»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Geekbench otkriva Xiaomi StRaKz telefon iz srednjeg segmenta

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        47.369

Novi Xiaomi telefon, kodnog imena StRaKz, primećen je na Geekbench listingu. Benchmark telefona otkriva da će uređaj pokretati Snapdragon 625 čipset, a imaće 4GB RAM-a.Xiaomi je pomenuti Snapdragon 625 čipset iskoristio na brojnim svojim telefonima, uključujući Redmi S2, Redmi Note 5, Redmi 5 Plus, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi 4 Prime, Mi Max 2, Mi A1 i Mi 5X.Telefon je u single-core testu ostvario 902 poena, dok je u multi-core testu postigao 1536 poena, što su prilično skromni rezultati.Listing takođe pominje Android 8.1 Oreo operativni sistem za telefon, a sem navedenih podataka ništa drugo se ne zna o Xiaomi StRaKz telefonu.Izvor: GSMArena ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        822
        Hahahaha...sad ga preterase...bilo bi mozda dobro da naprave neki manji telefon sa sd625...tipa kao redmi 5, ali sa 5.2" ekranom...to niko ne proizvodi...

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.008
        Odn. sa 5" ekranom, to je nažalost sve ređe.

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        822
        Pa tako nekako...a ne, oni ce izbaciti jos jedan model sa 5.99" ekranom, od napred da bude isti ko R5+, RN5 i MI 6X...ja bih najvise voleo da ima izbace telefon velicine Redmi 5, tj sa 5.7" ekranom, ali da bude jak kao RN5...

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •