»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Da li iphone 8 može da funkcioniše posle 2 meseca u snegu?

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        4

Da li iphone 8 može da funkcioniše posle 2 meseca u snegu?

Nažalost, pre nekih 2 meseca sam imao nesrećan slučaj, te sam tokom skijanja izgubio telefon, konkretno iPhone 8. Telefon mi je ispao iz džepa i upao u sneg. Nisam mogao da ga nađem niti je policija u toj državi bila od velike pomoći.

Zanima me da li telefon može i dalje da funkcioniše uzeći u obzir da je proveo 2 meseca pod snegom. Znam kojom sam putanjom išao kada mi je ispao, pa razmišljam o tome da odem i da ga nađem.

Nadam se da neko ima informacije o tome, ili na bilo koji način može da mi pomogne,

Pozdrav!

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.673
      3. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      4. Vrlo vrlo teško.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member Avatar korisnika evilmc
        Na forumu od
        Jun 2014
        Poruka
        434
      6. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™ i5-8400
        • MoBo: Asus PRIME Z370-A
        • RAM: G.SKILL 16GB Trident Z RGB DDR4 3000MHz CL16 KIT
        • VGA: GeForce GTX 960
        • MON: LG 27MP77HM + Samsung BX2331
        • HDD: 250GB Samsung 850 EVO + 2TB Red + 1TB WD Black + 2x4TB IronWolf
        • Case: Cosmos SE + Corsair TX850
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech MX Master + Logitech G700s
      7. Evo moj primer.

Ja sam bio izgubio iphone 6 čim je izasao i to u Francuskoj, isto na stazi. I posle 3h sam ga našao tj našli si ga Englezi. Moj problem je bio taj sto je u džek od slušalica ušao sneg i automatski prijavljivao da je pod headphones i kada sam zvao sebe uvek je bilo prekida kada i posle ne znam ni ja kog pokušaja zvanja tel je proradio i dogovorio se sa Englezima gde da se nadjemo da mi vrate telefon. Sve je moguće da je preživeo ili dobio noge...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        4
        Citat Citiram korisnika: evilmc Pogledaj poruku
        Evo moj primer.

Ja sam bio izgubio iphone 6 čim je izasao i to u Francuskoj, isto na stazi. I posle 3h sam ga našao tj našli si ga Englezi. Moj problem je bio taj sto je u džek od slušalica ušao sneg i automatski prijavljivao da je pod headphones i kada sam zvao sebe uvek je bilo prekida kada i posle ne znam ni ja kog pokušaja zvanja tel je proradio i dogovorio se sa Englezima gde da se nadjemo da mi vrate telefon. Sve je moguće da je preživeo ili dobio noge...

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Ja sam vozio freeride u šumi, gde retko ko prolazi i gde je bilo preko 1,5 m neutabanog snega, tako da je definitino tamo negde. Verovali ili ne, telefon je bio živ narednih nedelju dana, zvonio je sve vreme. Izgubio sam ga tako što mi je telefon bio u istom džepu gde sam držao i toki voki i nakon stalnog otvaranja tog džepa zbog vokija, desi mi se da zaboravim da ga zatvorim. Ono što je najcrnje u celoj toj mojoj priči, jeste da sam našao voki toki, a telefon ne. Čak sam i nosio gopro koji je ceo moj spust zabeležio i na kojem se jasno vidi kada voki toki ispada jer je sunce bilo u takvom položaju da je bacalo senku ispred mene, a telefona nigde na snimku. Detaljno sam pregledao snimak čak i u slowmotion-u, ali nažalost nigde ga nije bilo.
        Negde na netu sam naleteo na komentar nekog lika koji je nakon cele zime našao svoj iphone 7 i telefon je funkcionisao, sad, ne znam koliko je to tačno pa rekoh da se malo raspitam.

Member Avatar korisnika jevta
        Na forumu od
        Apr 2011
        Poruka
        237
      10. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon II x2 250 @ 3.5Ghz Contac 21
        • MoBo: M4A88T-V EVO
        • RAM: Exceleram Black Shark CL7 DDR3 2x2GB 1333MHz
        • VGA: VTX 6870+accelero s1
        • MON: LG E2240
        • HDD: SanDisk Ultra II SSD 240gb
        • Case: TT Commander ms-i
        • LAP: HP G62
        • Ostalo: PSU Chieftec CTG-500-80P
      11. Nemam ličnog iskustva, ali ako se telefon nije polomio pri padu, a s'obzirom da je vodotporan ne vidim zašto ne bi radio. Samo je pitanje da li bi ga uopšte našao, jer ko zna gde i kada ti je ispao, a da toga nisu ni bio svestan.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        3.558
        Manji problem je dal ce da radi, veći problem je da ga nadjes

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        4
        Citat Citiram korisnika: jevta Pogledaj poruku
        Nemam ličnog iskustva, ali ako se telefon nije polomio pri padu, a s'obzirom da je vodotporan ne vidim zašto ne bi radio. Samo je pitanje da li bi ga uopšte našao, jer ko zna gde i kada ti je ispao, a da toga nisu ni bio svestan.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
        Ja verujem da nije procureo nigde, ali pitanje je da li komponente mogu da izdrže tu temperaturu snega.
        Pa jeste pitanje, ali nisam dugo vozio nakon što sam provalio da ga nema. Nisam prošao više od 500m, pa sad, ako ga u toj liniji do 500m nema, ostaje mi da se popnem do doma, popijem kuvano vino i uživam u prirodi i pogledu

Member Avatar korisnika chimpresco
        Na forumu od
        Jul 2004
        Poruka
        1.086
        FMI? Nasao bi ga u sledecem spustanju...
        CBR1000RR

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        4
        Nisam mogao da ga nađem preko FMI zato što sam bio u inostranstvu i internet kartice mi je bio isključen. Ceo dan sam proveo tražeći ga, kopajući sneg, ali nažalost, nisam uspeo da ga nađem jer je garantovano upao duboko u sneg.

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •