Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Review je pokidao lik na TechTablets kanalu:d

Na gsm areni koliko vidim ga poerede sa Galaxy A6:laugh:. Dobro verovatno zbog slicne cene. Mi 8 SE je lagano novi king u midrange segmentu.
 
Poslednja izmena:
Review je pokidao lik na TechTablets kanalu:d

Na gsm areni koliko vidim ga poerede sa Galaxy A6[emoji23]. Dobro verovatno zbog slicne cene. Mi 8 SE je lagano novi king u midrange segmentu.
To je čovjek koji najbolje uradi review šaomija
 
Realno top telefon. Relativno manjih dimenzija, dobar čipset, meni iskreno lep kada se poravna zub, samo taj b20, ali da su njega stavili onda A2 nisu ni morali da puštaju, jer ga niko po ceni koju traže za njega ne bi kupio.
Nego da li neko zna zašto ravnaju zub još mm 1-2 ispod samog zuba, a ne ravno sa njim malo ružno izgleda.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bruka telefon! Ja se primio kao malo dete. Def moja sledeca kupovina nakon Note 4x
 
Ne mogu da editujem svoju prethodnu poruku.
Izmedju mi mix2 i mi 8 se,sta birate? Mix2 je flegsip ali od prethodne godine,sta se po vama vise isplati? Ja naginjem ka mi 8se
 
Ne mogu da editujem svoju prethodnu poruku.
Izmedju mi mix2 i mi 8 se,sta birate? Mix2 je flegsip ali od prethodne godine,sta se po vama vise isplati? Ja naginjem ka mi 8se
Licno misljenje, ako budu slicne cene onda mix 2..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
to je pitanje za podforum "šta da kupim"
ovo je tema o Mi 8
 
Evo par slicica od mog mi 8. Inace sam prezadovoljan telefon. Nema nikakvih krckanja kads se pritisne pozadi, kamera odlicna, ekran takodje odlican...jos je rano da dam jos nrke utiske, ali kroz nekih mesec dana imacu bolju predstavu.

Mislim da mi je ovo bila best buy kupovina do sada [emoji41]
d357aa78847b6afb822c0adf12b15930.jpg
dcdae0fb8fdd20d27ef2e1f818f94d9e.jpg
ae5c6b8cb9e46e0d4256a64d8eeab0f2.jpg
e95a685d99b3286954f98c91e8e41d88.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Super :) neka te lepo i dugo služi :)

[YouTube]idQOqgRCqC4[/YouTube]

Inače ovaj Rus je oduševljen SE modelom , jedina mana je to što napred nije gg ;)
 
A gde je tu famozni b20 bez koga ti ne mozes?! :) :) :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Evo par slicica od mog mi 8. Inace sam prezadovoljan telefon. Nema nikakvih krckanja kads se pritisne pozadi, kamera odlicna, ekran takodje odlican...jos je rano da dam jos nrke utiske, ali kroz nekih mesec dana imacu bolju predstavu.

Mislim da mi je ovo bila best buy kupovina do sada [emoji41]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ove slike su već ozbiljna priča

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
A gde je tu famozni b20 bez koga ti ne mozes?! :) :) :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
Ma to sve zavisi od cene kod mene :) kada dajem nešto manju lovu onda i gledam kroz neke mane ali kada dajem 500e,600e za mob onda mora imati skoro sve na ok nivou :)

Za sada mi VIP gura dobro samo na lte1800 , a kako će biti za par meseci ne znam. Svakako menjam mobove na 3,4m tako da je to relativno nebitno :)
 
Ma to sve zavisi od cene kod mene :) kada dajem nešto manju lovu onda i gledam kroz neke mane ali kada dajem 500e,600e za mob onda mora imati skoro sve na ok nivou :)

Za sada mi VIP gura dobro samo na lte1800 , a kako će biti za par meseci ne znam. Svakako menjam mobove na 3,4m tako da je to relativno nebitno :)

Koliko si ga platio? Vidim ima ga u online radnjama za oko 500e za 128gb.
 
Vidim da je predstavljen na sajtu kod našeg uvoznika tako da će doći zvanično kod nas.
S obzirom da su sada spustili cenu tj. sada je cena kakava je trebala biti od početka za mi mix 2s, mi8 ne bi trebalo da bude skuplji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidim da je predstavljen na sajtu kod našeg uvoznika tako da će doći zvanično kod nas.
S obzirom da su sada spustili cenu tj. sada je cena kakava je trebala biti od početka za mi mix 2s, mi8 ne bi trebalo da bude skuplji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

A izgleda da ce biti i verzija od 128gb sto me raduje :)
 
Kako mogu da instaliram gcam?

I gde se topik za screenshot nasih ekrana? Video sam neke theme tamo i ne mogu da pronadjem sada :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Stigao mi8 SE :) na prvu loptu ovaj crveni ram vuče na roze pri veštačkom svetlu , ali šta je tu je :) verovatno sam trebao da idem na sivi ili plavi :)
Prvo što sam primetio je to da se power dugme više klati nego na mi note 3 i to da je displej za sada dosta dobar. Za realan i detaljan sud ipak treba nešto više od 20ak minuta provedenih sa njim :)

ea3067f07cd08c364eacbf9db80fed4a.jpg
 
Stigao mi8 SE :) na prvu loptu ovaj crveni ram vuče na roze pri veštačkom svetlu , ali šta je tu je :) verovatno sam trebao da idem na sivi ili plavi :)
Prvo što sam primetio je to da se power dugme više klati nego na mi note 3 i to da je displej za sada dosta dobar. Za realan i detaljan sud ipak treba nešto više od 20ak minuta provedenih sa njim :)

ea3067f07cd08c364eacbf9db80fed4a.jpg

Neka je sa srecom :guitar:
 
Da li neko ima problem sa logovanjem na mi cloud? Registrovao sam se, popunio sve podatke i sada uvek dobijam posle logovanja da je sesija istekla i ne mogu da se ulogujem tj ulogovan je nalog ali izbaca da je sesija istekla...Kako srediti ovo?
b7502b1725f39ba26636722dd8e09ee0.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Od koga si uzeo/kupio telefon ?
Ova ortakinja koja je došla iz kine baš me juče pita šta joj to iskace , identična poruka kao tebi , samo njoj stoji njen kineski broj
 
Poslednja izmena:
Na KP sam ga uzeo. To se desilo samo kada sam aktivirao mi cloud. I od tada vise puta u toku dana iskace, mng smara...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Guglajući sma pronašao da je dosta ljudi imalo sličan problem. Tako da sam pronašao ovaj topik i pustio im na email. Nadam se da će mi rešiti problem, jer je ovo baš iritirajuće...

Kod:
http://en.miui.com/thread-2683409-1-1.html
 
Imam problem da sihronizujem Google kontakte sa miui China dev romom :) ranije je to išlo kao podmazano a sada ni da mrdne..

Svakako mogu da čekam da mi odobre otključavanje bootloadera pa onda da fleshnem miui.eu rom ali me plaši sva ona priča oko anti roolbacka .. uh biće mučenja u narednih par dana
 
Q5: How to know if my device is affected by it?
A: Run fastboot command :

Code:

fastboot getvar anti

The displayed output : 3 shall mean you're fine while 4 shall mean you're in the Anti-Rollback squad.

Ja nisam uspeo na CN softveru za RN5 da ubacim kontakte sa google naloga, ni da cuje :)

Koliko sam shvatio, kad je ARB 4, moci ces da predjes na MiUI-based rom koji ima istu ili vecu vrednost, ali ne na rom koji ima manju, @Kidence ce da razjasni :D
 
Poslednja izmena:
Smaracki Xiaomi , sada treba da pratim koji rom je sveziji da ne sprzim mob..

Uspeo sam da ubacim kontakte , skinuo najnovije Google servise sa apkmirrora dao im sve premisije kao i Google contact sync APK , posle toga restartovao i to je to. Mada fale mi 2 kontakta u odnosu na stari mob , Ali šta je tu je :)
 
Neka te lepo sluzi, ali po komentarima mislim da ce on brzo u oglase :D

Sacekaj i otkljucaj bootloader, i instaliraj globalni rom. Ako si vec imao neki xiaomi telefon, i mi nalog, onda otkljucavanje ne bi trebalo da bude problem. Ja sam svoj na mi mix2s otkljucao u roku od 5 min.
 
Ma biće to sve ok , samo mi oduzima previše vremena.. ma koji oglasi , to tek kada za 5meseci uzmem mix3 :)

I dalje sam u šoku kako Kinezi prodaju ovakav telefon za 225e u Kini (4/64 varijanta).

E da , miui 10 je takva mešavina android P I iOS da je to jezivo :)
 
A kakvi su ovi sto se trenutno prodaju po KP? Jesu li to global varijante sa Google aplikacijama ili nesto drugo?
 
Nazad
Vrh Dno