Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

I ovaj je na engleskom, samo je error napisan na kineskom... oko 2 popodne pisalo mi je umesto ovih kineskih znakova: After 4 hours try to unlock device


Sad mi je još manje jasno
9b6d299e5c3a22a3bfd869a712606f04.jpg



EDIT: Išao sam nekoliko puta na unlock again i sad mi ovo izbaci:2018-11-29.png

a povezao sam nalog u developer options pre nego što sam ušao u bootloader
 
Poslednja izmena:
Kao da ga nisi lepo povezao u dev opcijama.. možda treba uz neki vpn ? Mada ne vidim razlog za to ako ti je global telefon

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Našao sam jedno jedino rešenje prevođenjem sa kineskog sajta. Išao sam sign out sa mi accounta, pa u developer opcijama išao na add acount and device, tada se opet ulogovao na mi account(bez problema) i treba sada da čekam 72h pa da pokušam da otključam opet. Ako to ne uspe onda ne znam šta ću...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne mora uz vpn. Nešto nije dobro odradjeno.
 
Bio sam na stable romu kada sam pokušao prvi put da uradim unlock, pre par dana sam prešao na beta rom, nadam se da ima neke veze sa tim...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zbog toga. Ne smeš flesovati kad si na tom firmware-u započeo proces.

Budi srećan što nisi dobio 720 sati ili opet 360.
 
Sreća u nesreći [emoji16], znači sad da čekam tih 72h pa da pokušavam opet ili ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
A jesi li uključio OEM u dev modu?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Je l stavio neko ono kaljeno staklo što pokriva i notch? Kakva su iskustva?
 
Ja imam takvo staklo ali sa crnim okvirom. U nochu su otvori za kamere i senzore i nema nikakvih problema. Problem sa ovom vrstom stakla je što većina prekriva ekran sa crnim okvirom postrani. Manji je od displeja. Jedva čekam da mi stigne čisto providno koje sam poručio da ovo bacim.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Дај линк за то провидно...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ovo sam poručio, ali ne mogu reći kakvo je još mi nije stiglo.
2.5D 0.26mm 9H Premium Tempered Glass For Xiaomi Mi 8 Mi8 6.21" Screen Protector Toughened protective film For Xiaomi Mi 8
https://s.click.aliexpress.com/e/d0gHiFW

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Da

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nema veze xeu. Od Pie prikazuje.
 
Jel neko koristi 2 sim kartice? Kako se ponaša? Ima li opcija za različite ringtonove za svaku sim karticu ponaosob?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ima tu opciju. Ponaša se normalno, u settings biraš preko koje kartice ideš na net, kad zoveš imaš 2 call dugmeta kada šalješ poruke takođe imaš da biraš. Ne znam šta te tačno zanima, ali radi bez ikakvih problema
Jel neko koristi 2 sim kartice? Kako se ponaša? Ima li opcija za različite ringtonove za svaku sim karticu ponaosob?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa na a1 nema opcija različitog zvona za različite sim kartice, isto je zvono. Nema opcija da jedna bude na silentu u određenom periodu dana .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Može li da zapamti koga zoveš sa koje kartice? Kada zovem kolege da zove sa službene, kada zovem familiju sa privatne?
 
Mislim da to ne može, bar ja nisam našao.
Evo ima ovako nešto.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
44d5a0b392f2b4c53df2c139241c9ced.jpg
e79951a515d8dac1d1903fd4967f8202.jpg

0d728dac317ad774c09d72c5fd3a8d83.jpg
 
Poslednja izmena:
Je l' zna neko kako sa ove najnovije beta verzije da se vratim na stable?
 
Što bi se vraćao?
 
Odlicno radi beta, bio sam skeptican al ovo je topina.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Evo ti moj otkljucan da se ne mucis više [emoji23]
 
Neću, uzecu njegov zaključan i plavi [emoji16]
 
Hmm, je l ima neko beli model ovde ? Nekako gledam njega da pazarim, ako nista drugo ne vide se otisci a generalno ne nosim case
 
Nazad
Vrh Dno