Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

ovaj rece da je bolji od prethodnih, ali ne kapiram sta su toliko mogli da dodaju. nestrpljivo cekamo
 
the price of millet bracelet 3 was exposed online , and the price of this product was 169 yuan. We know that the price of the millet bracelet 2 is 149 yuan .

Cena nešto jača nego kod dvojke
 
Ima još neka info o izgledu itd? @fkloznica

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa jedino one 2 slike koje sam već kacio. Izašlo je na netu i uputstvo na kineskom. Imaće navigaciju pomoću svajpa na ekranu , gore , dole , levo i desno .

Faktički malo zaobljeniija verzija band2
 
Можда колор дисплеј.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Kolika je bila cena Mi Banda 2 kad je izašao,i koliko bi moggao Band 3 da bude na Aliju kad izadje????

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mislim da sam ja 2 naručio par dana pošto je pušten u prodaju za oko 30e. Možda i nešto manje.
Za divno čudo relativno brzo mi ga je Kinez i poslao ..
 
Poslednja izmena:
Predstavljen danas. Šuška se da će izbaciti i verziju sa NFC za 200yuana.
Koliko sam primetio razlike u odnosu na mi band2 su veći ekran sa većom rezolucijom , mogućnost čitanja notifikacija i bolja zaštita od vode.
Baterija će trajati nešto manje , cenim oko 15ak dana.
Čekam da ga jače prodavnice na Aliju zakače pa da narucujem :)
 
Neće se pre pojaviti na GearBest-u?
Javi ovde kada ga vidiš u prodaji, hoću i ja da kupim.
 
Tako je javljajte,i ja ga odmah poručujem.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pre-sale
48b0224f60829c8028967662233e301e.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Još je to jaka cena. Valjalo bi sačekati jos koji dan.
 
Biće to vrlo brzo ispod 30€ na GB sajtu :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
po niskoj ceni sa gb sajta nikada nece stici do tebe. pogledaj samo koliko je zalbi da ne stize roba od njih. bas mislim da se neko zali na band2 odande da su ga ispalili.
za evro vise mozes da uzmes sa dosta boljih mesta. mislim, videcemo, jos je rano.
 
Do sada sam kupio par stvari na GB sajtu i nikakav problem ...

Leaked promotional images show off the Mi Band 3 in all its glory

Mi-Band-3-8.png


Mi-Band-3-9.png


Mi-Band-3-10.png


UPDATE: Xiaomi has confirmed that two variants of the Mi Band 3 will go on sale, retailing for $25 and $30 - the more expensive of the two includes NFC integration. Aside from this feature, though, both variants are identical, including a touch-sensitive display and a 110mAh battery that allows for 20 days of battery life. Also, Bluetooth 4.2 LE

Mi Band 3 will be capable of counting steps and calories. It will also include a heart rate monitor and will be water and dust resistant. Furthermore, the band looks set to support alarms and weather notifications, and will also notify owners of incoming calls and recent text messages.

https://www.phonearena.com/news/Mi-Band-3-promotional-image-leak_id105355


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ista stvar sa GB, ne znam o kakvim problemima se prica od preko 50 narucenih paketa su mi svi stigli, imam bolja iskustva nego sa alijem,brze i stizu paketi.
Jos ako imate u steku one pointe mozete i za 20ak dolara da uzmete ovaj band, pod pretpostavkom da bude ova regularna cena.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
To skoro se dešava, isto odlična iskustva sa GB, ali očigledno u poslednje vreme (mesec dva) iskaču problemi

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nešto me nisu ubedili da vredi ovu lovu, koliko videh gore 37$. Možda bolje dodati i uzeti nešto ozbiljnije. Očekivao sam ozbiljniji i lepši uređaj, ovo kao restajling *mjau**mjau**mjau*.
 
$49.99 na GB... Kakvi carevi.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Da, blesav je neko da se zaleti za 50 baksa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posto ima verzija sa nfc-om, kako se to tacno koristi? Na mi a1 nemam nfc pa bih hteo da kupim ovu jacu verziju i da onda koristim tipa mobilno placanje nfc-om tamo gde je moguce... jel to izvodljivo?
 
NFC verzija fazon tek od septembra, tako pišu Rusi. Njima je to bitno jer koriste dosta Google pay , ne znam koliko će NFC na njoj biti od koristi kod nas.
Mada 99% neće moći da se plaća preko njega.
Deluje da je NFC verzija isključivo za Kinu
 
Poslednja izmena:
Nešto me nisu ubedili da vredi ovu lovu, koliko videh gore 37$. Možda bolje dodati i uzeti nešto ozbiljnije. Očekivao sam ozbiljniji i lepši uređaj, ovo kao restajling *mjau**mjau**mjau*.
Ima za 45 eur Xaomi amazafit band koji deluje dosta ozbiljnije.
Razmisliću šta ću od ta dva naručiti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Gde je to amaze za 45$ ?
Odmah kupujem .
Te dve sprave uopšte nisu za poređenje osobito po toj ceni !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno