Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Njegova cena je ista kao mix 2s u evropi tj. 499€ tako da će pasti na 60k za mesec, dva. Ipak će to biti ok zvanična cena. Pa jedan Honor 10 je kod nas 65k!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni Mi support ne moze da resi problem sa nalogom vec 7 dana...Dopisujemo se svakog dana i svakog dana dobijam genericke odgovore i kako ce da proslede njihovom timu, i samo mi stizu poruke da zamenim sifru i nakon zamene sifre, i dalje ne mogu da se ulogujem...mng me iritira jer ovaj popup izlazi svaki cas i ubija me u pojam...Da li sam ja jedini sa ovim problemom???

Ne znam da li smem da resetujem telefon a da mi se ne zakljuca na Mi nalog? Posto je vezan telefon kao sto je na ajfonu icloud?

Mi nalog sam pravio preko telefona, i tu je sve zabolo da vise ne mogu da se ulogujem...

Edit:

Evo, sada slucajno probao opet da se ulogujem, i resen mi je problem...Samo mng dana im je trebalo da mi srede nalog...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na KP imas za 450€.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa onda plati cenu za 2g garanciju, nema i jare i pare ;)
 
^^^

Bas tako. [emoji16]

Evo jedna fotka od preksinoc. Gcam, nikakav edit/filter.

https://flic.kr/p/29Z2E6t

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koja je mana ovih mi8 na oglasima shto su kao globarl rom, ali su CN specs?
 
Pa koja je mana?

Nema mane. Jednostavno su CN pakovanja a Global ROM na njima. Rekosmo više puta da je hardver globalni a samo je ROM i pakovanje prilagođeno za Aziju ili EU/Global.
 
^ tačno.
Neko je napisao u oglasu i to razdvojio da bude fer prema kupcu, 128GB dolazi sa Google Play.
 
@Kidence, koristiš Mi Mix2, koji ti se više sviđa ? :) Mislim baš sviđa, na lepotu kvalitet izrade, dobri su i jedan i drugi, ne sumnjam ali meni je Mix jednostavno drugačiji, ekran mu je pomeren na gore pa mi se ne sviđa a protiv zuba na primer nemam primedbu za razliku od pola sveta. :)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
^ nije bitno, rekao bih da mu ne radi HDR+ :)
 
Jel' postoji global verzija Mi8, ovamo kod nas u BiH na oglasima reklamiraju Mi8 global 6/64 vakum 345€?
 
Postoji, ali za sada samo 6/64 varijanta i samo u crnoj boji ali za 445 ne 345. :D Tako je kod nas ovde na KP za sad.
 
Da li si siguran da je u pitanju obican Mi8 a ne SE verzija, za tih 345? :)
 
Greska u proracunu, izadje 395 eura, 790 KM, jeste cisti Mi8, nije SE.
 
To je i cena koja realno i treba da bude. Odlican deal.
 
Da li ima neki model pored Mi8 da ima slican ili priblizno slican kvalitet Face unlock-a kao recimo iPX?
Koliko sam uspeo da ispratim vecina novih modela tu opciju ima, ali mene zanima koji jos modeli imaju i onaj IR blaster, kao Mi8 i X, pomocu koga face unlock i u mrklom mraku radi odlicno.
Verovatno da ni jedan od proizvodjaca jos uvek nije uspeo da se priblizi Eplu po pitanju sigurnosti FiD, uglova pod kojim se moze otkljicati mob itd, ali koliko sam video Xiaomi je odradio odlican posao ovde sa Mi8.
 
Ni na Mi8 nije kao na IpX. Samo Mi8 explorer Edition Ima 3d skener kao na IpX, koliko sam ispratio

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
EE ima nešto kao ipX , običan ima ir senzor za pomoć pri lošem osvetljenju.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Aha znaci u tome je fora, da da videh i da bi novi Mate 20 trebalo da ima nesto slicno.
Hvala na brzim odgovorima. :)
Znaci iPX je tu i dalje broj jedan.
Dosta znaci taj IR i odlicno radi kada je potpun mrak.
 
Da li se očekuje uskoro Mi 8 SE u domaćim radnjama ili kod dobavljača na kp?
 
Stici ce uskoro, verovatno. Caka je sto nema global version, tako da cemo gledati CN fon sa global romom.

Iskreno sad kad je Huawei izbacio Honor Play, koji bi trebao stici kod nas do kraja avgusta/pocetka septembra, to mi deluje kao bolji deal.
 
Nazad
Vrh Dno