Šta je novo?

Servis mobilnih telefona koji radi nedeljom

dbqp

Poštovan
Učlanjen(a)
25.01.2016
Poruke
40
Poena
55
Dragi moji,
potreban mi je servis mobilnih telefona koji radi nedeljom na teritoriji Beograda, makar da izvucem imenik koji je u memoriji telefona.
Telefon mi je nekoliko puta u besu "ispao" a u pitanju je zlatni Samsung Galaxy S5 Neo.
Ako neko zna nekoga ko eventualno ima ekran i ostalo te boje a moze posao da odradi danas bilo bi sjajno. Inace telefon reaguje na pozive (zvoni) i na home i power taster (zasvetle soft key-evi) ali ekran i touch su definitivno mrtvi.
Unapred hvala svima koji se jave na temu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Je l si siguran da je u memoriji telefona a ne sinhronizovan sa tvojim Google nalogom?
 
100%. Namerno sam tako postavio i ostavio da onog kog izbrisem iz imenika vise nikad ne mogu da vratim.
Mozda je pametnije da se ipak strpim do sutra?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ako nije zakljucan telefon, zar ne moze Samsung Kies da ti izvuce imenik kada ga (telefon) povezes sa racunarom?
 
Najpametnije je da izbrojiš do 10 pre nego što ispustiš telefon :)
Probaj da potražiš da li postoje neke ADB (ili nešto slično) komande koje čitaju imenik.
 
Mora na ono allow a ekran je mrtav. Hteo bih da pristupim i kompletnoj internoj memoriji ali dzabe. Nista do sutra.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kako iz recovey-a da izvuce imenik pogotovo sto mu ekran ne radi
 
100%. Namerno sam tako postavio i ostavio da onog kog izbrisem iz imenika vise nikad ne mogu da vratim.
Mozda je pametnije da se ipak strpim do sutra?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ne razumem zasto bi te sinhronizacija imenika sprecila u tom poduhvatu, ali dobro... Kada kupis novi telefon, obavezno da formiras bateriju, 3x12 sati.
 
Kakvo formiranje baterije u 2018oj godini?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pobrkao si loncice malo, nisam ja autor teme.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Možda mhl adapter, monitor i miš mogu da pomognu?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Zbog ovoga i postoji google,sta da je riknuo tel,sta bi onda radio,cao zdravo ceo imenik
 
NAMERNO je tako hteo da se izbrise zauvek onaj koga on izbrise...
 
Popravljen je. Sutra (danas 16.05.2018.) ga preuzimam. Stradao je "samo" LCD.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
hahah, a to skuplje od novog/polovnog telefona iz oglasa ;)
 
Podaci u njemu nemaju cenu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
A sad na google nalog pa sledeci put ako se desi zuta minuta...
 
Lakmus crven, zvucnik slusalice ispravan kao i njen flat ali se ne cuje, proximity sensor i onaj drugi za svetlost NE RADE, ociscen od korozije... Vracen u polomljeno kuciste (dal od mog treskanja dal od ranije) posto ga nisam ni dobio u zavidnom stanju. Sve mi je ovo rekao serviser koji ga je otvorio pa zatvorio i dao sve od sebe ali em za S5 Neo nema delova em bi to sve bilo dodatni trosak...
Uglavnom zbog par brojeva iz imenika i jednog gmail/google naloga ode 110€.
Eto, nek je za nauk svima koji ne mogu da iskontrolisu bes i nemojte na tehniku kad vam se nakupi nego pesnicom o zid ili nesto tako pa ce vas proci.
Pozdrav svima i uzdravlje.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Opet grešiš. Nikada ne udaraj jačeg od sebe, a to je u ovom slučaju zid :)
 
Nazad
Vrh Dno