Šta je novo?

Mušica između TV panela

ljubomir993

Poštovan
Učlanjen(a)
12.11.2015
Poruke
32
Poena
54
Dobar dan,

imam jedno pitanje. Uzeo sam TV SONY SMART KD-49XE8005 LED, 49 u Cometrade. Prezadovoljan sam, ali imam jedan pomalo cudan problem. Musica je usla izmedju panela, tacnije mislio sam da je na ekranu, kada sam poceo da brisem vidim da je usla unutra, verovatno kroz hladjenje zadnjeg dela. Garanciju imam 5 godina. Kontaktirao sam ih preko mejla kazu da se obratim http://www.sonyservis.rs/ . Ne razumem kako je uspela da udje unutar panela, nisam siguran kako mogu da je sklonim, osim sto mozda sa vakumom mogu da odvojim prednji deo pa da ona spadne dole ? Imate li mozda neke ideje, savete? Ili je najbolje da pozove Comtrade. Problem je sto ne bi da ostanem bez TV-a mesec dana,najbolje bi bilo ako bi mogli da mi zamene TV, ali verujemd a to nije u njihovu korist, TV je kao nov, osim te musice sto je usla, evo neke slike:


XmQJ05x.jpg


Srdacan pozdrav,

Ruskaji Ljubomir
 
Poslednja izmena:
Bolje probaj preko servisa kako ne bi rizikovao gubitak garancije. Srećno
 
USPEO SAM!!!

V5Y86zs.jpg


Malo sam samo odvojio prednji deo da padne musica dole. Sada je sve u redu.
 
:Klanjanje Kreativo rešeje problema, svaka čast :)
 
Pa sta se desava sa musicom?Jel ziva?
:d
Ili je davno odapela?
:D
Salu na stranu super sto si resio problem bez cimanja sa servisom.
 
Ja bih pustio pink i sama bi izletela posle 15min u slučaju da je bila mrtva, okretala bi se u panelu dovoljno da spadne dole
 
DObro je da si se snasao ali dok je u garanciji po pravilu ne se pipaj nista tj u slucaju da se desi nesto sada oni to kao provale kraj price opet problem sto njima to treba kao da popravljau coveka a ne masinu.Inace stavi u tv komarnik mozda resi problem sa musicama :)
 
Nazad
Vrh Dno