Šta je novo?

[TV] Sony XE90/X900E - TV za ultimativni gaming setup [4K Video]

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270


Mislim da je o ovom TV-u na internetu rečeno sve, možda čak i previše, uglavnom hvalospeva. Ja sam ga "pratio" par meseci, čekao bar još 2-3 meseca nakon poručivanja da uopšte dođe na lagere, usled nenormalne potražnje, i sada nakon nekih 6 meseci svakodnevnog korišćenja predstavljam ga kao deo ovog gaming setup serijala (biće još epizoda o uređenju svega, wall mount opcijama za konzole npr.). Nisam išao na previše stručnu recenziju, jednostavno nemam ni opremu za precizna merenja kada je HDR deo priče u pitanju. Na netu od zamerki koje sam viđao, a sitne su i retke, ljudi su se žalili na neki Media Server koji je dosta usporavao rad TV-a. Taj media server nama ovde nije pravio probleme pošto servis kod nas ni ne funkcioniše, a na kraju je u predzadnjem update-u ubačena opcija da se disejbluje u potpunosti. Steam Link bežični striming mi je radio potpuno normalno sa običnim TP-Link N ruterom od 1800 din, dakle nema potrebe za bacanjem 200-300€ na one "gaming" ROG rutere ... Čak mi je i daljinac prirastao srcu, onako ružan jadničak. Jedino mi nije jasno zašto ima Google Play store prečicu a ne YouTube, pored Netflix tastera. To ne mogu da shvatim :D
 
Nazad
Vrh Dno