Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Mislim na aritmije, preskanje otkucaja i slicno.
Za holter je jasna stvar, nego rekoh mozda moze i ovo cudo, kad vec ima senzor za otkucaje, a za to mu nista vise i ne treba. Samo neko da odradi softver.
Naravno ne mislim nista profi, kao holter, ali eto cisto informativno, kao sto je uostalom i sve drugo na ovim stvarcicama od po 20ak - 30ak dolara.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Nije to za zajebanciju, ako ti je bitno treba ti ozbiljna oprema.Ako ti nije bitno sto da rizikujes sekiraciju zbog neadekvatne opreme?
 
Ama imam mb3 pola godine vec, ne bih ga kupovao sigurno zbog tako ozbiljne stvari, nego pitam eto, pade mi na pamet. Sta se trigerujete odma...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koja aplikacija najbolje radi na iPhone?
(Ima li izbora ?)
 
Poslednja izmena:
Дјеловала је баш као јача ова наруквица на банд 3, међутим изгледа да то није ипак случај. Послије неколико мјесеци на кевиној руци је скроз олабавила и морам је мијењати.

Писало се по теми већ о замјенским наруквицама али нисам успио нигде да нађем ниједан линк нити препоруку за неку специфичну наруквицу. Ако би неко био љубазан нека подели линк... најидеалније би било ако на Алију неко продаје оригинал ону црну наруквицу каква се добије при куповини самог МБ 3. Знам да су и на МБ 2 већина оних "обојених" замениских наруквица биле од доста лошијег материјала него оригинал па је тако вјероватно случај и овде код МБ 3..

Видим има и код нас на купујем продајем за 400дин, само каквог ли је квалитета... https://www.kupujemprodajem.com/Nak...band-3-narukvica-crne-boje-64797720-oglas.htm
 
Imas na aliju orignal za 4$. Te na kp su verovatno one od 1$ sa alija koje ovi nasi prodaju za 400din.
 
Jel postoji neka opcija sa profilima da vise ljudi koristi narukvicu, naravno ne u isto vreme vec da se sihronizuje na razlicitim telefonima?
 
Jel postoji neka opcija sa profilima da vise ljudi koristi narukvicu, naravno ne u isto vreme vec da se sihronizuje na razlicitim telefonima?
Narukvica može da bude istovremeno uparena samo sa jednim MI nalogom i jednim telefonom.
Da bi radio to što želiš možeš svaki put da je rasparis s tvojim telefonom i da je uparis s drugim.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Od pre par dana ne meri mi spavanje kako treba:
712ce7a35460286d219a1f9b0c4c3d6a.jpg

Do 16-og je sve bilo realno , od tada lupeta [emoji2959]

Zna li neko šta bi moglo da bude u pitanju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Инсомнија. [emoji2]

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Инсомнија. [emoji2]

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока

Bilo je besanih noći do 16-og ali sam posle toga sve vreme bio kući , pa me to zbunjuje [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupih i ja ovo cudo. Da li je moguce namestiti da prikazuje nase latinicne karaktere u obavestenjima? Koju aplikaciju koristite, mi fit, ili bandage, ili neku trecu?
 
Kupih i ja ovo cudo. Da li je moguce namestiti da prikazuje nase latinicne karaktere u obavestenjima? Koju aplikaciju koristite, mi fit, ili bandage, ili neku trecu?

bandage koja šiša naša slova
 
Ima li neka aplikacija koja dobro radi na iPhone ? Stock mi lupeta gluposti ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako naterati da Mi Band 3 pokaže vreme? Ja sam pokušavao sa lokacijom, bez nje, automatski i manuelno, druga mesta itd... I neće da prikaže, piše connect app to update.
 
Ubaci "MI Bandage" pa će raditi vreme.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Bez Mi Bandage ništa... Generalno je program must have

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
HR senzor mi radi ocaj. U pocetku sam mislio da je do mene, kada manuelno hocu da merim, ne radi 4 od 5 puta... isprobavao sam sa stegnutom,opustenom narukvicom, obrnutom, ma sve... da bih batalio jer sam milio da je jednostavno miband smece i da to ne radi kako treba.
Skoro uzme brat istu, ja uzmem da je probam na 3 dana, stavim automatski da mi meri HR svakih 5 minuta. NIJEDNOM nije omasilo,tj izmerilo je bas na svakih 5 minuta. Vratim onu moju, resetujem je na fabricko, stavim automatski... vise masi nego sto meri... Znaci da je do nje...
Jel zna nesto sta da radim,osim da je saljem nazad u kinu?
 
Naruči novu. Nema tu popravke. Ja baš juče poručio za 20.5$ sa kuponom na ali-u. Džabe...
 
Ne radi mi notifikacija za sms a ukljucena je u aplikaciji mi fit. I ne vidi se ko zove nego je samo slušalica. Isto je ukljuceno da pokazuje ko zove.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Koleginica je uzela band 3 i zamolila me da joj sve podesim. Sve je proslo super osim deo sa sms porukama.

Kad udjem u sms i kliknem na onaj zuti tekst da dam dozvolu izbaci mi "this feature is not available on this device". Jel zna neko sta moze da bude?
Sve ostalo radi...pozivi, notifikacije, alarm itd
Telefon je Alcatel 1X.
 
Upadate na zadnju vezriju.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kad sam ga povezao sam se update-ovao.
Jedino da probam rucno?
Zanimljivo da ni notifikacije za apps nece da se upale. Isto pokaze gresku..."ova funkcija nije moguca na ovom telefonu".
Stvarno bezveze. Radi joj samo vibracija na poziv.
Pogledacu danas na poslu koja je verzija pa cu javiti.
 
Nešto se telefon i band ne kapiraju najbolje...ako neki budući uplate ne reši stvar bojim se da će tako i ostati...
 
Имам једно питање, како кинеска верзија ради са ајфоном, који је на енглеском?
 
Nazad
Vrh Dno