Šta je novo?

WWDC 2018

drgonzo

Slavan
Učlanjen(a)
17.12.2006
Poruke
3,723
Poena
435
Održava se 04. juna 2018 u 19:00 po našem vremenu.
Očekujemo predstavljanje novosti vezanih za iOS, macOS, tvOS, watchOS, možda i neki hardverski novitet (jeftiniji smart speaker?)
Prenos uživo biće na sledećem linku za korisnike Apple uređaja i Windows korisnike preko Edge browsera:
https://www.apple.com/apple-events/june-2018/
 
Možda predstave i MacBook Air Retina...
 
bilo bi lepo da na macOS-u omoguce brisanje bloatware-a a prijao bi i pravi dark mode, samo da ne bude neki nakaradni high contrast.
 
ios 12 DRASTICNO brzi u pokretanju apps na A8 cipu do 40%
 
uu jeee, revolucija, senzacija... group notifications! znao sam da oni to mogu!

daj neka guknu o macOS-u pa da gasim.
 
Tongue detection. Bozeeeee


Sent from my iPad using Tapatalk
 
sta ovi rade i za sta ljudima uzimaju pare. odjavljujem, ne mogu dalje :vomit:
 
Uvek bude tih nebitnih gluposti,samo neka su oni sredili notifikacije,ako zaista budu onoliko bolje performanse,meni ovo deluje odlicno za sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa kao sto svaki korisnik koji je koristio apple zna koji je ios bio najbolji do sada (ios 5.1.1) sve posle toga smejurija...
 
narocito ce se pamtiti Tongue detection.
 
Pored svega tebi je za oko zapalo to? Nisi svestan koliko se ljudi loze na animoji... A stariji su i od mene... tako da ...
 
A i vi se uhvatite za te gluposti,toliko ima profila korisnika,moraju svima da udovolje na neki nacin. Stvarno je neverovatno da se uvek iznova iscudjavate,kao da vas neko tera da koristite animoji ili se igrate sa lego kockicama u AR. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dark Mode za macOS,nicee!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Oko jeseni [emoji6]
 
Konačno dve stvari koje su mi baš falile sa Androida - grupisane notifikacije i Google Maps na Carplayu.

I konačno su ubacili screen time za ljude kojima je to baš falilo.
 
Nazad
Vrh Dno