Šta je novo?

Atomic Heart

Odma po pocetku trailer-a, ono malo cudo sa leve strane asocira na big daddy-ja :)
Dok sam gledao trailer, isto sam malo "osetio" fallout vajb, pa cak i neku trunku half file-a, ali definitivno najvise bioshock!
 
Obozavam ovakve igre trejler je pokidao!

Na kraju je bas ogromna mapa sto mozda sugerise na open world sto bi bilo mnogo dobro ne zelim da ova igra bude kratka samo par sati.

Lici na ``Big daddy`` slazem se,fallout vajb nisam osetio deluje mi drugacije od fallout-a,ipak je fallout prica za sebe...

Bioshock i half life vuce malo na to ali veoma malo,mislim da je Atomic heart uradjen ``bolesnije`` nego bioshock daleko,stvarno ima mnogo creepy scena u Atomic heart-u...

Mene Atomic heart malo podseca na Prey ima tu mracnu atmosferu....
 
Deluje obećavajuće... :)
Po malo HalfLife-a i BioShock-a.
 
O, da.
Ima sve što treba, bar u trejleru.
Solidno izgleda, lep dizajn, socijalističko okruženje, deluje strašno, šta više da tražim? :D
 
Ima od svega pomalo,al mi se čini da im Salvador Dali dirigira kako,šta i gde :p
 
Ne znam dali sam jedini,ali malo mi se manta u glavi od gledanja ovog klipa!Na stranu mantanje,lepo izgleda i obecava!
 
Poslednja izmena:
Deluje lepo, unikatni efekti, trza malo, nije glatko pri pomeranju, mozda ti se zato manta, ni meni nije bas prijatno.
Ne svidja mi se onaj ogroman nisan.
 
Igra na gamepad, a ne ume. Zato tako izgleda.
 
Trza zbog niskog frameratea. Raytracing najverovatnije.
 
Da, vide se framepacing problemi ali mi bas nesto ne deluje kao je RT u pitanju. U svakom slucaju atmosfera i zvuk su veoma dobri.
 


Nisam siguran, ali mislim da jesto do RT
 
Poslednja izmena:
Najjaci utisak je ipak Brus Vilis na posteru :D
 
tek sad videh onaj 10 minuta i sekund gameplay, doduse malo na preskok, ali svakako interesantno izgleda,
 
Mi Lajki... ali i dalje ono trzanje ekrana kad okreces kameru, ne mogu da verujem da to jos uvek nisu ispravili, ne svidja mi se ni melee borba, ali grafika je extra, kao i atmosfera ima ono nesto, neki osecaj...
 
 
Kakav miks Doom-a, Fallout-a, Wolfenstein-a i Bioshock-a... I like. :)
 
Ovo mi je kao Stalker 2...to good to be true za siromašnog developera sa istoka. :)
 
Jok samo merikanac zna da napravi...da furam nekog transrodnog kroz bitke u prvom svetskom ratu...
 
Who is doing the music for Atomic Heart?

Mick Gordon, the musical mind behind 2016's Doom, brings his talents to Atomic Heart's heart-pumping score :)
 
Sećam se kad je izašao prvi trailer, znači ima već oko 3.5 godine. Bioshock na sovjetski način. Dobro kad su ga priveli kraju, da ne završi kao domaći Scorn.
 
Inače igra će Day One biti na Game Pass-u
 
 
Najzad lotanje odrađeno kako treba,držiš F izlotaš celu sobu :p
 
Nazad
Vrh Dno