Šta je novo?

Nokia X6 2018...

Daleko su ove budzetlije od all-screen telefona :)

Postoji Mi A2 Lite.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Daleko su ove budzetlije od all-screen telefona :)

Postoji Mi A2 Lite.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Hteo sam i all screen da stavim pod navodnike ali nisam hteo da preterujem sa navodnicima :)

Mi A2 lite mi je isto veliko kao i ova nokia.

Mislim da bi idealno bilo nešto veličine S7 (ili manje :) ) samo all screen 5.2", 5.5" ili koliko već stane u takvo kućište...
 
XZ2 Compact, ali nije "all screen".

Ali je zato cena dobra :D :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim da bi idealno bilo nešto veličine S7 (ili manje :) ) samo all screen 5.2", 5.5" ili koliko već stane u takvo kućište...

Eeee, kad bi napravili 5,2" all screen, bilo bi savrseno. :D

Inace, svidja mi se ova Nokia,mogla bi mnogo lako da zameni moj p10 lite... Samo jos da stigne kod nas i da cena bude normalna. :)
 
samo imajte u vidu jedan, po meni, veliki dealbreaker - i 6.1 plus i 5.1 plus su komplet od stakla (i napred i nazad). svaki pad će potencijalno biti koban za obe strane fona.
 
Eeee, kad bi napravili 5,2" all screen, bilo bi savrseno. :D

Inace, svidja mi se ova Nokia,mogla bi mnogo lako da zameni moj p10 lite... Samo jos da stigne kod nas i da cena bude normalna. :)

Apsolutno se slažem.

A koliko čitam - dosta ljudi misli isto, tako da ne razumem kako niko nije prepoznao potražnju za takvim telefonom u low-mid segmentu...
 
Veoma mi je interesantan ovaj telefon i danima cekam informaciju da li stize kod nas. Koliko sam saznao samo 5 Plus stize za sad kod nas i to verovatno bez notch-a.
Vec dugo planiram kupovinu telefona pa ako ima nekoga ko je malo upuceniji, da li vredi cekati da 6 Plus stigne (ako uopste izadje ovde) ili kupiti model Nokia 7 Plus? Tj. da li je telefon slicnih karakteristika kao sedmica?
 
Veoma mi je interesantan ovaj telefon i danima cekam informaciju da li stize kod nas. Koliko sam saznao samo 5 Plus stize za sad kod nas i to verovatno bez notch-a.
Vec dugo planiram kupovinu telefona pa ako ima nekoga ko je malo upuceniji, da li vredi cekati da 6 Plus stigne (ako uopste izadje ovde) ili kupiti model Nokia 7 Plus? Tj. da li je telefon slicnih karakteristika kao sedmica?
7 Plus je dosta bolji telefon. 6.1 Plus je primetno manji, a po svemu je losiji. Licno bih isao na 7 Plus, mozda ce ti se ciniti prevelik, ali vecina ljudi se lako navikne na veci telefon i retko se vracaju na manji.
 
Tako sam negde i mislio, da nije bas u rangu sa sedmicom. 7 Plus bih vec kupio da se ne premisljam zbog velicine, to je jedino sto brinem, jer sve mislim da mi nece stati u dzep, da nije lak za jednu ruku.. ali valjda se navikne vremenom...
 
Šta se dešava sa ovim telefonom? Još uvek ga nema kod nas?
 
Ja mislim da se zove Nokia 6.1 Plus,probaj tako da trazis, a pojavio se kod Madjara 7.1

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne vredi on tih para...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kako vam se cini ovaj model za 220€ koliko kosta u BiH? Vidio sam na yt da ima finu podrsku. Kao nedostatak se navodi kamera, ali postoji gcam.
 
Sta mislite o ovom modelu za 220€ koliko nov kosta u BiH? Vidim na yt da ima finu podrsku. Kao nedostatak se pominje prosjecna kamera, ali ima gcam.
 
Nokia 6.1 plus je naziv sa android one, verzija X6 je kineska verzija. Gledao sam obe jednu pored druge, i isti izgledaju, ali se software dosta razlikuje.
Nisam je još instalirao, samo probama. U odnosu na mi A1 mnogo manja, a ekran veći, slično i kada se poredi sa mi A2. Nije bila verzija 6/64, ovo je 4/64 ali kao što rekoh, mogu tek za par dana da napišem nešto. Doduše, nisam neki zahtevan korisnik, ne igram igrice [emoji3].
e0ab2ec8db3b61614b6017fd7b57d0d5.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mi A2 ima 8 cm^2 vecu povrsinu ekrana od 6.1 Plus, to sto je dijagonala slicna zbog notch-a nema veze sa realnim stanjem.
 
Mi A2 ima 8 cm^2 vecu povrsinu ekrana od 6.1 Plus, to sto je dijagonala slicna zbog notch-a nema veze sa realnim stanjem.
Vrlo malo ivice ima oko ekrana, to mi je poenta, i kada uporedimo sa mi A1 gde su tasteri van ekrana... dođemo na isto

Donet je iz Vijetnama, oko 200€ obavezno cenkanje i u radnji. U odnosu na X6, kineski, koji je oko 150-160€

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Realnije je poređenje sa Mi A2 Lite verzijom pošto su dosta slični telefoni i uglavnom su meta onih koji vole kompaktnije telefone.
 
Bas tako. Prvi pik mi je bila ta Nokia, ali posto je nije bilo nigde, uzeo sam Mi A2 Lite(u međuvremenu ga prodao). I sad čekam da se pojavi u prodaju kod nas, po nekoj normalnoj ceni ~ 200€.
 
Da li je uzeo neko ovaj fon? Kako se pokazao.
 
Nazad
Vrh Dno