Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Da li je Band vodootporan bez narukvice?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Mislio sam da možda štiti ovaj ulaz za punjač.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
To su samo dva nerđajuća kontakta, nema tu otvora...
 
Hvala na odgovorima.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neki da li postoji servis koji popravlja mi band uredjaje?

Kontaktirao sam MiBand Srbija i oni su jako profesionalni. Ne znaju da odgovore na mejl i tek posle 4 dana i 3-eg mejla odgovaraju i kazu samo da je PC Centar zaduzen za servis.

Ja kontaktiram njih o oni kazu da su prosledili njihovom serviseru Miki-Peri-Lazi i da ce mi se on javiti. To je bilo pre vise od 5 dana.
 
Šta mu je? :D
Ne verujem iskreno da neko radi servis kod nas, previše je to jeftina stvarčica.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Za telefone je PC centar, ali oni proslede drugim servisima sa kojim imahu dil..Ne verujem da to iko zna kod nas da popravlja

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja se slažem sa prethodna dva posta,ili ako imaš garanciju Vip-a probaj da zameniš.Ako nemaš,naruči novi preko Alija to ti se najviše isplati.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Za ovu cenu koliko košta nova narukvica na Aliju (čak i na KP) mislim da se ne isplati popravljati...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Desiće ti se verovatno kao i meni za neke slične uređaje : kako da ne, radimo mi to, popravljamo, sve radnje radimo, a onda ćeš ukapirati da se pod 1 popravka ne isplati, i pod 2 da oni ne umeju ni da rasklope ni da sklope uređaj nazad...
A za ovaj mi band je pitanje da li tu ima bilo šta za popravku unutra, to se menja ceo band...
 
Onako nekom overall ocenom, bolji mi band 3 ili honor 4?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Krenuo je da radi automatski update i samo se iskljucio. Nikako da se upali. Nista ne reaguje...ni punjenje ni da se ponovo upari.
Band2 mi je crkao posle godinu dana sam od sebe na ruci i sad Band3 posle mesec-dva kad je krenuo da se nadogradjuje.
Tesko da cu opet uzimati njihovu narukvicu.
 
Krenuo je da radi automatski update i samo se iskljucio. Nikako da se upali. Nista ne reaguje...ni punjenje ni da se ponovo upari.
Band2 mi je crkao posle godinu dana sam od sebe na ruci i sad Band3 posle mesec-dva kad je krenuo da se nadogradjuje.
Tesko da cu opet uzimati njihovu narukvicu.
I onda meni kažu, to sa update se ne dešava. Zato je meni bila bolja varijanta vip sa garancijom od 2 god za ove stvarčice. Mada je i tu pitanje dal bi uvažili garanciju šta god da mu bude ili ne bude.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li ova narukvica zrači kada se nosi :D obzirom da je povezana preko blututa?
 
Verovatno bi rekli greska je u nama sto smo radili apdejt! :D
 
Molim vas ako neko može da kaže koliko je precizan u merenju pulsa? Hvala!
 
Merenje pulsa je dosta poboljsano u odnosu na Band 2, zamenili su senzor i jos neka poboljsanja napravili, ali koliko je stvarno precizan teskk je reci. Preduslov je da stoji na pravom mestu i da je kais dobro stegnut, sto i nije uvek slucaj pa merenje ne bude tacno.
 
Jesi li ga video uzivo? Ja uopste nisam ni razmisljao o njemu, gledao druge narukvice (imao sam MiB2), tek kada sam ga video skontao sam da mi je mnogo bolje dati za njega 50e nego za honor band 4 30e.

Slazem se da je to pitanje ukusa, ja ne volim prevelike satove (kao Gear s3 i sl.) nemam tako velik zglob pa mi ti satovi ne stoje. Zato je BIP kao saliven.
 
Jel mi bandage u sustini najbolja app uz mifit za ove miband 3, amazfit bip..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ima li neka aplikacija da sem otkucaja srca registruje i nepravilne otkucaje?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kako misliš nepravilne otkucaje?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Претпостављам да је мислио као што апарат за мерење притиска показује неправилан рад.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Misli da mu meri Ves,sves i te cake ali nema od toga ništa. Stavi holter i za manje para ces dobiti pravu sliku[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim na aritmije, preskanje otkucaja i slicno.
Za holter je jasna stvar, nego rekoh mozda moze i ovo cudo, kad vec ima senzor za otkucaje, a za to mu nista vise i ne treba. Samo neko da odradi softver.
Naravno ne mislim nista profi, kao holter, ali eto cisto informativno, kao sto je uostalom i sve drugo na ovim stvarcicama od po 20ak - 30ak dolara.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno