»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Arctic Freezer 12 - Hibridni CPU kuler za oko 20€ - (Video Recenzija) - 4K

Member Avatar korisnika vladimirdowla
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        3.322
      2. Moja mašina
        • CPU: FX-8350
        • MoBo: ASUS M5A99X EVO R2.0
        • RAM: Kingston Beast 2400MHz 2 x 4GB
        • VGA: Sapphire HD7950 With Boost
        • MON: ASUS VH242H
        • HDD: Mushkin Chronos Deluxe 120GB, Hitachi 1TB, Samsung F3 1TB
        • OPT: LG HDDVD/BluRay combo drive
        • Case: Cooler Master HAF 612Plus, Chieftec CFT-600-14CS
        • SND: Int.
        • LAP: MSI EX610 sa Win8-icom
        • TV: LG 42LM615S
        • INET: DSL
      3. Arctic Freezer 12 - Hibridni CPU kuler za oko 20€ - (Video Recenzija) - 4K

Pozdrav svima, ovde je reč o navodnom "BOX kuler killeru" sa malom cenom, malim dimenzijama i polu-pasivnim režimom rada gde se ventilator ne uključuje dok CPU ne dostigne 60 stepeni celzijusa. U praksi mi je ovo radilo samo sa deaktiviranim XMP profilom RAM-a, a u Idle-u može da drži procesor (R5 1600X) na oko 45 stepeni sa isključenim ventom. Naravno u videu imate dosta više informacija i detalja, nadam se da će vam se svideti. Ovo mi je maltene prvi review nekog CPU kulera, pa pišite ako sam omašio negde pošto imam jedan super jeftini AiO sledeći na listi, da znam da ispravim greške .
        4K TELEVIZOR SA HDR10 PODRŠKOM ZA 400€ - RECENZIJA https://youtu.be/oqHTNTEcq1M u 4K

Administrator Avatar korisnika Ji 4Tze
        Na forumu od
        Apr 2001
        Poruka
        5.250
      5. Moja mašina
        • MON: Dell 24"
        • LAP: Dell Inspiron 17R
        • TV: Panasonic TH42C10
        • INET: Kablovska
      6. Moraš imati bolji opis u ovom forumu, piše gore lepo korisnički opisi a ne linkovi ka video opisima.

Member Avatar korisnika okmijun
        Na forumu od
        Sep 2004
        Poruka
        2.972
      8. Moja mašina
        • CPU: Xeon E5-2670....LC 120
        • MoBo: Intel DX79TO
        • RAM: 64GB Kingstone
        • VGA: GTX 760 4GB
        • MON: Samsung 245B
        • HDD: Hitachi 3GB....Kingstone 128GB
      9. Citat Citiram korisnika: vladimirdowla Pogledaj poruku

Pozdrav svima, ovde je reč o navodnom "BOX kuler killeru" sa malom cenom, malim dimenzijama i polu-pasivnim režimom rada gde se ventilator ne uključuje dok CPU ne dostigne 60 stepeni celzijusa. U praksi mi je ovo radilo samo sa deaktiviranim XMP profilom RAM-a, a u Idle-u može da drži procesor (R5 1600X) na oko 45 stepeni sa isključenim ventom. Naravno u videu imate dosta više informacija i detalja, nadam se da će vam se svideti. Ovo mi je maltene prvi review nekog CPU kulera, pa pišite ako sam omašio negde pošto imam jedan super jeftini AiO sledeći na listi, da znam da ispravim greške .
        One grafike sa T, podeli po bojama, jesi stavljao logo, al bolje je i kad se boje dodaju, u suštini nebitno skroz, al eto to bi jedino za sad menjao, da se lakše uočava.
        Ostalo....čista 10!
        Samo napred!

Member Avatar korisnika vladimirdowla
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        3.322
      11. Moja mašina
        • CPU: FX-8350
        • MoBo: ASUS M5A99X EVO R2.0
        • RAM: Kingston Beast 2400MHz 2 x 4GB
        • VGA: Sapphire HD7950 With Boost
        • MON: ASUS VH242H
        • HDD: Mushkin Chronos Deluxe 120GB, Hitachi 1TB, Samsung F3 1TB
        • OPT: LG HDDVD/BluRay combo drive
        • Case: Cooler Master HAF 612Plus, Chieftec CFT-600-14CS
        • SND: Int.
        • LAP: MSI EX610 sa Win8-icom
        • TV: LG 42LM615S
        • INET: DSL
      12. Citat Citiram korisnika: okmijun Pogledaj poruku
        One grafike sa T, podeli po bojama, jesi stavljao logo, al bolje je i kad se boje dodaju, u suštini nebitno skroz, al eto to bi jedino za sad menjao, da se lakše uočava.
        Ostalo....čista 10!
        Samo napred!
        Hvala , da nemaš slučajno neki predlog za neki program ili sajt za izradu nekih fensi grafikona, jer ovo što kažeš sam pokušao ali mi Canva npr. ne dozvoljava da menjam pojedinačno boju za stupce, zato sam i stavio logo .

Inače jedan od ona dva pojedinačna sam zeznuo, ako pogledaš brojeve sa strane i temperature . Uzeo sam šablon prvog a izmenio brojeve, i naravno primetio tek kad je već bio pušten video . Sami podaci su OK, tu nema greške.

@Ji 4Tze

Dal' je loophole ili tako nešto, ali nigde ne piše da korisnički opis ne može biti u video formatu, bar za poslednje 2 godine koliko ih kačim ovde nije bilo problema. Pisao sam inače takve za Bench, ali to je mrtvo danas u eri videa.
        4K TELEVIZOR SA HDR10 PODRŠKOM ZA 400€ - RECENZIJA https://youtu.be/oqHTNTEcq1M u 4K

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •