Šta je novo?

Bestbuy compact do 250 eur?

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,415
Poena
390
Sta biste mi preporucili u kompakt (ultrakompakt) klasi, do 250 eur?
 
Bio je tu negde zadnji put kad sam gledao, mozda cak i malo skuplji. I dalje je bolji od svih kompakta i ultrazoomova za 250e

edit: 329e najjeftiniji.. :(
 
Poslednja izmena:
Čekaj prvi model i dalhe ~300e? Ala to čudo drži cenu, pa oni normalni nisu!!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Kako da ne drzi cenu kada mnogi proizvodjaci (pa i sam sony) za 300-400e i dalje prodaju kompakte i prosumere sa 1/2.3'' senzorima koji neretko snimaju losije fotografije i video od vodecih smartfon kamera (2015 i novije) :d
RX100 mk1 ima 1'' senzor pa je i dalje dobar izbor bez obzira na smenu RX100 generacija a visoka cena je posledica raznih faktora..
 
Poslednja izmena:
Ja imam DSLR i solidan mobilni. Nije za mene. Treba mi za jednog starijeg coveka, koji tako hoce da malo slika neke pejsaze po selu, rodbinu na slavi i slicno. Dakle nezahtevan korisnik. Razmisljam da mu predlozim ovaj neki ixus 190. Jedino bih voleo da aparat, iako mu to sada ne treba, ali da bude future proof, ima bar nesto od manuelnih podesavanja. Ovak ixus koliko vidim, nema nista.

Sto se tog sonija tice, nisam bas u toku sa ponudom. Vidim da ima vise modela sa istom oznakom i da idu cene mnogo visoko. Moze li neko da mi posalje neki link da vidim o cemu se radi? I ako znate nekog od toh Madjara, posto na KP ih nema, posaljite. Ako ne ovde, na pm. Cisto da i to predlozim coveku, pa neko on izabere sta hoce. Hvala.
 
Kako mu se uklapa u cenu kad je 330e a čovek napisao da do 250e uzima ;) Mada po meni bolje da uzme neki canon ixus ako će p&s da radi...taj sony je za manual preporučljiv ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Najbolji kompakt ikada napravljen ispod 500 eur je Panasonic LX100, pokušaj da potražiš da li može da se nađe polovan za oko 300-350. On i Sony RX serija, koja je jeftinija ali i lošija, sve ostalo je na nivou telefona samo što ima zum.
 
Nazad
Vrh Dno