Šta je novo?

Rage 2

Na ovom gore snimku se vidi da igra zapravo lici na nesto, ono ranije je bilo ocajno, povracalo mi se od chromatic aberrationa i blura.

Bice ovo sasvim ok rokacina, cisto da se izivis.

Zahtevnost mi ne obecava, isoade najzahtevnija igra do sada?
 
Ja sam skeptik, ipak je to Bethesda, garant su zeznuli nešto.
 
E da je Bethesda pravila bilo bi 16x the detail, all new rendering and lighting and landscape technology :)
 
Mad Max 2

Deluje fino..
 
Jedno sat vremena gejmpleja, vredi pogledati bar 10 minuta. 4k, RTX 2080
 
Probao neko? :D
 
super mindless zabava, nista vise od toga. utegnut gameplay i dobar osecaj pucnjave
 
A šta bi ti više od toga? :D
 
Ovo nema HDR podrsku? Kakva propustena sansa.
 
Probao jedno pola sata na sirotinjskoj konfi, neki fx 6xxx i rx 560 4gb, 8gb rama. Teksture na High sve ostalo na low, 1920 x 1080(100% resolution scale), igrivo je, nekih 40fps. Samo kontrole misa su cudne ne umem to da objasnim, mora da se proba.
 
Za sada dosta zanimljivo. Bojao sam se da će borbe da izgledaju na Doom 2016, koji je meni bio dosta monoton, ali nije tako. Jedino sa treba malo navići na kontrole tih posebnih moći. Na "Normal" težini je možda suviše lako, ali videćemo.
 
Poslednja izmena:
I meni Rage 2 deluje zanimljivo. Ne očekujem od igra ništa više osim dobre zabave, napucavanja i zezanja. Vidim da je dosta repetativan, ali dobro.
Meni deluje kao dobar mix novog Doom-a, Mad Max-a i Borderlandsa.
 
Neko presao ?
Kakvi su utisci kada se zavrsi ?
 
Kratka glavna priča.

Napucavanje je na zadovoljavajućem nivou, plus koga mrzi da vozika auto, ima i onaj minikopter ili šta je već, pa se stigne gde hoćeš očas posla.

Dobar je ceo taj wasteland scenario, ali malo toga ima da se radi (side misija kao i da nema) i sve se svodi na napucavanje i oslobađanje outpost-ova.
 
Pošto sam završio igru da bacim svojih 5c.
Ovo je krš neviđeni od igre. Osim samog napucavanja koje je copy&paste iz Quake-a, sve ostalo je skrpljeno pomoću štapa i kanapa. U 2019. godini ovako praviti open world igru? Vožnja je katastrofa, teksture i osvetljenje iskaču na sve strane, džungla i močvara su copy&paste bukvalno dva drveta.
Vučem paralelu sa TV serijama. U eri Game of thrones ovo je NCIS.
 
Pa jesi gledao NCIS? [emoji2960]
 
Pa jesi gledao NCIS? [emoji2960]

Poredis podpuno dva razlicita televiziska formata serija.

Ali da je Rage 2 krs tu ce se slozimo jer je mnogo zbrzan i sklepan, presao ga jesam ali mi se nije dopao ni malo... prvi deo mi je bio mnogo bolje odradjen. I pored silnih problema koje je prvi deo imao na pocetku na kraju kada su sa pecevima ispeglali igru je bila totalno ok za igru.
 
Igra puna grešaka i posle ažuriranja, žalim što sam je kupio. Od onih starih kada likovi neće da odgovore (dr Kvasir, Maršal...), do novih kada su posle ažuriranja dali su ponovo mogućnost da se odigraju banditske lokacije, probao par, a neke se ne mogu završiti, jer su neki banditi sakriveni (ne vidi ih ni fokus), npr nekima se videla samo vrh glave koja viri iz starog automobila (u kojem su zarobljeni), ali fokus detektuje samo taj vrh glave koji viri.

Vožnje su katastrofe, naročito ugao gledanja koji se ne može fiksirati, tj stalno se menja (ona opcija u meniju ničemu ne služi), a kada treba da se menja (npr neki tunel) ostaje fiksiran i ništa se ne vidi.

Priča ko priča, nije postojala ni u prvom delu, samo skoro sve lokacije liče jedna na drugu i postaje monotono. U prvom delu je bilo više raznovrsnosti.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno