Šta je novo?

Motorola Moto G6

Ljudi, pod hitno mi je potrebno vase misljenje :D Mislio sa se da moj novi tel bude Nokia 5.1 cvrsto resio i onda naletim na moto g play. I sada ne mogu da se odlucim, tsa vi mislite? Nokia, 2 gb ram, 16gb interne memorije , dok Motorola 3gb ram+32 gb.. Oba sistema su na Oreo androidu a takodje su oba na listi i za Pie uskoro..Cini mi se da Nokia ima bolji ekran, po specifikacijama i procesor na 2.0 GHZ, dok motorola 1.4... I da kamera na Nokiji je 16 mpx medjutim ne znam kakvi su tih 16 mpx dok je na Moto provereno dobra kamera. Da li mejati tix 16 mpx i bolji procesor za vise ram memorije , i da kazem :provereniji brend?? Sve mi deluje Motorola jace ali opet, ne deluje mi ova Nokija lose
 
Da li neko zna da li Moto G6 Plus podržava GALILEO navigacioni sistem? Na GSMArena piše da podržava, međutim, na oficijelnom sajtu ne piše...
 
Druze kojih 2 gb rama i 16 gb interne na kraju 2018 godine, naravno Moto g6 play bez razmisljanja ili ako hoces jos jeftinije da prodjes Honor 7a. Poz
 
Da li postoji resenje problema vezanog za asceding ringtone kod poziva i poruka (sms/viber), desava mi se da propustim poizv jer prvih nekoliko sekundi nema zvona ili je izuzetno tiho, a poruke uopste ne cujem. Help?
(inace korisnik sam x4 modela, ali izgleda da problem prati i motorole g serije)
 
Supruga mi koristi Moto X4, a kolega Moto G6 plus i niko se nije zalio na takve probleme. Supruga se dosta dopisuje i sogurno bi se zalila.

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
 
Ja sa g6 imao sličan problem, ponekad sam imao zvuk, ponekad 5-6 propuštenih.

Igrao se sa podešavanjima zvuka, smanjio sve pa zvao sebe, pa pojačao sve i na kraju radi :)
Tako da je neki bug u pitanju.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Pogledacu podesavanja kod kolege ili supruge pa cu uraditi ss i postaviti ovde.

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
 
A i isključio sam u moto aplikaciji pick up to stop ringing opciju, možda je i to zezalo.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Evo SS sa Motorole G6 plus, kolega nema nikakvih problema
0a0c52774c1ad5c4cb86a2a0937f553d.jpg
ae49380cddba06f8130f2f4b30246802.jpg


Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
 
Koliki SoT izvlačite na G6?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Posto nema teme za G6 play (ili ja ne umem da nadjem), koju app koristiti za Galeriju ?
 
Ja odavno koristim QuickPic imam 1tb prostora, nesecam se kako sam to dobio.
 
aham, skinuo sam je... Vidim da postoji Moto aplikacija ali kao nije podrzana za ovaj fon (LoL)
 
Potrebna Pomoć.
Naime, moja žena ima telefon Moto G6 play i posle najnovijeg apdejta softvera zvuk je neočekivano pogoršan. Čuje se tiše, a kada se pojača do maksimuma dolazi do velike distrozije i krckanja.

Kako deinstalirati taj apdejt da ga vratim kako je bilo?

Stvarno nemam vremena da čekam da Lenovo/Moto rešava odnosno da to ispravlja nekim novim apdejtom, pošto vidim na Lenovo/moto forumu da se mnogi na to žale a ispravke još uvek nema.
 
Pozdrav, imam pitanje vezano za kvalitet videa. Telefon je Motorola moto g(6) xt1925-5.

Kada se snimi video I pusti na telfonu sve je ok ali kada se taj isti video pošalje na viberu ili prebaci na PC kvalitet videa je veoma loš, vide se pikseli u videu I nije oštra slika.

Zbog čega se ovo dešava kada je u podešavanjima za video u telefonu sve na high quality?

Kako ovaj problem da rešim?
Da li se nekom dešavalo ovo?

Moj otac koristi ovaj telefon.
 
Nazad
Vrh Dno