kontakte to isto, itd...
acd21181b0312e77e9b95be6c7041875.jpg
ed164e49d711c8305c5d6c6abd885ece.jpg


Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Ја не користим Ми Фит, али је све то укључено.
d7d19909458560f3ea54acb19e9f5fe8.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi ima li neki custom FW da mogu pokrenuti sa band-a walking rezim ?!

Standardno ima treadmill I exercise.

Na mb4 ima i walking... Ovde su to izgleda namerno osakatili...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno