Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Pa probaj.. skini ga i stavi na mob I onda pokušaj iz update apk da ga pokrenes i instaliraš

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Jel ima neki nacin da se ubaci miui 10 global public beta bez otljucanog bootloadera i twrpa? Pretpostavljam da nema, ali ajde da pitam.
Samo iz updater-a instaliras i ne treba ništa da otključavas. Samo sto ti brise sve sa telefona.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel si probao? Ne znam da li mogu da ga brikujem tako. Koliko vidim, svuda se pominje twrp, ne mogu uopšte da nađem download fajla za vas metod.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na Redmi 5 ovom sam uradio tako, ja sam na MIUI 10 Global Dev i tako sam uradio.Jel si probao? Ne znam da li mogu da ga brikujem tako. Koliko vidim, svuda se pominje twrp, ne mogu uopšte da nađem download fajla za vas metod.

Evo odavde skines Global Dev za tvoj i odradis update.

https://en.miui.com/download-346.html



Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stavio sam download, hvala. [emoji6]
Inače baterija je stvarno bomba. Ovo je dosta bolje nego što sam očekivao.


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Javljaj utiske sa dev roma, mada dobices Global Stable MIUI 10 ubrzo, eno vidim ljudi sa RN5 dobili OTA na MIUI 10.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Mislim da ga možeš brikovati samo ako kroz twrp flešuješ stariju verziju zbog rollback zaštite, a ko nema twrp i ide kroz zvaničan alat neće ni moći da ubaci stariji ROM, neće mu dozvoliti.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Odustao sam od dev roma, sačekacu da izadje stable. Mrzi me da radim sad opet clean install pa za mesec dana opet sve kad budem otključavao bootloader.
Nego, nisam mogao da verujem da su izbacili ir blaster. Koliko sam shvatio, SE verzija ima.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije. I dalje samo dev global beta.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
2 dana i 9 sati ekrana, malo li je :)
 
Odlicna baterija

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Opa...eto tebi sreće i veselja neplanskih pre vremena :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vec Pie? Nisam se nadao ovako brzo.
 
Koji trip, ipak nije pie 9.0 već 8.1 ali sve izgleda kao na pie 9.0 koji sam imao na pixelu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa da , miui10 je mešavina android 9 i iosa

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Bilo mi čudno što je update bio samo 450MB. Sad bar imam procente za bateriju i interfejs sa pixela na koji sam navikao. [emoji4]
Inače sad full screen gestovi rade lepše čini mi se, ispeglali su frame drop poprilično.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bilo mi čudno što je update bio samo 450MB. Sad bar imam procente za bateriju i interfejs sa pixela na koji sam navikao. [emoji4]
Inače sad full screen gestovi rade lepše čini mi se, ispeglali su frame drop poprilično.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Imas li mozda neki blagi lag na tastaturi kada su ukljuceni gestures? Vidim da su se na to zalili ljudi i na Mix 2 telefonu. Ja ga imam na Redmi 5 telefonu, a cim iskljucim full screen gestures lag prilikom kuckanja nestane.
 
Ja ne primecujem nikakav lag na tastaturi. Za sada sve radi super.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Znači da nemaš telefon. :smash: Nemaš zvuk prilikom poziva. Sitnica... :d
 
Rano je da se taj flešuje.

Nego što se tiče kamere nešto zanimljivo ako je tačno, iz jedne teme sa XDA.
Mi8 lost camera performance from China to Global.
Yes that's true. You can try the xiaomi.eu Rom. This is pretty great rom and using the china camera files. Just try it and you will see the difference. Pretty great pictures.
 
Ova 3 odlična velik je telefon pa će teže da kliza.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kimi pogledaj mofi, baseus, cafele, imak, ipaky, msvii. Oni imaju dobre maskice.
 
Ja sam imao sličnu za iphone, nije prijatna leti, nekako taj materijal dosta greje dlan.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno