Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Samo silent i odbijanje. Nema svrhe ni da ima opciju za javljanje kad nema mikrofon za razgovor.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Jasno ali svakako ga vadim i posle notifikacija pa bi i ovo bilo interesantno,bar meni. Hvala na odgovoru [emoji106]
 
Стигао ми данас mi band 3 са Алија. Прво од поруџбине се 6 дана није ништа дешавало, а онда када је био убачен у брод од тог момента за 11 дана је већ стигао. Без царине у Бгу и овај пут и хвала им на томе. :D
Мало сам га пробао али нећу да га pair-ујем са мојим телефоном, сутра ћу га кеви проследити. Али стварно уживо и на руци изгледа и лежи боље него mb2. Лијепши је и дисплеј и укупни утисак са оним "дугметом".
 
@NightCrawler, proverio više puta, stoji 0 posle 12h

@DGoran, miože da se nabudži uz Mi Band Tools i javljanje.
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@NightCrawler, proverio više puta, stoji 0 posle 12h

@DGoran, miože da se nabudži uz Mi Band Tools i javljanje.
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Hvala. Jos jedno pitanje, vidim da se spominje mi band tools,mi bandage i notify and tools kao aplikacije koje valjaju. Sta predlazetem koristim ovu zvanicnu. U suštini ,nema zamerki jedino bi voleo da mogu da resetujem statistiku npr pred fizičku aktivnost. Neka on beleži ceo dan ali da ima posebno mogućnost belezenja od do onda kad mu ja to zadam.
 
Pa možeš da koristiš ti I official app i još neku, npr ja koristim mi Bandage da mi šiša slova i plus ovu official.
Btw, to o čemu pričaš, zar nema to na samom band-u? Onaj exercise.


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa možeš da koristiš ti I official app i još neku, npr ja koristim mi Bandage da mi šiša slova i plus ovu official.
Btw, to o čemu pričaš, zar nema to na samom band-u? Onaj exercise.


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Moguće. Moram sutra to pogledati. Činilo mi se da mu je aplikacija ta koja je suština a da je uredjaj "glup" bez nje.
 
Bas su glupo odredili da mora da radi mi fit u pozadini. Mora da bude zakljucan u Ram-u...

U nekoliko navrata se vec pominjalo ovo "zakljucati aplikaciju u RAM" da bi MiFit bio non-stop aktivan. Da li neko zna kako se radi to zakljucavanje? Telefon je Huawei Honor 7x
 
U nekoliko navrata se vec pominjalo ovo "zakljucati aplikaciju u RAM" da bi MiFit bio non-stop aktivan. Da li neko zna kako se radi to zakljucavanje? Telefon je Huawei Honor 7x
Ne znam kod Honor-a ali kod Xiaomi-a ,pritisnes recent apps, izaberes koju hoćeš,long press na nju i dobijemo tri opcije, jedna je katanac. To pririsnes i zavrseno.
 
Na normalnim telefonima to ne mora da se radi ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne mora ni kod Xiaomi-ja već godinama. Samo postoji mogućnost.
 
@NightCrawler, proverio više puta, stoji 0 posle 12h

Evo kako kod mene izgleda taj bug.

Ovo je slikano posle 00h u krevetu:

pqwLcrV.jpg



Ovo je ujutru nakon buđenja:

UuIGK67.jpg


To je tih 15-20 koraka koje broji dok sam u krevetu.
Po MiFit aplikaciji to je ~10metara da sam prešao :d
 
Meni je 0, ali kad ustanem do wc tokom noći dođe do 17, 18.
 
Ja ne ustajem...barem ne svaku noć a i do kupatila imam više od ovih 15 koraka.
 
Broji on svasta kad pomeras ruku, ali je bzv sto ne poprave code da ne broji ako je nastupila faza sna. To im je jos jedna if petlja [emoji16]

Sent from my budget Pixel A2
 
Može li mi neko reci sta radim pogrešno ili je možda to to. Merenje pulsa nema veze sa životom. Pri brzom hodu,izbacuje oko 130 a puls je oko 100. Tako vec 3,4 puta. Namestio sam automatic heart detection i 5 min interval.
U miru meri ok ali ne znam šta se dešava dok hodam. Koraci su ok. Nisam očekivao sad da bude opasno precizno ali ovo je smešno.
 
Mogu ti reci da sam isto primetio. Mb 2 mi je bio mnooogo precizniji u merenju pulsa tokom aktivnosti. Mb 3 masi zestoko cak i kad setam samo, a nekad nece ni da izmeri.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Како спојити ово чудо са google fit апликацијом? Колико видим на нету, слабо је могуће, мада читам све неке старије чланке.
 
Mogu ti reci da sam isto primetio. Mb 2 mi je bio mnooogo precizniji u merenju pulsa tokom aktivnosti. Mb 3 masi zestoko cak i kad setam samo, a nekad nece ni da izmeri.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Masao sam rešenje [emoji23][emoji23]. Meri precizno pula samo sto je potrebno sat okreniti za 180° tako da ta svetla bude u dodiru sa mestom gde se i inače meri puls stručno.
Jeste da nije elegantno rešenje i da sat onda bas i ne služi ni za šta drugo ali meni je prihvatljivo jer mi je to bitno samo za vreme aktivnosti,u miru radi ok i u normalnom položaju [emoji16]
 
Jel ima još neko problema sa vremenom posle pomeranja sata? Na telefonu i u MiFit aplikaciji stoji novo "pomereno" vreme a na narukvici staro.
 
Jel ima još neko problema sa vremenom posle pomeranja sata? Na telefonu i u MiFit aplikaciji stoji novo "pomereno" vreme a na narukvici staro.
Jutros ukljucio bluetooth,pustio da se sinhronizuje i pojavilo se novo vreme
 
Meni je bt stalno uključen i radi sihronizacija ali vreme je staro....sad ću da probam sa isključivanjem BT
 
Samo isključiti/uključiti bt i to je to

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni isto stalno radi BT i sinhronizacija na telefonu bilo novo vreme na narukvici staro,jutros ugasio BT,sačekao par minuta,ponovo uključio BT,odradio sinhronizaciju.Sad je sve ok.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Yep i kod mene sad odradilo...mislio sam da će da sihronizuje vreme odmah preko MiFit aplikacije,bez on/off BT al dobro.
 
HONOR Band 4 је доста бољи у односу на Mi Band 3.
 
Nazad
Vrh Dno