Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Pozdrav raja, planiram uzet ovaj telefon. Kakva su vasa iskustva nakon par mjeseci koristenja? Kod nas telefon kosta 810KM (nesto vise od 400€) uz 1 godinu garancije. Da li se isplati za te pare? Da li su popravili neke nedostatke sa updateima? 

 

Nisam nikada koristio xiaomi, do sada uvijek samsung neki mid-price. Telefon koristim za povremeno igranje igrica, volio bih da ima dobru kameru da nekada mogu opaliti solidne slike, selfie i slicno. 

Da li preporucujete da uzmem ovaj uredjaj ili neki drugi? 

 

Hvala.
 
Gde je najbolje kupiti 6/64?
Ono što sam video je:
Nebojša (Su) - 360e, godinu dana garancije
Ivan I (Bg) - 370e, godinu dana garancije i gratis staklo
Logic Shop - 363e, godinu dana garancije.
Imam pozitivnih iskustava sa prodavcima iz Su, ali nisam sarađivao sa Nebojšom (1500+ ocena), već sa Smiljanom i Verom. Jedino me zanima to za garanciju. Je l se telefon šalje u Mađarsku preko preprodavca ili neka druga priča?
 
Niko ti ne radi ovde servis.
 
Kakav telefon *mjau**mjau**mjau*!!!
Pa ovo je toliko fluidno i upeglano da nemam reci. Posle s8plus ovo je druga dimenzija..
Ne pamtim da sam koristio ovako brz telefon.
Telefon je stvarno bolest. Dispej sjajan, mozda je malo siri za drzanje, ali zato sve ostalo... Ne pamtim da sam kupio nesto i da sam se ovoliko odusevio.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja ti rekoh. Trebao si jos ranije da uzmeš, a ne da vagas 100 godina [emoji12]
 
Jesam.. Pojeo sam G sto nisam.. Potrosio dzabe vreme citajuci utiske i gledajuci klipove.
Svaka im cast sta napravise..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nebojša nema na stanju, tako da ću verovatno uzeti u Logic Shop-u ako imaju na stanju global i ako je cena kao na sajtu.
Valjda nisu tolika goveda da te zezaju oko garancije.
 
Uzmi kod Ivana ili Vladimira kakav crni Logic shop.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa ne znam koja je fora da oni budu 10-15e skuplji od ovih iz Subotice ili Logic Shop-a? 
A meni svakako ništa ne znači ovo kaljeno staklo što "poklanjaju", ja to ne koristim.
 
Pa ne znam koja je fora da oni budu 10-15e skuplji od ovih iz Subotice ili Logic Shop-a? 
A meni svakako ništa ne znači ovo kaljeno staklo što "poklanjaju", ja to ne koristim.

Nije stvar u kaljenom staklu, vec u tezini ostvarivanja garancije u Logic S.
Svaku sitnicu gledaju kako bi odbili garanciju.
 
Dobro čovek nema para i eto. Šta sad da se radi.

Neće da daje na isto nešto 15e više.
 
Nije da nemam para, nego mi nije jasno čime se opravdava ta razlika u ceni za isti uređaj koji dolazi istim kanalima.
 
To se ne pita.

Crna.
 
Crna, ja imam plavi rado bih ga menjao za crni [emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ajde menjamo se može [emoji16]
 
Plavi je top. Smorili me crni telefoni, ovaj je bas odlican.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije da nemam para, nego mi nije jasno čime se opravdava ta razlika u ceni za isti uređaj koji dolazi istim kanalima.
I '90-ih je vlast tvrdila kako su brašno i ulje vrlo povoljni, ali nigde nije moglo da se kupi... ;)
Svakako da situaciju oko kupovine telefona treba sagledati iz više uglova, za Logic shop ne znam, a što se KP tiče činjenica je da je 90% oglasa tu čisto tu radi reda i broja pregleda, dok na ostalih 10% se zaista može telefon i kupiti bez čekanja, bez zavlačenja prodavca itd.
Dakle, nije dovoljno samo sortirati po ceni...

Sent from my Mix 2S using Tapatalk
 
Ma kapiram. Primetio sam da retko ko ima mi 8 na stanju. Ali i tu cene variraju od 270 do 285e.
Trenutno imam telefon tako da mi nije frka da sačekam 5-6 dana da stigne iz Mađarske. Bitno mi je da je proveren prodavac. A brzina mi trenutno ne igra ulogu. Taman i dok devojka odabere telefon za sebe pa da pazarimo kod istog prodavca. :)
 
@filip11314, ja sam uzeo plavi, odlična je boja.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma kapiram. Primetio sam da retko ko ima mi 8 na stanju. Ali i tu cene variraju od 270 do 285e.
Trenutno imam telefon tako da mi nije frka da sačekam 5-6 dana da stigne iz Mađarske. Bitno mi je da je proveren prodavac. A brzina mi trenutno ne igra ulogu. Taman i dok devojka odabere telefon za sebe pa da pazarimo kod istog prodavca. :)
Jel ti gledaš Mi8 lite ili Mi8, pošto ja za te pare ne vidim Mi8?
 
3, ne 2. Greška u kucanju. Nešto neprecizna SwiftKey od poslednjeg ažuriranja.
Da li neko nosi telefon bez zaštite? Ima li nekih tragova na lajsni ili sočivu kamere?
 
Svaki stakleni telefon mora u zaštitu, meni zbog gripa, a i zbog sitnih ožiljaka.

Imam spigen koju sam dobio uz telefon, ali je ne koristim, nisam ja za te zaštite. Uzeću sad neku tanku tvrdu sa Alija.
 
Pa ne znam kako je napravljen taj frejm. Da ne bude da se ljušti boja. Ovaj S7 jedva da je video bilo kakvu zaštitu, zato je sav u ožiljcima. Izbegavam te zaštite maksimalno.
Ovo sam naručio, taman da stigne dok kupim telefon. :)
https://s.click.aliexpress.com/e/cNFlaRcM
 
Nazad
Vrh Dno