Šta je novo?

Koji laptop do 250e?

saobracajac96

Poštovan
Učlanjen(a)
12.11.2015
Poruke
506
Poena
69
Zdravo svima,posto nisam bas pratio trziste laptopova u poslednjih nekoliko godina treba mi vas savet oko kupovine.
Koju konfu da jurim za oko 250e?Dao bih jos 20-30e preko ako bih dobio npr veci ssd ili jos 4gb rama.
U izbor ulaze samo polovni laptopovi.
Svaka preporuka je dobrodosla.
 
Ja sam pre mesec dana uzeo dell e5450. Ranije su dobri primerci istog koštali 350+eur. Ja sam uzeo za 260eur bez ssd-a (280 je bio sa ssd-om) ali je jedna ivica udarena i odlomljeno je parče plastike pa je cena bila niža. Ostatak laptopa je bukvalno kao nov (čak je i baterija nova na 100% kapaciteta).

i5 procesor, 8gb rama (dva slota, jedan prazan), fenomenalni fullhd ips displej koji ne treperi, odlična tastatura, odlična baterija, generalno odlična izrada, skida se donji poklopac i ima se pristup svim komponentama što je ogroman plus.

Laptop u toj najjačoj konfiguraciji sa fullhd ips ekranom je nov bio oko 1500eur. Mnogo dugo sam pratio oglase i čitao recenzije na netu (oko godinu dana sa pauzama) i odlučio se za njega i oduševljen sam kakav sam laptop dobio za relativno malo para.

250eur je malo za relativno mlad laptop visoke klase ali za 300-400eur ima da se nađu dobri primerci. Evo sada gledam ima jedan dell e5450 na kp za 290eur isti kao moj samo sa nekim ogrebotinama na poklopcu što mislim da je sjajna cena i još bolja ponuda od mog kome je jedno ćoše poklopca ekrana odlomljeno. Ima još jedan u perfektom stanju za 320eur. Isti je prodavc od koga sam i ja kupio laptop (preko 1000 pozitivnih ocena). Mislim da su ti laptopovi fabrički reparirani zato što je, bar moj, u sjajnom stanju.

Eto nadam se da sam pomogao malo ☺

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Za 250 evra moze da se nadje neki i5/i7 sandy bridge ili ivy bridge sa zasebnom grafickom , sad ssd i full hd ekran moze i to ako se potrudis , ne moras odvaljene naravno da su takvi dosta jeftiniji.
 
Za 250 evra moze da se nadje neki i5/i7 sandy bridge ili ivy bridge sa zasebnom grafickom , sad ssd i full hd ekran moze i to ako se potrudis , ne moras odvaljene naravno da su takvi dosta jeftiniji.
Napiši koji model, baš me zanima.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno