»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 23 od ukupno 23

Tema: Motorola Moto G6

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.784
        Da je tel. sokidan za srednju klasu, to svakako stoji. Veliki problem nastaje kada drugi telefon slicnih karakteristika i kvaliteta kosta 100 eur. manje. Ovde mislim na Xiaomi Mi A1. Jeste proslogodisnji model ali je iz Android One programa, sto znaci cist android i obavezna nadogradnja tokom 2 god. Malo slabiji procesor SD625, ali mislim da je bolja kamera. Telefoni su svakako uporedivi samo sto je Mi A1 oko 230 eur a G6Plus oko 330 eura. To je suvise velika i neoprostiva razlika, sem za ljude koji prosto vole Motorolu.

Member Avatar korisnika djurkash
        Na forumu od
        Sep 2009
        Poruka
        3.886
        Citat Citiram korisnika: Komentator Pogledaj poruku
        Da je tel. sokidan za srednju klasu, to svakako stoji. Veliki problem nastaje kada drugi telefon slicnih karakteristika i kvaliteta kosta 100 eur. manje. Ovde mislim na Xiaomi Mi A1. Jeste proslogodisnji model ali je iz Android One programa, sto znaci cist android i obavezna nadogradnja tokom 2 god. Malo slabiji procesor SD625, ali mislim da je bolja kamera. Telefoni su svakako uporedivi samo sto je Mi A1 oko 230 eur a G6Plus oko 330 eura. To je suvise velika i neoprostiva razlika, sem za ljude koji prosto vole Motorolu.
        Ja sam među onima koji takođe koriste Xiaomije, ali sam imao Moto Z i bio jako zadovoljan istim, kao i uopšte samim konceptom modova, i prilično sam siguran da ću Motorolu Z ili Z play ponovo pazariti u budućnosti.
        Ali, ovde se ipak mora napraviti razlika, jer smo mi (kao neki uslovno rečeno napredniji korisnici) daleko od ciljne grupe Motorole (kad sam već kod toga, nismo mi ničija ciljna grupa jer da se mi pitamo, nijedna firma ne bi pravila profit )
        Elem, Motorola ovim modelima targetira masovno tržište, one koji mogu kako od operatera, tako i od retaila uzeti telefon na rate, na ugovor (i na rate), i to po prilično pristupačnoj ceni. Po meni jako dobar odnos cena/kvalitet plus validna garancija, koja je pri tome internacionalna, a kako smo čuli, uz minimalno garantovano vreme stajanja telefona u servisu.
        U pitanju je blagi iskorak i po pitanju dizajna, i performansi, u odnosu na 5s seriju, što se i očekuje za naslednike koji dolaze svega 9-10 meseci posle prethodne serije. Sve u svemu, mislim da su ovogodišnji modelu pun pogodak, i ako ne bude problema sa logistikom, itekako će se dobro prodavati...

MN3

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        36.537
      4. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      5. Iskreno sam bio na "so-so" kada sam pogledao modele na #MotorolaKop. Ne racunam za sebe, imam posebne prohteve. Do sada sam ljudima olako predlagao P9/P10 Lite, jer vecini ljudi najjeftinije "a da radi, brate, i nije krs u necemu". Do P9 Lite to nije bilo lako, moralo je nesto da se zrtvuje (i da se obavezno zagleda ekran), P9L je to olaksao.
        Ono sto me nije radovalo za Motorolu je single-SIM... uz sve sto smo gledali, kako to da nisam pitao da li ce biti dual-SIM iz bijond mi Kad meni danas na IG iskace reklama za Moto G6 Dual SIM u VIPu

Onako dobar ekran (jeste da lose vidim, ali nekako sam mnoooogo zahtevniji po pitanju ekrana od vecine, nebitno sto preferiram za sebe SAMOLED, znam sta je kvalitet i za IPS/LCD) i dual-SIM, zamenice P10 kao preporuka.

Jedino sto nisam siguran, zar nije bilo reci da je 22.000 maloprodajna cena? (jeste u GTu inace). U VIPu ispada 9600+24*700, a VIP je uglavnom pratio da razlika u ceni paketa + doplata uz paket prati otprilike radnje.
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Member Avatar korisnika The PunisheR
        Na forumu od
        Oct 2011
        Poruka
        5.882
      7. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X4 955 Black edition 3.7Ghz w/ Cooler Master Hyper 212 EVO
        • RAM: 2x2GB DDR3
        • VGA: ATI Radeon 6790 1GB DDR5
        • MON: Acer S240HLbid LED 24"
        • HDD: 1TB
        • LAP: HP 635
        • INET: DSL
        • Ostalo: HTC U11
      8. Po nekom mom mišljenju i vremenu provedenim čačkajući g6 mislim da je baš g6 onako ponajbolji u srednjoj klasi. Nije skup a odlično radi, mnoogo dobro leži u ruci i baš mi je nekako izbalansiran telefon.. Svaka preporuka za te pare.. I ja sam do sada ljudima predlagao p10l ili p9l ali Motorola me žestoko zamislila..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Member Avatar korisnika drdekzar
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        1.698
        Svi modeli Motorola G6 serije dolaze kao Dual Sim plus Micro SD.
        Vip u ponudi ima Motorolu G6 play da ne bude zabune

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        167
        Drugar ima neki moto,mislim da je e4,da li moze da se nameati kad ima propusten poziv ili poruku pored ikonice da pise broj ili da stoji onaj krug? Nisam upseo da nadjem tu opciju

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока

Member Avatar korisnika drdekzar
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        1.698
        Kod mene na Motorola G6 plus stoji kruzic kod propustenog poziva.Kada otkljucam telefon u taskbaru stoji slusalica koja oznacava propusten poziv i na ikonici slusalice stoji kruzic.

Member Avatar korisnika nightshadow
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        4.742
        Svakako možeš kroz neki launcher da namestiš to, nova npr

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi