Šta je novo?

Običan punjač ne puni Iphone kako treba?!

Gadjan

Slavan
Učlanjen(a)
01.05.2006
Poruke
2,372
Poena
390
Nisam imao nikakvog dodira sa apple telefonima, tako da je možda glupo pitanje ali ja ne mogu lako da utvrdim u čemu je problem.
Samo imam info da po rečima (starijeg) čoveka, punjač koji je po specifikaciji isti kao originalni iphone (5V 1A) navodno je prvi put napunio kako treba, brzo a posle toga više neće. Nisam skapirao da li sporo puni ili neće uopšte kad pređe 50%. Da ja imam telefon kod sebe lako bih... Originalni punjač koji je crkao je ovakav, bar vizuelno:
https://www.gigatron.rs/iphone_oprema/apple_5w_usb_punjac_eu__md813zma-54025
Ovaj zamenski provereno gura 1A mereno na mom Samsungu. O čemu se tu radi, da li je to moguće? Ne znam da li da mu nabavljam original i gde uopšte da kupim, ima li negde povoljnije? Jel moguće da je ovo uobičajena cena za pišljivi punjač, wtf?!
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu da ti kažem ništa više osim da je to normalna cena za usb power brick. Jeftinije možeš da nadješ samo na kupujem peodajem ali pitanje je da li su original. Ako nadješ neke od 1000din to otpiši odmah. Ali od oko 2000 već i može. Pored toga ebay ili neki drugi sajt ali moraš dosta da čekaš


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno