Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Na kp. Global verzija, u Subotici kupljena od strane prvog vlasnika. Videću da odnesem ovih dana.


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I moj je global, meni su tražili imei i onda mi rekli da ne mofu da menjaju... Ništa mi nije jasno

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Problem je sto oni samo rade za regularno uvezene telefone. Sto je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*luk sam po sebi, ali nista novo da se vidi odsustvo logike kod mnogih nasih firmi.
Iako je nama jasno da su telefoni koji su kod nas regularno uvezeni isti kao i za ostatak evropskog trzista, to nije ovima iz servisa. Ili mozda oni znaju nesto
sto mi ne znamo :D
 
Kad je u pitanju Mi8 isti su i oni za kinesko tržište. Kad prođe ovaj haos sam menjam bateriju jer ništa od novih telefona ne opravdava doplatu.
 
Ja samo čekam neke testove K30 Pro Zoom, jedino mi je on logična zamena za Mi 8. Ali to tek Septembar-Oktobar.
 
Da, i meni se čini tako. Ali to tek tamo pred novu godinu..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Buraz je danas postao vlasnik mi 8. Jel moze neki link za dobar gcam? Trenutno je na 11 emui android 10.. moze i pm. Hvala svima
 
Pardon moja greska ...pomesao sa mojim telefonom. Hvala za link
 
Poslednja izmena:
Baterija užas, je l postoji način da se vratim na Android 9?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I kod mene uzas... Razmisljam o promjeni mobitela samo zbog baterije...
 
Meni je posle fr primetno bolja baterija.. mada imam sada i manje stvari instalirano , pa je mozda i do toga

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne znam šta tačno radite sa telefonima, ali meni posle skoro dve godine iste svakodnevne upotrebe baterija praktično identična. Dodam ponekad neku aplikaciju, ništa ne brišem. Global stable od samog početka, ništa čačkano osim što sam ubacio G-cam i uklonio reklame.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija užas, je l postoji način da se vratim na Android 9?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Tebi je užas jer nisi radio factory reset nakon ažuriranja koliko se sećam. Ili uradi factory reset da se sve slegne ili otključaj bootloader, rutuj telefon i ubacio xeu neki pa će i baterija da bude normalna. Meni traje isto kao prvog dana, 6h SOT-a na WiFi-ju normalne upotrebe, 4-5h na 4g. Evo trenutno imam 4:30 SOT-a na 14h rada, osvetljenje 50%, 2h blutut sluški i 45 min 4g i ostalo mi 22% baterije.
 
Isti problem sa brzim praznjenjem baterije nakon updatea sa Androida 9 na 10 sam i ja imao. Factory reset je resio problem i rekao bih da nema neke razlike izmedju devetke i desetke po pitanju trajanja baterije. Telefon je godinu dana star. Iste aplikacije sam instalirao nakon updatea.
 
Poslednja izmena:
Meni traje baterija približno isto kao kad sam ga kupio. Uopšte se ne bunim na trajanje baterije. Za 3400mAh autonomija je odlična.
Mislim da je na A10 blago bolja autonomija i telefon je brži i fluidniji, plus su rešili dark mod.
 
Dodali insta i viber notifikacije u novom AOD apdejtu.. Konacno [emoji23]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Au čoveče koliko kasni to, na xeu to ima minimum 6 meseci..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je baterija sasvim ok za sada.
f1ee7bcbb82ecf77cfcc1632e8e904e5.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Uradio konačno reset, baterija jeste bolja, ali definitivno ne kao ranije. Možda je jednostavno sama baterija popustila malo, ko zna.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Dobro si se setio da uradiš reset. Za 4-5 dana da se slegne malo sistem i biće bolja baterija.
Ako koristiš QC onda je verovatno oslabila.
 
Dobro si se setio da uradiš reset. Za 4-5 dana da se slegne malo sistem i biće bolja baterija.
Ako koristiš QC onda je verovatno oslabila.

Mene mrzi da odradim reset. Za sad guram 2 dana uz 4h SOT. Sto nije lose uopste :)
 
Da sam imao vremena da se bakćem oko bekapa i svega definitivno bih to uradio ranije.
Koristim QC, skontao sam da je to sigurno već malo uticalo na bateriju. Nije skupa, kroz par meseci ću da je zamenim i furam dalje, ima ovaj telefon još mnogo života u sebi.[emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa pitanje da li može da se zameni, verovatno ne može.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Xeu ili MiRoom. Ako hoćeš MIUI. Ako ne, tu ne mogu da ti pomognem, gadi mi se klot Android.
 
Nazad
Vrh Dno