Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Nije baš na nivou p3/p4 ali pravi prelepe slike :)

Ako ništa uzdam se u mi10 i njegovu popularnost kod Rusa = kvalitetna gcam ili u pixel 4a.. nadam se da će pixel 4a imati dosta dobru bateriju :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne zezaj :)
Nego da li bi ovlašćeni servis menjao bateriju za neku pristojnu lovu ?
I ako neko zna mail servisa za xiaomi u Srbiji da ih pitam :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Javi šta kažu, i ja bih mozda menjao.
Ne planiram da menjam telefon skoro, možda na mi 10 kad mu padne cena krajem godine eventualno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslao sam im mail pa ćemo videti :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Istekao Edit.. izgleda da iz nekog razloga ne može ako je mob za kinesko tržište, kakav smor :/
Moram ih pitati zbog čega ,pošto su mobovi identični.

de106e7083384c8912cb02f2137dab08.jpg


Edit: moram otići do njih da ih lično pitam , otkud oni znaju da je ovaj mob za kinesko tržište ? :) Ima da se napravim lud


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma da. Bio bukvalno džaba u trenutku kada sam uzimao mob :)

Samo ću da odem do servisa i da ga ostavim tamo i da im kažem da ne drndaju sw i slučajno da ne zaključaju bl :)
moram ići na rizik , 30e nova baterija , džabe faktički.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Javi sta si uradio. Da se ne lazemo i da se ulozi 100e u ekran i bateriju opet je dobro :D
 
Meni je još rano za promenu baterije ali razmišljam u tom pravcu umesto o zameni telefona. Obavezno javi kako si prošao.
 
Ja sam sam zamenio doduše na Mix 2s, ali je princip isti. Poručio s alija, oko 15e izašla, 5 minuta posla, evo već 2 meseca radi kao originalna... Imam još jednu za mix 2s ali koliko vidim malo je duži kabl sa konektorom za mi8

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Ja kad bih prodao sad telefon ne bih znao šta da kupim. Koliko je ovo nesavršeno savršen telefon *mjau**mjau**mjau*.
 
To vi sebe tesite, jer ne znam da li bi ga neko kupio za 150 evra [emoji23]

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Pa ti si ga bas sad spustio, tj cenu mu

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Pa toliko i vredi , oko 150e polovan. Možda i manje :)
Ali to više govori o ceni ostalih uređaja nego o njegovoj cenu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mi 8 = Pixel 3/Pixel 4. Jedina kamera trenutno što se tiče telefona na koju bi se preče oslonio je iPhone 11 (Pro) i to je. Mislim da će Samsung sad konačno napraviti veliki skok u performansama sa S20.
Teško da će u budućnosti bilo koji Xiaomi koristiti isti senzor kao neki Pixel i to je po meni šteta.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ja sam pre neki dan u Vipu dobro odmerio i brdo slika islikao sa iPhone 11 pro, blago je reci da sam razocaran. Mnogo sam testova kamera gledao pre toga gde je 11 pro dobro ocenjen. Slikam belu pozadinu i crna slova, specifikacije uredjaja, a na iPhone su toliko utoplili sliku da je onaj beo papir ustvari zut na slikama. Isto slikam sa zeninim iPhone SE, boje su u redu...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja imam drugara koji hoce da kupi i daje mi pare, ja necu. Nema telefona za 200e da se kupi da je bolji od ovog. Nema za 300e, a ne 200.
 
Slažem se. Lepo gore rečeno: savršeno nesavršen.
Ali kad neko dođe sa iPhone 7 Plus i krene da prodaje priču da je njegov telefon bolji jer Xiaomi nikad ne može da bude bolji od Jabuke.[emoji2961][emoji2961][emoji2961]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ćao ljudi, kakav vam je SoT? Ne znam da li da menjam bateriju ili ne, već duže vreme mi je neki maksimum 4h i to kombinovano podaci i WiFi. Ako sam na podacima ne izdrži baterija ni pola dana... Na MiRoomu sam ali ne verujem da je do softvera jer sam radio dosta puta clean flash a i bilo je ovako i na xeu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kod mene i dalje dva dana i 5-6 sati ekrana.
 
Ćao ljudi, kakav vam je SoT? Ne znam da li da menjam bateriju ili ne, već duže vreme mi je neki maksimum 4h i to kombinovano podaci i WiFi. Ako sam na podacima ne izdrži baterija ni pola dana... Na MiRoomu sam ali ne verujem da je do softvera jer sam radio dosta puta clean flash a i bilo je ovako i na xeu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Evo ja na stable zvanicnom, nista nisam cackao, i baterija moze da izgura isto kao i kiminsu oko dva dana i tih nekih 5 sati SOTa. Nemam instagram i face na telefonu niti igram igrice.
Ono klasika net, muzika, youtube, chat aplikacije, pozivi.
 
Ovo je prvi telefon da ce doziveti godinu i nesto dana, a da je baterija kao i prvog dana. Oni koji ga imaju duze isto kazu. Ubacili bas suvi kvalitet na Mi8.
 
Ja sam presao prije pola godine na ovaj tel sa rn4,stvarno covjek nema sta da kaze,ni jedna mana radi savrseno.
 
Meni je baterija isto kao i pre.. Mozda maalo losija, al nista spec.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kod mene takodje odlična, kao prvog dana. Kupljen pre godinu ipo dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni slično kao na početku samo što mi se čini da prvih 20ak % brže pada

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno