Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

To je to, šta znam.
Mora bar dve nedelje da drži tako

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Isto nam je ukljuceno, a ja 5 dana koristim bateriju i imam 44%... Ne znam u cemu je fora... Ima li jos nesto da se podesi?
492069b888678577bf15448d5e1c583d.jpg
Misliš da ti kratko traje? Interval za merenje pulsa ti na minut možda i uključeno ti ono kad god dignes ruku da pali ekran? Ne znam šta bi drugo jelo bateriju.
 
Ne mislim da je kratko 10 dana, ali kad vidim da liku traje 20 dana a sve isto kao kod mene pozelim bar 15 dana...
Ukljucen mi je sleep assitent, ukljuceno mi je d se ukljucuje ekran kad podignem zglob...
Radi li nekome ona opcija kad je ukljucen ekran da ne javlja nista na narukvici? Ja sam ukljucivao ali cini mi se da nije radilo
 
Ne mislim da je kratko 10 dana, ali kad vidim da liku traje 20 dana a sve isto kao kod mene pozelim bar 15 dana...
Ukljucen mi je sleep assitent, ukljuceno mi je d se ukljucuje ekran kad podignem zglob...
Radi li nekome ona opcija kad je ukljucen ekran da ne javlja nista na narukvici? Ja sam ukljucivao ali cini mi se da nije radilo
Znam da si rekao to sleep assistant nego koliki ti je interval za merenje pulsa? Onda ti cesto pali ekran ako si namestio da ti pali ekran kad podignes ruku.


Edit. U pravu si,kad je upaljen ekran,stizu notifikacije na sat.
 
Poslednja izmena:
Interval merenja otkucaja mi je na 30 minuta.

Podizanje zgloba za budjenje sata mi je super, to mora da bude ukljuceno.
c5dd944dde264b8abfff792e67ecab97.jpg
 
Interval merenja otkucaja mi je na 30 minuta.

Podizanje zgloba za budjenje sata mi je super, to mora da bude ukljuceno.
c5dd944dde264b8abfff792e67ecab97.jpg
Ne bi trebalo da troši onda toliko,vise bi ga ubijao interval od 5 ili minut.
 
Evo jutros voznja autom.
7f2af754989a07bef1b2294000a01e50.jpg
22c2b1a8394457ab12232c98e22d7cb2.jpg
 
A čekajte, jel se narukvica sync-uje sa Google fit aplikacijom ili nema potrebe za istom ako imaš vamo Mi aplikacije? Posto Google fit mi je baš super app ovako bez narukvice, a kad bi radile u paru bilo bi full.
BTW Google fit mi ne računa vožnju autom, što je super.. I kolko vidim odlično radi, ne troši bateriju (nisam primetio), lepo meri i sve što ima sviđa mi se..vozio sam bajs i aplikacija mi je registrovala automatski da sam bio na bajsu.. Takođe journal je odlična opcija..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A čekajte, jel se narukvica sync-uje sa Google fit aplikacijom ili nema potrebe za istom ako imaš vamo Mi aplikacije? Posto Google fit mi je baš super app ovako bez narukvice, a kad bi radile u paru bilo bi full.
BTW Google fit mi ne računa vožnju autom, što je super.. I kolko vidim odlično radi, ne troši bateriju (nisam primetio), lepo meri i sve što ima sviđa mi se..vozio sam bajs i aplikacija mi je registrovala automatski da sam bio na bajsu.. Takođe journal je odlična opcija..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Nema potrebe,ja stavio obe iz zezancije.
 
Ne mislim da je kratko 10 dana, ali kad vidim da liku traje 20 dana a sve isto kao kod mene pozelim bar 15 dana...
Ukljucen mi je sleep assitent, ukljuceno mi je d se ukljucuje ekran kad podignem zglob...
Radi li nekome ona opcija kad je ukljucen ekran da ne javlja nista na narukvici? Ja sam ukljucivao ali cini mi se da nije radilo
Kad je upaljen ekran ne stižu notifikacije naravno, samo treba tako i da se podesi.
f359738121a0acb1fc76b396810b5758.jpg
4c60ac43dbeb487dbea25a6b940d2a40.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pojma nemam, meni ne stižu i nikad i nisu stizale, pa poludeo bih tačno da mi vibrira Band za svaku poruku koja stigne kad se aktivno dopisujem sa nekim

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel je neko koristi sa iOS-om? Kakva su iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel je neko koristi sa iOS-om? Kakva su iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сасвим ок, могућа је синхронизација и са Епл Хелт апликацијом ако је користиш. Једино што ми Ми Фит апликација константно испада из рама, али то приписујем систему
 
Stigao band za 9 dana sve super bez carine itd...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Hvala! [emoji106]

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Samo što pre da naručiš jer će ovaj 11.11 uskoro a tad su neverovatne gužve..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Samo što pre da naručiš jer će ovaj 11.11 uskoro a tad su neverovatne gužve..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Sad baš razmišljam sta da radim. Kad dodje 11.11 ima da zaglave paketi ne bih da dobio za 9 dana nema šanse...Možda ga uzmem i na KP. Da izbegnem nerviranje...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Sad baš razmišljam sta da radim. Kad dodje 11.11 ima da zaglave paketi ne bih da dobio za 9 dana nema šanse...Možda ga uzmem i na KP. Da izbegnem nerviranje...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
Sa ovim znanjem bih uzeo na kp.. Malo skuplje a stigne sutradan i ono siguran si da nema carine..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Baterija dobila znacajan upgrade sa zadnjom zakrpom, ovim tempom lagano mesec dana ce da izdrzi kao i prosli model :)

Sent from my budget Pixel A2
 
Meni uvek upaljen Blutut,jer mi treba da vidim poruke.
15 dana mi je maksimum

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel za update samo uđeš u mi fit i on ponudi update? Ja juče kada sam je uzeo imao sam dva update-a i tjt..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno