Šta je novo?

Idemo? Kopaonik, Hotel Grand, 16. i 17. jun 2018 – Motorola & Benchmark druženje

Peca

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
27.06.2000
Poruke
2,112
Poena
725
Prethodnih godina imali smo mnoštvo lepih prilika da se upoznamo i družimo sa članovima našeg sajta: ovakvu priliku međutim nikada – ovog puta vas pozivamo na druženje sa kompanijom Motorola, ni manje ni više nego vas dvadesetoricu! I to gde...

Kopaonik, Hotel Grand, 16. i 17. jun 2018 – Motorola & Benchmark druženje

Ovom prilikom kompanija Motorola želi da predstavi svoj novi portfolio mobilnih telefona publici Benchmarka, želi da iz prve ruke sazna vaše utiske, želi da čuje šta o njima ima da kaže najvažnija tech. zajednica na domaćem WEB-u. U ta dva dana ćemo zajedno putovati, upoznaćemo se, družićemo se, diskutovaćemo, uživaćemo. Naravno, biće vremena i za slobodne aktivnosti a kud bolje prilike za to od najboljeg hotela na Kopaoniku, Hotela Grand? Ne zaboravimo ni sjajne gastronomske specijalitete...na vama je samo da nam se pridružite

Koga pozivamo?

Ovaj poziv prvenstveno je upućen onima koji su se naročito istakli u godinama koje su za nama kada je u pitanju mobilna sekcija Benchmark foruma. Neka to sa naše strane bude mala nagrada za sav njihov uloženi trud, energiju, želju, za sve vreme koje su na Benchmark forumu potrošili. Iz tog razloga smo pre izvesnog vremena i postavili temu u kome sve korisnike javno pitamo - ko su po njima lideri Benchmark foruma kada su mobilni uređaji u pitanju? Sada je vreme da se mi njima odužimo i nadamo se, formiramo jednu kvalitetnu ekipu koju ćemo eventualno ubuduće uključiti možda i u samo testiranje mobilnih telefona na Benchmark sajtu. Iskreno se nadamo da je ovo samo početak nekih naših budućih druženja ovakvim ili nekim sličnim povodom

Na Kopaonik vodimo 20 (i slovima: dvadeset!) članova i posetilaca Benchmarka. Najmanje 15 učesnika biće iz redova forumaša, ostatak ćemo dopuniti nekim istaknutijim posetiocima sa naših drugih kanala komunikacije. Svakako, ideja je da povedemo one koji prate materiju konstatntno, znaju puno o tome, spremni su za diskusiju

Predloženi članovi

Naravno, najbolja preporuka je ona koja dolazi sa vaše strane, stoga molim sve one koji su predloženi u toj temi da...

Prva postava Android foruma

...da nam se jave na mail [email protected], dostave svoje kontakt telefone, ime i prezime, kako bi mogli da ih kontaktiramo i ustanovimo dalji tok komunikacije do polaska na Kopaonik. Neke od vas poznajemo lično ali svakako da bi voleli da i ostale upoznamo i formiramo najsnažniju „mobilnu ekipu“ na ovim prostorima.

Dakle, sva imena pomenuta u toj temi imaju prioritet, što ne znači da i ostali ne mogu da se kandiduju za ovo dešavanje. Ako vas niko nije predložio, preporučite sami sebe a mi ćemo na osnovu naših impresija o vašem učešću na forumu odlučiti ko će se još naći u autobusu koji kreće put Kopaonika

Agenda

Konačna agenda još nije finalizovana ali evo nekih osnovnih smernica: polazak autobusom za Kopaonik planiran je za 16. jun iz Beograda u jutarnjim časovima. Dolazak u hotel Grand (da još jednom pomenemo, najbolji hotel na Kopaoniku) se očekuje oko podneva: sledi zajednički ručak i smeštaj po sobama. Zatim se družimo sa Motorola timom i bavimo korisnim delom našeg putovanja – nakon toga slobodno vreme koje možete koristiti po izboru, uživati u svim sadržajima koje Hotel Grand nudi do zajedničke večere

U nedelju ujutru nakon doručka sledi još jedan deo zajedničkih aktivnosti, nakon čega se autobusom odlazi u legendarni restoran Kljunac u Brzeću (ko je bio zna o čemu govorimo) na ručak, nakon čega sledi povratak u Beograd

Aktivacije

Motorola je spremila i lepe nagrade za neke od vas, ali o tome nekom drugom prilikom. Voleli bi veoma da i uživo budete isto onako pričljivi, radoznali, znanjem dominantni kao što to činite na našem forumu. Nadamo se da ćemo zajedno napraviti jedan događaj koji ćemo zapamtiti, da ćemo se lepo družiti i dodatno zbližiti

Benchmark redakcija će naravno u kompletnom sastavu na ovom skupu biti zajedno sa vama! Nadamo se da ćete nam pomoći da napravimo jednu sjajnu video reportažu sa ovog događaja

Ponovićemo, 16 i 17 jun, Grand Hotel Kopaonik, Benchmark & Motorola skup, prijave na mail [email protected]
 
Bravo sve pohvale!
 
А сећаш ли се како си описао овај догађај??
Ma necu bre te stvari, hocu da vas vodim u zezanje, ne salim se, zasluzili ste

Ali van granica zemlje, samo da znate :) Ko nema pasos sam nek se samoeliminise
Јел овде има нешто што не знамо? Копаоник ће да се одвоји и оде ван граница?
Да сам знао да је у питању Гранд, био бих активнији у мобилним темама. ;) Нисам био тамо од како је променио име из Караван у Гранд.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
А сећаш ли се како си описао овај догађај?? Јел овде има нешто што не знамо? Копаоник ће да се одвоји и оде ван граница?
Да сам знао да је у питању Гранд, био бих активнији у мобилним темама. ;) Нисам био тамо од како је променио име из Караван у Гранд.

Promena plana, hteli smo na drugo mesto ali nije bilo mesta :)

Ipak majka Srbija!
 
Mironiko, Proday, Djilkosh_Ns, Corvus Corax, alfaunits, lopusina, Zulu 92, djurkash, nightshadow, vatrogasac53, STriderKOCOBO, Dark Warrior - potvrdjeni
 
Promena plana, hteli smo na drugo mesto ali nije bilo mesta :)
Неко треће, четврто ..? ;)

Ма нема везе, ионако ми не одговара полазак из Београда, да има неки одавде па да се самопријавим.
 
16. jun? Proday taman ima fore da izmenja i smori se sa unapred planiranim telefonima i zavrsi sa motorolom na dan pocetka dogadjaja. :D :D

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nije moglo bolje od @Mironiko . Bog za Motorolu.[emoji106]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Hvala, hvala. :D

Moram da kazem jedno - cestitke organizatorima pre svega za broj ljudi. Ej, 20orica... :)

Sent in style from my Moto X Style
 
16. jun? Proday taman ima fore da izmenja i smori se sa unapred planiranim telefonima i zavrsi sa motorolom na dan pocetka dogadjaja. :D :D

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Ne cackaj mecku [emoji14] ...mada nemam više ni šta bih uzeo (čast p20 pro al ne sviđa mi se prečaga i fp napred). ;)
"Novosađani", pišite za organizaciju prevoza do Bg pošto nas ima.
P. S. Pohvale za organizaciju i sa moje strane!
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
pišite za organizaciju prevoza

Taman se zagrejes, a neces propustiti trening taj dan :p

giphy.gif
 
Možeeeeee [emoji23][emoji23][emoji106]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ima teretana i tamo :)

Mada verujem da ce svi pre odabrati bazen :D
 
Najverovatnije :)

Pohvale za organizaciju Peco. Verujem da si hteo jos nesto spektakularnije, nesto izvan zemlje, ali i ovo je podjednako spektakularno! :smoke:
 
@Proday i ostali Novosadisti: mogu ja voziti, ostavimo kola na nekom placenom parkingu, sa video nadzorom, i posle podelimo troskove, bice to sitno nesto.

Nego, vidim da moram dobro prostudirati ponudjene sadrzaje tamo... :D

Sent in style from my Moto X Style
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni spektakularno ne odgovara termin :(
Već isplanirana nedelja - obaveze neke, 20 jun rođendan ...
Probaću da nešto izmislim i uklopim :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
@Proday i ostali Novosadisti: mogu ja voziti, ostavimo kola na nekom placenom parkingu, sa video nadzorom, i posle podelimo troskove, bice to sitno nesto.

Nego, vidim da moram dobro prostudirati ponudjene sadrzaje tamo... :D

Sent in style from my Moto X Style
Može [emoji1303]
 
  • Like
Reagovanja: M J
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Da, ne garantuju, bar ne da ja znam, ali tu gde je video nadzor su bolje sanse da auto ne nastrada. Mada, moj ionako nije nesto interesantan gamadima... :D

Sent in style from my Moto X Style
 
Ma daj bre, voziću ja mojim krntijamobilom, samo da imam gde da stanem, to je najmanji problem

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Svaka čast za ideju!

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zaista svaka čast. Ovo samo Bench može!!! :D
 
Pozdravite Ostoju tamo ;)
 
Svi očekivali inostranstvo, vadili pasoše, sad niko neće da potvrdi kop :D
 
Ja upravo potvrdio... Srećom da je vikend, i to pred more, tako da su se sve kockice poklopile....
Ako ima neko da polazi iz Aranđelovca/Kragujevca/Čačka/Kraljeva i da mu je problem prevoz, da dolazi fo Bg.a itd, ja mogu uzeti svoj auto...pa javite...

MN3
 
  • Like
Reagovanja: M J


Obzirom da neki od predlozenih clanova nisu u zemlji tokom desavanja, otvorilo se jos par mesta - prijavite se ukoliko smatrate da svojim angazmanom na Android delu foruma to zasluzujete
 
Nazad
Vrh Dno