Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Ako je ovo to, smao cu reci neka hvala, prevelik notch. Bas prevelik.
 
Iskreno se nadam da će iskopirati i gabarite iPhone X.
 
Samo je jos to ostalo sto mogu da iskopiraju:d
 
The Mi 8 is expected to come equipped with a powerful Qualcomm Snapdragon 845 processor, 6GB RAM, and 128GB internal memory.

The massive 6.2-inch IPS display features FHD+ (2200 x 1080 pixels) resolution. Photographers will be happy to know the Mi 8 boasts a dual-camera setup on the back (20MP+16MP) and a no less impressive 16-megapixel secondary camera in the front.

Xiaomi Mi 8 will be powered by a 3,300 mAh battery and will run Android 8.1 Oreo out of the box.

Čudno za ips. Ostalo sve očekivano.
Ja se više radujem mi band 3 nego ovom mobu :) trebalo bi u isto vreme da ih predstave :)
 
Nista cudno za ips. Amoled nema ni skuplji Mi mix 2s, a i nijedan Xiaomi telefon uopste. Na stranu sad dal se nekom to svidja ili ne. Meni bi amoled bio veliki iznenadjenje, nezavisno od toga sto i nisam neki fan istog, prosto razlozi su ocigledni.

Sve ostalo manje vise ocekivano, pocev od baterije. Ocekujem oko 7h sot uz jak usage kao na mi 6x npr. ako je to uopste i moguce porediti. Samo ova dijagonala....to onda znaci da plus necemo videti. A mozda je ovo samo jedan u nizu fake leakova.

Samo ni reci o notch-u, stavice nesrecnici sigurno :d
 
Poslednja izmena:
7h možda klot bez ijedne app, widgeta, na wi-fi-ju...U realnosti ako bude gurao 5-6 biće dobro...

MN3
 
Bilo je leakova:d

Ja i dalje znajuci njih ocekujem 7h sot, i verujem sa ce to ostvariti.
Pa nije ovo sljamsung djubre:D
 
3.3k bat, SD845 sa 6"+ tesko da mogu da izbace 7+ sot... ali 5.5h-6h bi trebalo da moze na nekih 16-18h usage.


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ako bude izgledao kao na onom videu onda nije to to iskreno....meni je iskreno set up kamera pozadi uzas , pocevsi od jabuke preko P serije...prosle gdoine hvalim Huawei kako uspe da spakuje kamere da ne strce, oni ih sad izbace napolje...stvarno mi nisu jasni....i pored svega najbolje spakovani telefoni ove godine verovatno 1+ 6 i S serija, videcemo sta ce biti sa u12+....
 
A jel postoji neka mogućnost na notch telefonima da se uradi zacrni ceo taj deo i iskoristi kao status bar. Meni bi to bilo prihvatljivo. Nije mi problem da informacije budu oko kamere, samo da se ne nastavlja uvek tipa browser oko notcha.
 
Huawei i Oneplus nude, verovatno će i ostali.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Шта фали том notch, таман лево може да стоји време и температура, десно мрежа и статус батерије. А испод свега тога целом дужином нотификације. Ваљда је тако већа искоришћеност дисплеја.
Угавном ћемо се временом навићи, хтели ми то или не.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Navici ce se onaj koji pristanu na to, nadam se iskreno da notch nece zaziveti u meri kao 18:9 odnos stranica...
 
Sledece godine, notch ce biti proslost.
 
Ma nek zazivi, uz opciju da se iskljuci, da gore bude crno i status/notification bar, nije strasno, podnosljjvo je.

Samo da bude tanji, oni deblji su bas gadni.
 
Kad ce vec vise ovaj phone :), ne mogu docekati. Ne smeta mi notch, kao sto kaze djokosrb, sledece godine ce biti proslost.
 
Dace Bog da bude proslost, ali nadam se da nece pokusavati ni sa onom kamerom sto iskace :D
 
Kamera što iskače zakon :)
Nestanak obrve isključivo zavisi od applea, nažalost
 
Meni to bas odlicna ideja sa kamerom sto iskace, ta kamera je samo za selfi. Ne fotografise valjda svako samo selfi :).
 
Zanima me vase misljenje.Koristim Mi5 vec godinu,odlicno me sluzi ali ga zelim zamijeniti necim novijin.Prvi pik mi jee bio Mi mix 2 pa onda Mi mix 2s i sad vidim da izlazi ova masina Mi8

Moze li se on uporediti sa Mix 2s ? I koja bi trebala biti cijena ?
 
Ja licno ne gledam ko koga kopira. Ne smeta mi uopste.
Pitanje je samo da li ce ovaj mi 8 se zamenuti mi note3. Pored ovog mi 8se ne vidim svrhu predstavljanja naslednika mi note3
 
To sve stoji , ali kao praviš uređaj da obelezis godišnjicu firme i izbacis apple mi8 :)
Mada kapiram i zašto su to uradili , njima je i dalje primarno kinesko tržište.

Ma možda i bude mi note 4, sa Kinezima se nikada ne zna.. zavisi i od toga koliko su komada s710 naručili :)
 
Xiaomi Kineski Apple. Nije ni cudo :)
Meni lepsi ovaj manji, ako budu uopste tako izgledali.
 
To sve stoji , ali kao praviš uređaj da obelezis godišnjicu firme i izbacis apple mi8 :)
Mada kapiram i zašto su to uradili , njima je i dalje primarno kinesko tržište.

Ma možda i bude mi note 4, sa Kinezima se nikada ne zna.. zavisi i od toga koliko su komada s710 naručili :)
Ja negde pročitah da se odmah ići na Mi Note 5...

Meni ovaj Mi8 SE zvuči kao ekstra telefon, samo da procesor bude štedljiv

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno