Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

+ за Алли.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Pa Ali naravno ali ako tr dohvate za pdv i otvaranje paketa bude 1000 din razlike a ne cekas 3 nedelje + garancija ovde 2 godine. Nije to tako strasno ako je neko resio da uzme. Ja bih prvi uzeo ovde

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da, vezuje se za neki od postojećih ugovora.
Mada, može se kod njih kupiti za keš(4800 din.), bez ugovorne obaveze - 2 god garancije.
Kupila sam na 24 rate iako ugovor ističe za 9 meseci. I u poslovnici i na fb su mi rekli da ne može na 24 rate. Ja naručim i u napomeni napišem da isključivo uzimam na 24 rate jer tako ne osećam tih 200din mesečno. Ugovor prođe, sve super. Ova na fb mi kaže pa očigledno je prošla porudžbina tako kako je prošla... Dobila još zahvalnicu što naručujem online.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Hmm. Ja sam se baš danas čuo s njima i kažu ne može nikako. Baš ću da probam, pa kako prodje. Jesu li te zvali pre slanja da potvrdiš porudžbinu ?
 
Hmm. Ja sam se baš danas čuo s njima i kažu ne može nikako. Baš ću da probam, pa kako prodje. Jesu li te zvali pre slanja da potvrdiš porudžbinu ?
Ne samo mi je kurirska služba poslala poruku da će stići paket. Iz tog razloga sam im sinoć poslala poruku na fb i jutros dobijem poruku da ne može. Posle par sati javi se kurirska služba. Na ugovoru sve piše, i koji je paket, koliko traje ugovorna obaveza, koji su sve dodatni uređaji uzimani. Za jbl slušalice su me zeznuli pre 2 god i potpišem na godinu dana. Na ovom forumu mi je neko rekao da su me zeznuli. E sad dal oni nemaju pravo da odobre u poslovnici ili šta je, nemam pojma.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
https://youtu.be/Ty8OE7dbLrs

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Pa to, ja sam sam provalio to nakon što sam se namučio da je izvadim prva 2-3 puta. Tako lagano ispadne.

@mikson, je l' ti ovako na mi Bandage?
Stižu li ti notifikacije na Band sa Mi Bandage?
45b10c8fae3174d7ead20675af7d9817.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Где је најповољније узети са Алија, глобал са додатном наруквицом?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko uporedio licno sa honor band 4? Ovi reviewi sa youtube-a nesto ne znace mnogo..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da li je neko uporedio licno sa honor band 4? Ovi reviewi sa youtube-a nesto ne znace mnogo..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Imam isto pitanje?
Trenutno imam Xiaomi mi band 2(dve godine, ekran skoro pa nije vidljiv) planiram upgrade, dvoumim se izmedju Xiaomi mi band 3 i Honor band 4?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam naginjao na stranu Honor bandu 4 ali polako počinjem da razmišljam o Amazfit BIP-u. To kada bi se našlo za 50e bi bila dobra kupovina.

Ili da sačekam Amazfit Bip2, i to bi valjda trebalo uskoro da se pojavi, nisam pametan.
 
Узео у уторак у ВИП-у себи и ћерци. Сад, да је јефтино и није, али сам узео на 12 рата. Мислим, када се на цену у Кини дода и наша царина претпалтио сам неких око 1000 дин по уређају.
Углавном, ради ОК. Прецизност мерача откуцаја срца проверио са ОМРОН мерачом притиска који приказује и пулс - тачан. Ставио сам Нотифај и фитнес апк због порука.
 
Ne znam što svi tripujete da se podrazumeva da je carina 1000 din, a ovde od 50 ljudi njih troje fazon platilo carinu..koja inače nije 1000 din.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Нисам рекао да је царина 1000 дин, већ да сам платио 1000 дин више по уређају него да сам наручио из Кине. Царина је око 600 дин.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Kada nesto narucujes iz inostranstva uvek racunas pdv i otvaranje paketa. ako je preko 50e dodajes i carinu.
E sad ako prodje bez otvaranja naravno da je super. ali brdo puta su mi prolazili paketi od 100e bez otvaranja, a na pakete od 20$ sto je 2000dinara sam placao 800-1200pdv+ otvaranje paketa.

Tako da batali te price sto racunamo, racunamo jer su to realni troskovi koje ocekujemo, a ponekad imamo srece pa ne platimo, to je samo sreca... I ne pravite strasilo oko normalnih stvari ja bih stavio da svaki paket placa pdv, kao i jos milion stvari na kojima se provlacimo, pa da napravimo ekonomiju ko ljudi i da radimo za normalne plate! a ne ovako.
 
Pa to, ja sam sam provalio to nakon što sam se namučio da je izvadim prva 2-3 puta. Tako lagano ispadne.

@mikson, je l' ti ovako na mi Bandage?
Stižu li ti notifikacije na Band sa Mi Bandage?
45b10c8fae3174d7ead20675af7d9817.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Jeste. Mislim da kod mene zeza jer je 3.4.0 verzija i to pecovana. Poslednju 3.4.2 u kojoj je ispravljen bug za vreme nisu dobro odradili. U fitu sam sve notifikacije poiskljucivao.
 
