»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 18 od ukupno 18

Tema: problem sa novim Kingston A400 120GB SSD

Newcomers Avatar korisnika poparakrava
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        158
      2. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 3 1200 3.9 Ghz (OC)
        • MoBo: MSI B350m Pro VDH
        • RAM: Ballistix Sport LT Gray 16GB DDR4-2400 UDIMM
        • VGA: Palit GTX 1050 Ti
        • MON: BenQ GW2270HE 21,5 VA IPS 75Hz flicker free
        • HDD: SSD Kingston Hyper X Fury 120 GB Seagate 2TB BarraCuda (ST2000DM006) SATA 6Gb/s 64MB Cache 3.5
        • Case: MS Industrial cyclops V XFX XT 500 W
        • Ostalo: Tastatura:MS Industrial Strike Pro Mis:Redragon Cobra Chroma M711 Slusalice: MS Industrial Shark P
      3. *mjau**mjau**mjau**mjau*s HDsentinel zastario program koji odredjuje zdravlje diska na osnovu vremena koje je proslo.Takodje prestanite kupovati najjeftinije ssd-ove pogotove kingstonove.

Member
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        4.227
        Citat Citiram korisnika: poparakrava Pogledaj poruku
        Takodje prestanite kupovati najjeftinije ssd-ove pogotove kingstonove.
        A razlog je?

Član "zlig0r" se poslednji put u temi javio 16. maja i nije napisao da li je rešio problem.

Kako imam isti SSD ponudio sam da sve redom uporedimo pošto moj radi normalno i 99% nije do njegovog SSD-a ali se član ne javlja tako da ništa ne znamo.

Moj SSD je u HP laptopu starom preko pet godina (i3, 4gb rama, w10...) u dual boot režimu sa ubuntu 18.04 lts i radi normalno na oba operativna sistema (jedino sam trebao da uzmem od 240gb disk a ne od 120).

Ovih dana sam se igrao sa različitim programima, pre svega zaštita od zlonamernog softvera i priča je sledeća. Linux leti uvek. Windows: Kada sam instalirao Kaspersky free 2019 verziju i Malwarebytes i još par programa koji su opteretili i memoriju i procesor, lap je usporio, ali to nije do SSD-a već do drugih komponeti.

Imao sam ovih dana priliku da se igram sa iMac Retina par sati i mogu reći da je odličan proizvod. Sledeći put kada neko kaže u bilo kojoj temi da ima problem sa komponentom ja treba da napišem "Prestanite kupovati PC i prestanite koristiti Windows OS"?

Što se tiče zlig0r-a, najbolje je da se javi u temi i kaže do čega je bilo usporenje.

Member
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        4.227

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke