Šta je novo?

Rage 2

Pokidace, samo da bude optimizovana kao Mad Max.
 
Deluje da ce biti odlicna zabava igrati ovo cudo.
 
Sta je ovo, novi Crysis?
 
Kako mi sva borbena vozila u igrama deluju smešno posle Arkham Knighta u kojem je Batmobile savršen.
 
Samo jedan od nacina da igra koja je u razvoju duze vreme ostane vizuelno "u trendu" za ovu godinu. U ovom slucaju imamo primer igre pravljene po svim kalupima tipicne igre danas, ali kako bi izgledali "moderno" i drugacije lupili su roze boju na trejler i odsrafili aberacije post proces do maksimuma. Edgy gejmplej i uz to i nakalemljeni kolor dodaci. Slicno kao Sucide Squad abominacija (mracni sivi isprani DC izbljuvak kome su zalepili sarenu etiketu u trejleru/spici), jedino sto ova igra zapravo moze biti i vrlo dobra...

https://blogs.libraries.indiana.edu...e-hottest-color-trend-in-tv-and-film-but-why/
 
Poslednja izmena:
Tokom Gamescom 2018 sam igrao Rage 2, vidim da niko nije kačio tu (kratku) sekciju ovde, pa evo sad shameless plug uz par mojih komentara. :D

 
Ai je u fazonu: Cekaj da smislim kako cu da vas pobijem....nee, nee, rekao sam cekaj...e, sada, dodji 'vamo.
 
Objavljeni sistemski zahtevi.

Minimum System Requirements:
A 64-bit processor and operating system is required
OS: Windows 7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
Processor: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
Memory: 8GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
Storage: 50 GB available space

Recommended System Requirements:
A 64-bit processor and operating system is required
OS: Windows 7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
Processor: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 8GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB
Storage: 50 GB available space
 
Poslednja izmena:
Ne nalazim se ni na minimumu[emoji45]

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Iznad minimuma si. Procesor tu i tamo, ali grafika definitivno iznad minimuma.
 
Kuku, ostari mi grafa :d
Znaci ode ovo u "jednog lepog dana" kategoriju :)
 
Ne nalazim se ni na minimumu[emoji45]

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока

@dzonihsv i ja bas gledam, njegova 970 i moja rx570 su maltene identicne, vidim da je AMD navodno pogurao 5-10fps u nekim igrama sa drajverima, ali ja pa sa nov-dec 2018 drajverima imam do 20% bolje performanse, a svakome kome sam dao predlog da roll back na moje je isto bio samo zadovoljniji. Ali generalno su tu negde. E sad posto je open world igra..taj fx malo brine :( Ali trebalo bi da gura, nikad nisu potrefili taj sys req, a kako su u poslednje vreme izbacivali, recommended je 1440p.
 
Nazad
Vrh Dno