Ja sam moju platio 20,5 evra i nisu mi naplatili pdv. Da jesu,opet bi jeftinije izaslo nego na kp ili kod operatera. Sto se tice carine,ne naplacuje se na pakete do 50e. Samo mogu da naplate pdv 20% plus otvaranje paketa.
 
Kada nesto narucujes iz inostranstva uvek racunas pdv i otvaranje paketa. ako je preko 50e dodajes i carinu.
E sad ako prodje bez otvaranja naravno da je super. ali brdo puta su mi prolazili paketi od 100e bez otvaranja, a na pakete od 20$ sto je 2000dinara sam placao 800-1200pdv+ otvaranje paketa.

Tako da batali te price sto racunamo, racunamo jer su to realni troskovi koje ocekujemo, a ponekad imamo srece pa ne platimo, to je samo sreca... I ne pravite strasilo oko normalnih stvari ja bih stavio da svaki paket placa pdv, kao i jos milion stvari na kojima se provlacimo, pa da napravimo ekonomiju ko ljudi i da radimo za normalne plate! a ne ovako.

Sa alija mi je stiglo sigurno 50-100 stvari, sa raznoraznim cenama, od $0.5 do $60, samo su mi na jedan paket naplatili dodatno 700din(i to na onaj koji je bio $53-54, i pritom je bio malo više gabaritan).
Tako da pusti te priče. Kupovinom kod VIPa se baca u vodu 2000 RSD. A priča o garanciji ne pije vodu. Ovo je uređaj od 2 i po hiljade dinara. Šta to zaboga može da se pokvari na njemu pa da ide na garanciju? Skoro 2 Band-a možeš da uzmeš iz kine za te pare.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam na sve redovno morao da platim troskove otvaranja, za svaku sitnicu(i za futole cak). Tako da vec mozete da znate da li ce vam naplatiti dodatno ili ne. Ako se i taj trosak uzme u obzir bolje uzeti sa KP.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
nightshadow nezahvalno je davati ovakve komentare na osnovu svoje (bukvalno) srece.
Znaci UVEK se racuna a ako ne platis,super!
Ja sam do sada isto porucivao sigurno preko 50 paketa, od toga 50-60% su otvarani i naplacivane dazbine.
Ovima iz Novog sada, Nisa skoro nista ne prolazi bez carine(otvaranja,pdv) i 2,3 nedelje stajanja paketa na carini.
Beograd 50-50% uglavnom.
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima, jel još neko ima problema sa battery drainom koji uzrokuje MiFit aplikacija?

Redni Note 4 sa LOS 15.1, baterija mi u proseku traje dva dana ali od kada je stigla narukvica pre par dana konstantno mi stoji obaveštenje MiFit Is using battery takođe mi je konstantno stajao i GPS znak u notification baru dok nisam aplikaciji zabranio location. BT je konstantno upaljen i recimo sinoć sam legao oko 12 i bilo je 50% baterije a kada sam se probudio jutros oko 9 bilo je 21%!
Znači da je posrkao skoro 30% baterije preko noći, a inače mi je 50% jedan dan korišćenja lagano.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Obriši aplikaciju, pa vidi koliko će ti trajati baterija. Ako je problem do toga onda instaliraš drugu verziju aplikacije.
Možda je problem i u samoj bateriji.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Obriši aplikaciju, pa vidi koliko će ti trajati baterija. Ako je problem do toga onda instaliraš drugu verziju aplikacije.
Možda je problem i u samoj bateriji.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Aplikacija je problem jer mi ubija bateriju od kada sam je instalirao tj od pre 2 dana, zato sam i pitao da li je neko imao sličan problem...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sad kad si rekao na sta sumnjas zbog lose autonomije vrlo moguce da i mene to zeza. Ja sam na AEX-u i baterija mi je oko 5h na 1d. Doduse ja ne koristim toliko telefon na dnevnom nivou, ali sam ga namerno silio prethodnih dana. Jedino da nadjem neku stariju verziju MiFit da instaliram i vidim sta ce onda biti.
 
Ja koristim najnoviju verziju sa apkmirror sajta i nemam takvih problema. Mi Band jedva da utiče na potrošnju baterije...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Ja koristim najnoviju verziju sa apkmirror sajta i nemam takvih problema. Mi Band jedva da utiče na potrošnju baterije...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
Sada ću da probam verziju sa APK mirrora, jer vidim da je to novija verzija 3.5.5 a na Google playu je 3.5.4
Bukvalno mi je sahranila bateriju, jer u proseku imam oko 8h SOTa sa jednim punjenjem baterije, a sada sam imao manje od 4 sata...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kad ukucam u search polje na apkmirror sajtu ne izbacuje mi nista? Jel moze link do starijih verzija MiFit app?
 
Hvala shadow. [emoji4] Sto meni nece search nemam pojma.
Verovatno si kucao spojeno MiFit umesto mi fit, znam jer se isto meni desilo [emoji16]

Mislim da je ova mnogo bolja što se baterije tiče ali je još uvek rano da bilo šta tvrdim....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno