Šta je novo?

Arctic Freezer 12 - Hibridni CPU kuler za oko 20€ - (Video Recenzija) - 4K

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270


Pozdrav svima, ovde je reč o navodnom "BOX kuler killeru" sa malom cenom, malim dimenzijama i polu-pasivnim režimom rada gde se ventilator ne uključuje dok CPU ne dostigne 60 stepeni celzijusa. U praksi mi je ovo radilo samo sa deaktiviranim XMP profilom RAM-a, a u Idle-u može da drži procesor (R5 1600X) na oko 45 stepeni sa isključenim ventom. Naravno u videu imate dosta više informacija i detalja, nadam se da će vam se svideti. Ovo mi je maltene prvi review nekog CPU kulera, pa pišite ako sam omašio negde pošto imam jedan super jeftini AiO sledeći na listi, da znam da ispravim greške ;).
 


Pozdrav svima, ovde je reč o navodnom "BOX kuler killeru" sa malom cenom, malim dimenzijama i polu-pasivnim režimom rada gde se ventilator ne uključuje dok CPU ne dostigne 60 stepeni celzijusa. U praksi mi je ovo radilo samo sa deaktiviranim XMP profilom RAM-a, a u Idle-u može da drži procesor (R5 1600X) na oko 45 stepeni sa isključenim ventom. Naravno u videu imate dosta više informacija i detalja, nadam se da će vam se svideti. Ovo mi je maltene prvi review nekog CPU kulera, pa pišite ako sam omašio negde pošto imam jedan super jeftini AiO sledeći na listi, da znam da ispravim greške ;).


One grafike sa T, podeli po bojama, jesi stavljao logo, al bolje je i kad se boje dodaju, u suštini nebitno skroz, al eto to bi jedino za sad menjao, da se lakše uočava.
Ostalo....čista 10!
Samo napred!
 
One grafike sa T, podeli po bojama, jesi stavljao logo, al bolje je i kad se boje dodaju, u suštini nebitno skroz, al eto to bi jedino za sad menjao, da se lakše uočava.
Ostalo....čista 10!
Samo napred!

Hvala ;), da nemaš slučajno neki predlog za neki program ili sajt za izradu nekih fensi grafikona, jer ovo što kažeš sam pokušao ali mi Canva npr. ne dozvoljava da menjam pojedinačno boju za stupce, zato sam i stavio logo ;).

Inače jedan od ona dva pojedinačna sam zeznuo, ako pogledaš brojeve sa strane i temperature ;). Uzeo sam šablon prvog a izmenio brojeve, i naravno primetio tek kad je već bio pušten video :D. Sami podaci su OK, tu nema greške.

@Ji 4Tze

Dal' je loophole ili tako nešto, ali nigde ne piše da korisnički opis ne može biti u video formatu, bar za poslednje 2 godine koliko ih kačim ovde nije bilo problema. Pisao sam inače takve za Bench, ali to je mrtvo danas u eri videa.
 
Nazad
Vrh Dno